ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Много важно е самонаблюдението за размера и цвета им
Избягвайте храни, които съдържат Е211 и витамин С

удари в главата

Модератори: админ, консултанти

д-р Цончев

Re: удари в главата

Мнение от д-р Цончев » 07 ное 2017 21:45

Няма смисъл, минало е много време от травмата, не се очаква нещо особено на този етап.

depresiran

Мнение от depresiran » 09 ное 2017 11:46

Здравейте,
последен въпрос и повече няма да Ви занимавам!
Тъй като смятам да потърся наказателна отговорност от лицето ,може ли да ми кажете дали след толко време може да се регистрира мозъчна травма с ЯМР или скенер?
Благодаря Ви!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 10 ное 2017 20:39

Не, или дори и да има някакво останало травматично изменение юридически няма да издържи в съда. Доколкото си спомням се зачита съдебно-медицинска експертиза в рамките и около събитието

ivi4ek

Мнение от ivi4ek » 09 май 2018 19:37

Здравейте! Искам да попитам за синът ми . Значи едва вчера той ми казва, че от месец и половина и повече сутрин като стане имал засъхнала кръв във ухото. Той живее и работи в София, а ние в провинцията и той не искал да ни тревожи. Ходил там на лекари гледали му ушите видимо в тях всичко било ок, направили му изследвания и няколко снимки на главата, съмняват се за нещо на мозъка. Питали го за травми той казал само едната която му е преди 2 години и половина отпред при катастрофа не тежка счупи предното стъкло с глава, но забравил да каже и за нападение с бухалка по главата преди около 10 мес. като заключвал офиса. Казали му са, че до края на седмицата ще му се обадят с резултатите от всички изследвания. Възможно ли е ударите да са причина и аз съм наясно че почти 2 месеца кървене от ухото почти всяка сутрин си е много притеснително и просто не мога да стоя и да чакам ! П.п. главата ми не го побира как може от 2 месеца да има такъв проблем и да не ни каже и да не потърси лекарска помощ

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 12 май 2018 19:36

Е нали го е гледал УНГ лекар, ако имаше нещо в ухото щеше да види

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”