ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

Oбсесивно-компулсивното разстройство

Модератори: админ, консултанти

mafu

Re: Oбсесивно-компулсивното разстройство

Мнение от mafu » 22 мар 2014 01:50

А хомофобната кучка се появи! Нали се беше махнала?

mafu

Мнение от mafu » 22 мар 2014 02:05

Този форум е за хора с проблеми, не за злобни кучки с комплекси. Не е тук мястото да дразниш и да се заяждаш, моля модераторите да изхвърлят веднъж завинаги тази спамърка и тролка, дано земята я прибере и стане на пръст!

sofia 77

Мнение от sofia 77 » 22 мар 2014 05:20

Мисля ,че развалих лампата във банята с мисълта си , и преди се е случвало да причинявам разни неща, сигерун съм вече че съм обсебен от демони, които излъчват някакви вълни от главата ми и влияят на реалността.
mafu слънце не съм искала да дразня и да се заяждам.
Предай моля ти се на демоните , дето излъчват вълни от главата ти и влияят на реалността, моите искренни извинения , не искам да развалят и моите лампи , в хола ми например.

braska

Мнение от braska » 22 мар 2014 08:53

абе манаф, искаш ли да се срещнем някъде и да ти вкарам два шамара, после да ти дам една мотика и да изореш градинката пред блока си? Може ли така да говориш бе? стига си висял пред тоя комп бе простак и стига ми си се правил на великия д-р. да те еба у женичката. както е казал хипократ ако не можеш да помагаш, недей да пречиш! Ходи си пий там лекарствата и недей да тормозиш другите, че ше ти еба майката манаф долен. Имай малко мяра, да не те излекувам на бързо, че току-виж ще ти проследя IP-то.

braska

Мнение от braska » 22 мар 2014 23:54

аре бе манаф , къде си? да не видя пак розовите облачета от ривотрила? нека да припомня на всички как беше писал веднъж, че даже и децата си щял да кръстиш на ривотрил?!?? бахти идиота ненормален... и после ще ми дава съвети нахора наистина нуждаещи се.. да ти еба майката нещастник. ти имаш нужда знаеш ли от кво бе боклук, от мотика, от работа, земеделска от сутрин до вечер да ти дойде акъла. Шибаняк скапан
Еле само да те разбера кой си...... мамицата ти.
Сега пак ли ще пишеш до админа? теб всеки който ти го завре анално , вместо да излезеш кат' мъж се жалваш на админа:- О, моля те админе, сезирам те, изтрий му коментара, защото не съвпада с моето мнение. Ей за тебе специален поздрав -Апсурт - Ако"

braska

Мнение от braska » 22 мар 2014 23:55

ще ми псуваш ти жени, ах леле, мамка ти нещастна и разглезена

mafu

Мнение от mafu » 23 мар 2014 18:32

И от тая всичката помия дето я избълва добре ли се почувства?

mafu

Мнение от mafu » 23 мар 2014 18:49

Много си агресивен нещо, да не си спрял ривотрила? За твое сведение аз го пия я веднъж седмично, я не, вече не ме отпуска като преди.

А за просташкото поведение и нападките на лична основа оставям модераторът да се погрижи или съответните лица с бели престилки. Плаче си за хоспитализация. А злобната кучка софка, защото наистина е такава, се появява само да дразни и да се подиграва на хора които НАИСТИНА имат проблеми. Тя се появи тука да пита дали Стимулотон или Золофт е по-силен, при положение че е едно и също и да зададе налудничавия си въпрос дали с антидепресанти може да промени сексуалните влечения на нейна роднина. Е успя ли?

Това което обясних ,дори да изглежда смешно, е характерен и много мъчителен симптом на ОКР - т.нар. магическо мислене, вярата че можеш да повлияеш на нещо извън теб с мисълта си и не е повод за подигравки, темата е именно за споделяне на такива преживявания и да се разбере дали друг е изпитвал същите неща,а коментарчето на Софка беше чист спам и нападка на лична основа, нямащ нищо общо със темата Обсесивно-компулсивно разстройство. Тъй че не аз, а селянката Софка трябва да бъде изселена на село. Впрочем откъде реши че не поддържам градинката пред блока? Аз съм деен участник във акцията на БТВ за почистването на София, тази година ще организирам чистене на няколко тревни площи и на гробищата.

mafu

Мнение от mafu » 23 мар 2014 18:50

И по леко със нападките и агресията, защото са жалки!

mafu

Мнение от mafu » 23 мар 2014 18:52

И ти ще ме съдиш за ривотрила? Някъде беше написал че си приемал по 10 мг на ден. Това е патологична наркомания, при положение че максималната доза е 6 мг - три хапчета на ден , а не 5. Повечето нормални хора при такава доза биха изпаднали във дълбок пет дневен сън или дори в кома, ако досега не са приемали бензо.

sofia 77

Мнение от sofia 77 » 23 мар 2014 19:43

П*дерас мръсен и миналият път ти казах к*рва ще викаш на оная дето те е и*срала
Като ме и*чукаш и ми платиш тогава ще ми викаш к*рва само че не можеш нито едното нито другото
Ти си цял демон за връзване . Какви ги ръсиш mafu.
Къде видя заяждане в моя пост

А като си мислиш че те обладават демони не си за форуми а директно за лудницата mafu луд си швестерке
Затъваш и няма никога да изплуваш
Жалък нещастен самотник
П*дерас долен
Гнусен си

mafu

Мнение от mafu » 23 мар 2014 19:44

Ето ги нападките!

mafu

Мнение от mafu » 23 мар 2014 19:48

Има една граница между психозата и неврозата и това е осъзнаването в някаква степен, че има вероятност това да не е вярно (в случая демоните.) Става въпрос за смътно усещане, тук е разликата между натраплива мисъл и налудност. Описването на "нещо като енергия, сила, демон" е много характерно за някои болни от ОКР, гледайте проект ОКР по TLC.

От уикипедия:

Видове обсесии

Обсебеност от мисъл или представа за смърт на някой близък човек.
Обсебеност, че някой или нещо (Бог, дявола или болест) ще навреди на него или на някой близък човек.
Страх от заразяване и болести (например СПИН)

sofia 77

Мнение от sofia 77 » 23 мар 2014 19:49

А хомофобната кучка се появи! Нали се беше махнала?
тролка, дано земята я прибере и стане на пръст!
А това какво е, перко?
На жертва пред модераторите ли ще се правиш?

mafu

Мнение от mafu » 23 мар 2014 19:53

Също усещането че с мисълта си можеш да навредиш на друг или на нещо. Пак попадаме в обхвата на темата ОКР, която досадните спамъри Sofia 77 и braska разводняват със неадекватните си коментари.

Браска, пиши си в темата за ПР, ОКР ти няма как да го разбереш, защото не си болен от него. Аз съм преживял класическите симптоми в рамките на седем години, със много плавно прогредиентно обогатяване със натрапливи мисли и компулсии. Първо започва със дребни натрапливости, както ги наричат лекарите разговорно, постепенно натрапливостите се роят и както един лекар много хубаво описваше процеса, започват да пускат "метастази"- една натраплива мисъл води до друга и така ставаш склонен въобще да си измисляш нови и нови натрапливости и ритуали.

Отговори

Върни се в “Депресия, тревожност, стрес”