ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Комбинация за бързо топене на мазнини по тялото
Освен мозъка билката поддържа и хормоналния баланс
Зачеването на момиче наистина е майсторлък

Помощ ОКР

Модератори: админ, консултанти

mafu

Помощ ОКР

Мнение от mafu » 12 окт 2017 21:32

Помощ! Обсебен съм от мания за мръсотия! По цял ден цапам ли цапам и все не ми се струва достатъчно мръсно. Другите имат живот, деца , семейство, а аз не мисля за нищо друго освен цапане. Това нещо е обсебило живота ми. Например онзи ден имахме гости и когато мъжът се събу и влезе по чорапи направо откачих. Казах му че ако ме уважава винаги трябва да влиза с обувки и то не какви, а възможно най-калните. Кой си мисли че ще цапа подир него? Е явно не ме уважаваше, защото обувките му бяха чисти като току що излезли от фабриката. Изгоних го и после цял час плаках под мивката. Трябваше да цапам часове наред за да се успокоя.

fantagiro

Re: Помощ ОКР

Мнение от fantagiro » 12 окт 2017 22:49

Знаеш ли, че четох, че първите регистрирани случаи на амнезия били на известни автори? И ми хрумна, че те толкова дълго са се вживявали в ролята на героите си, че накрая са забравили кои са. Та и твоята работа същата. :lol: Струва ми се напълно възможно ако нямаш навика да мислиш за миналото и си на възраст, обсебен си от романа си... местиш се да живееш някъде и.... забравяш кой си.
Също някои поддържат моето мнение, че бордърлайн не съществува, а е ефект от терапевтични опити да се премахне или омекоти влиянието на някой, който лицето смята за авторитет. А на негово място да се "внедри" терапевтът.
Интересно е, че когато съм с други хора не мога да се чуя и успокоя. Тия дни се опитвам да разсъждавам.... толкова дълго съм писала, че чак се сепвам от наличието на мисли в реалитито.
:P
Другите се плашат от глас....аз тоя глас като го заглуша и.... поемам инициативата, а като не съм спала е лошо.
Та за мръсотията. Имало ли е някой, който да ти е дуднел за чистотата?
И.... да не си тръгнал да проверяваш как е като прост шизофреник?
А добре ли се чувстваш като е мръсно?
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 12 окт 2017 22:57

Като си спомня как едно врем ходех като кон с капаци.... аз истерясах днес. Плаках. И се смях. Понеже като видя как имам поне 4 часа работа вкъщи.... почвам да обмислям далидобре съм решила да не се стрелям.... и ми става смешно, че като видя къща за чистене почвам да мисля за самоубийство.
Защото терапевтът е обидил манията ти за чистота? Така мисля аз.
Верно ли си го изгонил?

fantagiro

Мнение от fantagiro » 12 окт 2017 23:07

И... пиша ти, щото вероятността да ти обърне друг внимание клони към 0.
:P
Освен това съм пред дилема:ако аз съм с окр, то ти би следвало да си хубав човек.
Но...бих се страхувала от среща с теб. Ако съм живяла около теб и знам историята ти и съм сигурна че е истина - тогава.

Отговори

Върни се в “Депресия, тревожност, стрес”