ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Методът има не само релаксиращ но и лечебен ефект
Блуждаещ нерв – отделя влакна към вътрешните органи
Чупенето на ноктите през зимата има решение

Страх

Модератори: админ, консултанти

Златина77

Страх

Мнение от Златина77 » 08 сеп 2017 09:37

Здравейте и от мен на кратко моята история когато бях на16 получих бучка на гардата мн се уплаших ходих няколко пати на лекар казаха нищо ти няма но бучката си стоеше едно временно забелязах че и на лявата ръка имам пак бучка не объррнах внимание отидох на лекар пак за гардата мисалта занещо лош не ми оставаше на мира и доктора каза доброкачествен тумор мн се уплаших светат ми се срина оперирах се минаха 3месеца пак ми излезе пак отидох каза да отида след 2години тогава му показах и ръката ми той ми каза нищо ти няма и така цялата се напълних с бучки подкожни. Вътрешно имах мн страхове че щеумра от най лошата болест. После баща ми ср разболя от рак на гърлото почина след две години моят венец набра имаше гной отидох на огледалото да видя и нещо забелязах на края на езикат ми имаше едни израстаци мн уплаших отидох на лекар стоматолог каза полип и на баща ми бяха казали в началото полип ужасих се после пак отидох и така не спирах психически се сринах и бучките и езикат ми единказваше полип друг брадавици друг нищо ти няма папили са това но аз не спирах да се оглеждам в огледалото и така вече 10 години. Стигнах до психиятар ралични хапчета времено ме успокояваха. После един ден си мислех че пия хапчета но далбоко в мене имах пак страхове за езикат ми пак трагнах ем им вярвам ем не им вярвам на няколо отидах спрях през това време хапчетата исписани ми от психиятара казаха брадавици махнах го хистологията папилом. Малко се успокоих сега виждам пак пак отидох на друг лекар каза папили на. Ръба на езика ми са на няколко лекара отидох не казаха нищо лошо но психически не сам настроена така. Искам да ги махам а те са били нормални анатомични но като ги гледам откачам не сам добре психически изобщо затворила сам се в себе си все си мисля че сам болна рак немога да живея пално цено при най малкото бягам на лекар сега на мерих лекар който да махне. Тези неща в понеделник но се двоумя пак на психиятар ли да отида или да ги махна мн сам зле психически треперя мисалта за болести не ме оставя на мира незнам какво решение давзема ако отида на психиятар дали ще мога да забравя за езикат си не сам сигорна имам чуството че ще полудея постояно сам вав страх

Златина77

Re: Страх

Мнение от Златина77 » 08 сеп 2017 18:04

Когато отидох на психиятар диягнозата ми каза невропатична депресия на40 години сам понякога сам повръщала от напрежение ли незнам неми се живее много плача дащеря ми записа час за психитар в понеделник да отида ли или дамахна тези неща на езика ми също имам час за понеделник ще изляза ли от този краг незнам или ще се намери пак за какво да отивам на лекар и пак ще си мисля че е рак незнам нестабилна сам дори да мисля моля приемам савети не сам споделила с мъжат ми че смятам в понеделник да ги махам тези неща на езика ми. Немога да васприема че те са част от мен затова искам да ги махам а да ли ще се успокоя незнам и пълната упойка ме плаши много мисля мисля че ще полудея не си харесвам погледа в огледалото сас страхове ти лягам и сас тях ставам толкова мн отивах на лекар и сега да се откажа да ги махам незнам моля някой да се одзове

Златина77

Мнение от Златина77 » 08 сеп 2017 18:08

Объркана на сам чуствам се толкова сама и без желание за нищо дори да живея

fantagiro

Мнение от fantagiro » 08 сеп 2017 22:02

Добре де 40 години си откарала с тия бучки. Има ли смисъл да се страхуваш от нещо, което всеки ще споходи. От цялата работа тоест мои си анализи за смисъла на живота излиза... абсолютно да се наслаждаваш на живота винаги когато можеш.
единственото което можеш да направиш е да водиш относително здравословен живот. Тоест... 2 пъти седмично упражнения плюс 3/4 постно месно ядене. Мъжът ти трябва да знае. И да си миеш ръцете често. Хаха.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 08 сеп 2017 22:04

Също.... значи няма да ми писне да повтарям: психиатриите трябва да се затворят. Трябва ти терапевт. Който да те насочи към наслаждение във всеки удобен момент.

Златина77

Мнение от Златина77 » 08 сеп 2017 23:43

Мн ти благодаря за съвета взех решение ще махна папилите на езика та дано се успокоя вече и се махнат всички внушения стрес и депресия До колкото до мъжат ми не мисля че ще му кажа че ще ги махам той веднага ще ме нападне познавам го мн добре

fantagiro

Мнение от fantagiro » 09 сеп 2017 00:11

Не знам какво да кажа за мъжете. Ако е безобидна операция... и ако те притеснява-прави. През останалото време прави неща, които обичаш.

Златина77

Мнение от Златина77 » 09 сеп 2017 12:02

Тя сигорно операцията е безобидна доктора каза10минути ама аз и мойте страхове един пат мисля така друг пат друго мисля си ако ги махна далиняма да вазбудя рак на езика щото сам и пушач дали няма да замурся раната с дим е такива неща ако не ги махна пак лошо. А кажи ми това мисли на нормален човек ли са незнам тялото. Ми постояно е стегнато зъбите също имам топка в стомаха

Златина77

Мнение от Златина77 » 09 сеп 2017 12:05

А и личният ми живот мн допринесе за състоянието ми мн неприятни неща лоши неща много

fantagiro

Мнение от fantagiro » 09 сеп 2017 12:42

Не знам какво да кажа. Мъжете са особен вид прости същества. Току що пак за... такава глупост се налага да излизам от кожтаа си... ма той наистина е малоумен.
Това твоето са мисли на човек, който не разбира от медицина. Нищо повече.
Хипохондрията е незнание.
Зависи как си с кръвта. Черния дроб. Ако кръвта ти е ок, няма нищо да ти стане от дима. Аз пуша след вадене на зъб и се моля кръвта ми оше да е ок.

Златина77

Мнение от Златина77 » 09 сеп 2017 14:43

Имам и черно дробно заболяване в момента сам на лечението но от него не се притеснявам стах ме е най вече от образования по тялото направо откачам дори сам си горяла кожата. С цигара ако нещо се усамня .Когато ми махнаха папилома от края на езика ако изобщо ебило папилом може и заради здаразната каса да са меизлъгали незнам ако са осетили че малко не сам наред и хоп папилом може и да ебило част от мен да са ме излъгали не оръщах внимание на папилите виждам в гърлото си че не е равно има една малко по издута вена ли е незнам фоликули и така като махна папилите на езика ще се насоча пак кам тази неравност в гърлото и няма отърване пак по доктори а реално погледнато нищо не ме боли нито гърлото нито езика само срах внушения стрес

Златина77

Мнение от Златина77 » 09 сеп 2017 14:46

Това хипохондрия ли е кам какъв специалиат трябва дасе обърна моля да ми кажеш

Златина77

Мнение от Златина77 » 09 сеп 2017 14:51

Като махна папилите пак ще се насоча кам гърлото знам си аз още от сега се точа как да посъпя незнам

fantagiro

Мнение от fantagiro » 09 сеп 2017 16:24

Аз бих те посъветвала да ядеш много ябълки и да обърнеш внимание на черния си дроб. Защото топчетата са пряко свързани мисля с кръвта. Тиквени семки, лимони и всичко което се води че го пречиства.
Към психотерапевт за хипохондрия.
А тези топчета казвали ли са причина за тях?
Иначе тормозът от мъжа ти също дава отражение.

Златина77

Мнение от Златина77 » 09 сеп 2017 16:31

За топчетата махнах си едно което беше много голямо казаха липом незнам каква е причината

Отговори

Върни се в “Депресия, тревожност, стрес”