ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Защо даряването носи повече щастие от получаването?
Има връзката между пародонтита и Алцхаймер
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Пийте чай от джинджифил

Страх!

Модератори: админ, консултанти

Kristiyan771719

Страх!

Мнение от Kristiyan771719 » 02 авг 2017 16:19

Здравейте доктор Цончев! Реших да се обърна към вас, тъй като вече доста време наблюдавам мненията ви във форума.Не знам от къде да започна тъй като всичко е доста объркано, както и аз самият. Като цяло съм преживял доста от малък, няма да изпадам в подробности ще ви разкажа на бързо.Нашите се разделиха когато бях на 10 ,баща ми ни тормозеше 5 години след развода и бях много изплашен дълго време, докато преди една година дядо ми почина и започнаха някакви зверски страхове от смърта , пристъпи на паника, викаха ми линейки през 1 час , бях дежурен както се казва в бърза помощ през ден! Нещата бяха поутихнали ,ходих на психолог , правени са ми изследвания на кръвта ,магнитен резонанс ,скенер на мозъка,кардиограми всички възможни изследвания и то в рамките на тази година ,всичко беше наред, преди месец заминах в Лондон да работя(все още съм тук), но от главата ми не излиза мисълта, че съм болен ,че ще умра и то постоянно с различни симптоми, проверявям всичко в интернет и се травмирам като видя някои от симптомите..на 18 години съм и не спирам да мисля,че съм болен постоянно ми изтръпват ръцете ,краката усещам болки в гърба в корема ниско долу в ляво ,понякога болки в гърдите ,понякога слънчевият сплит, постоянно си мисля как ще се задавя докато ям и как ще получа инфаркт, дори докато пиша ми е притеснено и напрегнато , никога не се отпускам постоянно съм в страх! Моля дайте ми съвет защото не издържан има ли вероятност да съм болен от нещо с всички тези симптоми или е възможно тези физически усещания да са на психическа основа.. понякога се усещам че само чакам да ми стане нещо малко и си казвам"ето видя ли има и нещо".. Много ще съм ви благодарен ако ми дадете някакъв съвет .. 18 годишно момче съм, висок 187см тегло 75 кг, спортувам всеки ден и въпреки това не мога да се тонизирам..

micho1905

Re: Страх!

Мнение от micho1905 » 02 авг 2017 20:30

Ами, ако това ще те успокои аз съм на твоята възраст, да бъдем по точни на 19. Имам абсолютно същите симптоми и аз доста пъти съм "дежурил" в бърза помощ. То не бяха тумори, раци и глупости, сега съм в някакъв постоянен страх, че ще полудея, че започвам да развивам шизофрения, чувам си собствените мисли постоянно, а си мисля, че са гласове, ужасно е. И знаеш ли какво аз си мисля, че това всичко е на психическа основа, няма нищо реално в това, всичко го прави мозъка ти, а имам чувството, че когато се страхуваш от някаква болест, нейните симптоми започват да се проявяват и при теб. Така, че успех, не се умира от това, защото от 5 години съм така кажи речи, горе главата и ако можеш отиди на психолог/психиатър/психотерапевт , нещо което и аз трябва да посетя скоро време.

П.С.
Дори и да си направиш всички изследвания, пак не можеш да повярваш, че си добре поне аз съм така :)

fantagiro

Мнение от fantagiro » 02 авг 2017 20:40

За мен... придавате друго значение на мускулната треска. Понякога я забравям и се стресирам.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

Valeriq654321

Мнение от Valeriq654321 » 04 авг 2017 12:34

Здравейте, аз пък изпитвам страх от паник атаките, които получавах и сега не ми се излиза никъде сред хора. Изписаха ми Флуанксол и Естицил, обаче имам зверско сутрешно гадене. В момента в който си отворя очите и ми се повръща. Има ли някой с такива гадене? За колко време отшумява този ужас?

Kristiyan771719

Мнение от Kristiyan771719 » 04 авг 2017 23:30

Аз ходих известно време на психолог чувствах се определено по-добре, но в момента нямам възможност тъй като не съм в България, успокоявам се поне като знам че не съм единствен, надявам се да се оправите благодаря за бързите отговори , надявам се всичко това да отмине. Поздрави :)

kitty789

Мнение от kitty789 » 06 авг 2017 20:54

zdravei,momiche na 21 godini sum,imam sushtite simptomi ,hodeneto n psiholog mi pomaga,sushto taka suvet ot men ,kato zapochva da ti se uskorqva pulsa i vsichki drugi simptoni,ne se strahuvai a se otpusni i nabudavai tqloto si i shte vidish kak shte otmine :)

Forum admin

Мнение от Forum admin » 06 авг 2017 22:31

Моля, пишете на кирилица!
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

fantagiro

Мнение от fantagiro » 06 авг 2017 22:37

При здраво сърце, ускоряването на пулса и нормализирането са съпроводени със сърцебиене. Когато се стряскате, не позволявяте то да се нормализира, вместо това отново ускорява ритъм. Както се усеща промяната на скоростта при автомобил, така е и при сърцето.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

mafu

Мнение от mafu » 16 авг 2017 23:13

Styga s tazy kyrylyca! Bŭlgarija trjabwa da myne na latynyca!

Отговори

Върни се в “Депресия, тревожност, стрес”