ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Възникване, симптоми и диагностика на астроцитома на малкия мозък
Какво ни предлага естетичната дерматология за бързо постигане ...
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

Моля препоръчайте лекар за спиране на Ривотрил.

Модератори: админ, консултанти

otchaqna22

Моля препоръчайте лекар за спиране на Ривотрил.

Мнение от otchaqna22 » 14 май 2017 10:52

Добър ден,
от 20 години имам зависимост от Ривотрил.
Моля Ви,препоръчайте добър специалист в София,за отказване от тази зависимост.

Отчаяна съм..

Благодаря Ви!

fantagiro

Re: Моля препоръчайте лекар за спиране на Ривотрил.

Мнение от fantagiro » 15 май 2017 00:35

За нищо.
:P
Защо чак сега решаваш,след като 20 години си ги пила?
Това е зависимост,да,но ние като цяло сме зависими и от храна,вода,забавления...това е част от живота. Още повече че ако не прекаляваш с ривотрила, е необходимост, не зависимост. Ти контролираш желанието си,един вид, докато при зависимите това е проблем-не могат да контролират желанието си/аз не искам да контролирам пушенето си,например. Зависи от това колко жлъчни думи съм преглътнала вместо да кажа. Ще е още по страшно ако и при баш наркомяните е така/
Цели 20 години не си се тревожила,че е зависимост, може би в началото не си знаела,че е"лошо" нещо и за теб е било добро.
Не съм сигурна дали не се влиза в психиатрия,но съм чела че е отвратително. Като се има предвид че и извън психиатрията е така... предполагам че... може и в домашни условия да пробваш.
Принципно яко нямаш странични ефекти,аз не знам защо си тормозиш душата да го спираш.
В моя случай трябва да ме убият за да не предизвиквам гнева на мъжа си. Затова и не се задържах дълго на хапчета
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 15 май 2017 13:25

Ами... мъжът ми каза, че от четири дни не съм спала. За да й покажа на тази кикимора тук, дето разправя, че на третия ден чуваш гласове, но не халюцинираш, станах, направих закуска, лежах през цялото време без да мога да заспя за повече от секунда, после излязохме на пазар и за десет минути до корабчето.
После се прибрах, не съм пила кафе от сутринта, докато вчера цял ден с каната все едно се наливах и после пушех. Одънила сиъм две или повече кутии за едно денонощие, и еле най - накрая мъжът ми се докумяса/сети/, че съм се натровила с цигари и кафе.
По тоя повод се сетих, че мога да пийна едно кисело мляко.
Също... ако някой може да се свърже с немските власти, за да им каже, че се контролирам прекрасно, но и аз имам своите граници. Гледам лидълските хапки дет взех.... ми срок на годност до края на тоя месец/ставам пак да проверя да не съм объркала датата/060516/28,05,2017.
Д-р Цончев, вижте... за да се концентрирам, коремът, диафрагмата по - точно се криви насам натам и изпраща различно количество въздух в двете половини на мозъка, за да мога да имам точна преценка.
Според моите наблюдения над себе си.
Още да пъча ли гърди?
Момиче.... ще ме извиняваш, кака, просто 4 дни не съм спала.
Тодор Тодоров
но не забравяй да го питаш той кво прави в свободното си време :P
и не му имай много доверие/просто отиди да се чуеш на глас какви глупости могат да ни излялзат от главата и да ги осъзнаем чак като ги изговорим пред някой друг/

mafu

Мнение от mafu » 15 май 2017 17:25

Как ще спиш като си в мания.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 15 май 2017 17:41

Не... просто ми дойде месечния цикъл. Като кажа мензис и не знам що получавам отвратително чувство, но за да не останеш с погрешно впечатление, ти го казвам и по този начин.
Спах четири часа. Само толкова можех, понеже мъжът ми, за да ми натякне, че мие чиниите, ме събуди, не беше затворил вратата.
И довечера ще спя.
Но съм намислила ако не ми каже, че утре води малката на лекар, да ходя при една патрулка, която цял ден стои в страни от нас, да ни дойдат нагости, замалко.
Иначе....
https://vesti.bg/lyubopitno/sveji/10-ne ... lo-6069138
Гледай, каква глупост.
Ненужен орган. Няма такъв. Някои са с предназначение, за максимално съвършенство и изразителност на мимика, глас и прочие. Мисля, че съм права за дишането и как нацелвам справедливостта. Тоест кои органи освен някоя част от мозъка участват в този процес. Диафрагмата и нея я водят като орган, без който може да се живее, нали?
Повече не знам за диафрагмата. Но...
Извинявай, че ти досадих така, Мафу. Радвам се, че до тук не съм успяла да ти повлияя в посока самоубийство, макар че тия дни ми се щеше, като се усъмних в теб. Знам, че може да се хилиш, че с право се съмнявам, гледайки колко съм жалка в опита си въпреки всичко да се съхраня добродушна.
Извинявай. Може и да не съм намерила подходящите думи за случая, но...

fantagiro

Мнение от fantagiro » 15 май 2017 17:54

Вярваш ли ми, Мафу... че след четири дни неспане, само уважението ми към... децата ли, към закона ли, ебали му майката откое, ме възпират да не го цапна с нещо по главата и от раз да го очистя. Демек да му разбия главата буквално.
Тоест де.
Сега... можеш да пробваш да ми всееш чувство за вина. А аз ще ти кажа... бих определила това чувство като... карам на габарити. Майка ми е простачка, баща ми и той... можеха да си ме приберат с децата. Или там, когато имах някакъв кураж и ми трябваше тяхната цялостна подкрепа.
Не знам коя друга дума да употребя освен простак. Коравосърдечни хора.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 15 май 2017 20:37

Моля ви се предайте на Зуека и сие, че в момента не знам кое предаване гледам, и Рачков, и Фънки... че се прекланям пред тях, както и хората зад камерата и т.н., и т.н.,, затова, че гледам предването им и се смея чистосърдечно.
Бе, не се знае ако не спя някой друг ден още ко ш ми стане, затуй да си кажа, квото имам да си кажа преди туй.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 15 май 2017 22:22

А специално на Десислава - певицата Деси Слава - да й предадете, че и със затворени очи бих я одобрила в кастинг... стига временно да не съм оглушала. :lol:
Предполагам, че и подтекстът ще го разберете...ама я чакайте все пак да ви кажа, че и аз знам, че не е лесно да си жена.
И индиректно... Мафу... сега можеш ли да си отговориш на въпроса, що щях да те гърмя днеска по някое време, че четири дни съм ги сляла в един?

fantagiro

Мнение от fantagiro » 17 май 2017 18:42

Така де... олфрекс или там на баба ви хвърчилото си пийнах вчера, плюс диазепам. Трябва да ме убият да не чувствам нищо. Но поне сега знам какво да казвам на децата, за да ги науча на книжовен български. Подчертавам - на книжовен български, доколкото ми позволят преди да се издразнят всички около мен, че се надувам, демек правя се, изхвърлям се, правя се на велика и "и др.".

mafu

Мнение от mafu » 17 май 2017 21:59

Олфрекс/оланзапин е лекарството което съсипа тялото ми. Но се радвам че си започнала лячуний. (Лечение на мафински)

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 май 2017 19:15

Муцка... изплаших се, че това момче по тв си ти. Ами... то и аз особено много надрусана само мога да търпя пенсионери... душици... слушайте кака, бе, разходете се пеша, докато ви мине ядът.
Видях му очите. Говореха, че в психиатрията може би се е чувствал по-добре.
Но... дъщеря ми я блъснаха по стълбите.
Сигурно изводът е??????? Какъв е изводът.
Развикайте им се.... че те са създали това поколение.
Аз.... правя всичко по силите си следващото поколение да е хем хубаво, хем умно.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 21 май 2017 00:21

Ама не ми достигат сили. Ааааа... прокопиевата, щото не понасям да ми мирише на пикня от баба ми, решила да ме накаже със склероза на пикочния мехур. Сега онзи младеж от психиатрите да беше почнал, не от бабите, щот по-лесно.
Тука една ми пищя за цигарите. Другия път ше й кажа че поне не съм като Хитлер.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 21 май 2017 00:21

Направо не свинска, ми не знам ква работа е това животът.

mafu

Мнение от mafu » 21 май 2017 20:08

Този който ритна бабичката ли? Не съм аз - той е шизофреник, а аз невротик и перверзник. На бабичката бих дал само ладки, бих облизал сбръчканото и путенце.

mafu

Мнение от mafu » 21 май 2017 20:11

Ужасен е живота, аз мисля да се нагълтам с формалин и да скоча от шестия етаж. Дали боли? Ебааам сее бе

Отговори

Върни се в “Депресия, тревожност, стрес”