ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Когато употребата му наподобява налудност
Повишен процент на заболели в някои щати на САЩ
Ритъмът сън-бодърстване е от важно значение за развитието

Ремирта и Флуанксол

Модератори: админ, консултанти

ирини

Ремирта и Флуанксол

Мнение от ирини » 26 фев 2017 23:29

Поради затруднено преглъщане посетих психиатър и ми бяха изписани медикаментите Ремирта и Флуанксол в следната дозировка - 5 вечери поред четвъртинка Ремирта и сутрин и на обяд Флуанксол по 1 таблетка. От утре, по препоръка на психиатъра, трябва да взимам по половин таблетка Ремирта. Тъй като ми причинява сънливост една четвъртинка и през деня съм като блъсната от товарен влак, размазана от умора, когато пия и Флуанксола, искам да попитам дали когато започна да приемам половинката Ремирта ще бъде пак така или това са временни странични ефекти? Изобщо, ако някой има информация за Ремирта и Флуанксол в комбинация - нека пише. Или пък какво представляват двата медикамента. Благодаря за отговорите предварително.

Daniellll

Флуанксол и Есцитасан

Мнение от Daniellll » 11 мар 2018 15:00

Здравейте . Даниел се казвам на 23 години. От по малко от 2 години страдам от паническо разтройство . Първаначално доктори тук там всички ми казват , че съм добре . Да ама не. След това отидох на психиатър той ми постави диагноза ПР (паническо разтройство). Изписа ми Клонарекс 0.5 мг и едни други , които ги пиех около 1 2 месеца и ги спрях (което не трябваше да правя) . Вчера пак бях при същия психолог и ми изписа Флуанксол и Есцитасан . Четох странични ефекти . УЖАС! Днеска започнах да пия ,при първия прием след 1 час ми стана зле ( даже още ми е малко НЕ ДОБРЕ) Та ... сега не знам да продалжавам ли да ги пия или да спра докато е рано или да звънна на лекарката и да я питам да и кажа , че ми стана лошо . Моля ако някой е пробвал тези лекарства да сподели дали са помогнали или поне някакви мнения .Много ви благодаря !

mafu

Re: Ремирта и Флуанксол

Мнение от mafu » 12 мар 2018 20:47

Не вземай под внимамние странични ефекти по—редки от чести и си пий спокойно лекарствата, страничните ефекти отшумяват. Желая ти здраве!

mafu

Re: Ремирта и Флуанксол

Мнение от mafu » 12 мар 2018 20:49

Есцитасен ако е есциталопрам съм го пил , не ми действаше зле, хубав АД.

Отговори

Върни се в “Депресия, тревожност, стрес”