ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Откри френски научен екип

Да си проведем сами психотерапия. В помощ на заболявания като ОКР, шизофрения, биполярно, ПР...

Модератори: админ, консултанти

fantagiro

Re: Да си проведем сами психотерапия. В помощ на заболявания като ОКР, шизофрения, биполярно, ПР...

Мнение от fantagiro » 10 сеп 2017 17:07

Малкиат принц... писах ти. Само че тук нещо не е ок с коментарите и съобщенията. Заради Троли, което и ми е забавно, ме е страх. Дори не от него, а по принцип. Развих разни теории за безопасността и опасността в нета. Безрасъдна съм била да си разголя мислите. Но пък не съм болна вече.
Ако тук всичко беше ок, нямаше да остане следа от неврози. А лудите са ми комшии. Дядото цял ден на прозореца, един клатеше глава странно по пътя, като да е от обществото, наркоман преди месеци сбра пожарни и полиции на куп....
Но това да ми отказват изследвания и да чакат "откритие".... толкова съжалявам, че родих децата си. Не за друго а защото светът не заслужава. Нито мъжът ми.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

fantagiro

Re: Страдах от биполярно шизотипно разстройство

Мнение от fantagiro » 10 сеп 2017 18:08

Доколото ако си някоя социална.... за мен вие сте мутрите. Така че не очаквам нищо хубаво от вас.
Не насилвам децата си, споко. Но вие къде бяхте като имах нужда от вас?
Вие сте мутри. Ако бях отишла в онзи център в който звънях преди време в бг означаваше че може да ми отнемете децата.... а като гледам колко работа върша плюс че постоянно се ъпдейтвам за тяхната гледна точка... вие сте трагедия. В мен се наблюдава огромно желание да се грижа за децата си.
Вие само трябваше малко да ми помогнете да се изправя в преносен смисъл. Зле сте. И като психолози. Особено 1та.
Доколкото приказките с музиканта бяха насаме. Извън обсега на децата де... също... като оправите нещата на село, тогава се занимавайте с мен.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 10 сеп 2017 19:27

Та... :P за социалните последното, което може да се каже е "добри". В единия случай застават на страната на майка ми, оставяйки ме да се изразхозя до край, в другия на приемните родители, които изкарват пари... в третия са си престъпници.
А просто вместо да ми казват... как не съм се усещала колко властна съм, да ми припомнят, че вместо много да обезопасявам трябва да уча.
Имах нужда от разговори.
А те пак ше ми цъфнат сигурно размахвайки диагнози.
Само че ако дете се възпитава добре само ако майката е на антипсихотици... мне. Сори. Съжале. Хапчетата са единственото което не бих направила за децата си. И цигарите. Лично пространство са си.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 10 сеп 2017 19:38

Също.... документите за Джермани в един момент много бързо се оформиха. При все че имах особена среща преди това... никога няма да се почувствам сигурна поне в една институция, то в 1 човек не мога да имам вяра. И с основание.
Правя криза. Насилието над личността се води нормален човек в ненормална обстановка.

fantagiro

Re: Да си проведем сами психотерапия. В помощ на заболявания като ОКР, шизофрения, биполярно, ПР...

Мнение от fantagiro » 10 сеп 2017 19:51

Самият факт, че е седнал и си гледа държавната лотария :P и на компютъра нещо, докато аз готва, а имам и да гладя плюс да ги къпя, да соподредя това онова ме води към суицид. След това си давам сметка че няма да има кой да ги пази от неговата тирания, понеже знам, че моето слугинско място ще се заеме от тях ако ме няма, то сигурно има и плюс в това, както и че има шанс да останат в ръцете на ей тия копуци социалните, защитаващи пумиари и котки, поставящи ме редом с тях, не че не ми е жал, но пумиярите на село аз ще ги гръмна ако някой ме обучи... две неща ме държат жива.
Да не ги оставям в ръцете на хора със статус на психиката по-съмнителен от моя.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 10 сеп 2017 20:31

Доколкото сега някой лекар ше ми се изтипоса с... окр +бар+бордърлайн+шар+соц фобия, ама не чак толкова= на някое екзотично име. Болестите си приличат понеже се причиняват от едни и същи събития, а финансовото положение обуславя тежестта на симптомите.
Понеже ако имах пари щях да си дойда в бг и да пусна изкледвания ако трябва и всеки ден в няколко лаборатории. Или щях да имам миялна плюс не знам си още какво, за да се улесня максимално.
Стресирана съм. Аз бих се доверила на Джери всъщност. И то защото крайният резултат бих записала тук, а той държи на името си.
В бг имам хубава педиатърка, да е жива и здрава.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 10 сеп 2017 20:35

А джи пи то ми е дългогодишен семеен лекар на цялата фамили. Колко ли пари изкара от тях? От мен не толкова. Мъжът ми имаше особени симптоми и не му пуснал изследване на акото. Трагедията е пълна. И урина не.
Вместо това лечение на крайните симптоми.
Д-р Игнатова, с тоя слух, поглед и интуиция плюс мед придъствие в родата ми щях да бъда добър лекар.
:P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 10 сеп 2017 23:21

В крайна сметка стигнах до заключението, че в най-лошя случай са аскариди. И да е нещо по-сериозно като не се втилясва никой, аз ще се само до това, което чувствам че трябва.
Наред с безобразието на пенсионерите, аз очаквам и от кампанийните перковци лошотия. Тук изобилства от дцп и родители работещи за операции със съмнителен изход.
В крайна сметка и самоубийството ми е изход. Децата ще имат избор дали да се влачат по лекар или да се самоубият или да си чакат естествената смърт също.
С тия облъчвания от психолози и прости селяндурници, не бях аз.
Ето това съм аз.
По-суицидни от хора, готови да работят по 24ч. За да се докажат не съм виждала.
Жената трябва да е на почасова работа плюс РЗ че върти домакинството.
Ако е композитор който работи 24 е друго. Там е по желание и е на периоди. Но в общия случай.... мъжа ми не бил банка по думите му. Я пък съм домакиня от любов.
И ше ми се изтипоса сега някой да ми казва как мисленето ми е биполярно. Значи всеки който не мисли като псито е с бар. Хаха.
Няма да правя кампании. Да ви е ясно. : )
В крайна сметка има и такива неща като калциране.
Да заложим на платинената рода й вълшебните й способности. Все пак са мои деца. И.... какво беше още надъхващо....
Златке, кака, лекарят не ти е изчистил ехинококата добре. Или е имало повече огнища. Във всички случаи съм права да ти говоря за къткане на черния дроб и повечко упражнения. Пък и да умреш голяма работа. То всички ще, но ако се забавляваш в пътя към умирането ще е смислен път

fantagiro

Мнение от fantagiro » 11 сеп 2017 00:32

Доколкото сексуалната ориентация... аз не се и съмнявам че и това може да бъде подложено на съмнение. Че се крия да не би да ми отнемат децата. По-скоро теоретично съм бисексуална, но хомо със сигурност не съм. Все пак разбирам жените, които са. Само че аз съм виждала нежни мъже, които са и достатъчно мъжествени. Тоест ако не бях виждала, щях да съм.
Доклкото гейовете... :P при все че към виждала и крив полов орган.... а Джери обяснение намери.... гейовете сте малко за психиатрия. Честно. Мамини душици.
Също... в научните среди като се отърсих от ограниченията на средата и мислите наистина щях да бъда интересен човек.
А да. Аз съм в научните среди.
Винаги когато съм сънувала маси с ядене и аз се тъпча, съм била бременна. Това е пряко свързано с чувството за пълнене на корема, тежестта, бременността. В първия месец го сънувам това.
Сега ми хрумна, понежи няма опасност от бременност, че или е киста или е глиста.... тоест едно и също.
Но пък съм чувала че жените правили аборт правят кисти. Откъдето ми хрумна, че тениите, неразпознавани от имунната система плюс спин са размагнитизирани частици от умрял човек, които са се оформили в по-малък магнит.
Тогава когато човек халюцинира миналото е... психоза.
А като халюцинира както Тесла е... нова успешна мутация.
Невъзможността да си представя картините си в подробности или пък да си измисля уред на базата на знанията ми аз виждам като недостатък, но Тесла е бил с диагноза, нали?
Също и ако не успея да пресъздам някоя мелодия от -до в главата си.
Тоест всеки който не умее да си представя нещата и да ги чува е увреден. :P Щото онзи маймун с приятелката и окрто нарече мислите натрапливости, шизофрениците пък наричат това- звукови халюцинации.... :P
А за деменцията не съм говорила. Толкова са ми еднакви дните, че преплитам събитията повече от всякога.
Така си мисля, че шизофренициге могат да разграничат мислите, които се нуждаят от терапия от научните мисли и теории.
Също... аз и не искам лечение.
Музикалния ми труд плюс всичко останало профуках смятайки че мога да разчитам на себеподобни. /Естествено и да се запрепъва някой от тук да ми помага, вече е късно а и се "понапарих", набивайки се в очите на съмнителни личности/

Единственото което ми трябваше беше някой който преди 3 години да ми помогне да започна работа. С нещо от това което ми се отдава. Едно е на 30 друго на 36. Също... просто трябваще да знам нещо, пък то било личен живот. Граници. По стар български обичай се казва....а.а.а.а "Пткати мчина".
Мноу бурна любов, мноу.
Поредния с лайна на борда си.
Майната ти.
Доколкото Джери... Златен си. И нямам предвид моето второ аз или потенциален ник.
Радвам се, че ме остави да вилнея прилично тук.
За мен... няма какво повече да ми се лекува. Просто с две деца ми трябва 1 човек. Иначе чак толкуз неистово никой не ми трябва.
Не съм в криза. Просто съм отвратена от лекари и мъже. Понеже поне на първите ви сивото ви вещество е налично. А пък социалните.... ако бяха социални и бяха помогнали може би сега щяхме да сме ок.
Все тая.
Ах как се моля за тайфуни и торнадо над главата на всяко алчно същество....
Хубав живот ви пожелавам.
Иначе заставам плътно зад непиенето на АП за повече от месец. Че и АД. И то при първа психоза. После с терапия... човек знае че не е ок.
Но.... пак ви пожелавам успех с изнамирането на лекари които са хора.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 11 сеп 2017 12:34

Острици са. Отдъхнах си. Храна е било това което ме тревожеше. По принцип съм пред самоубийство. Аз се чувствам пребита още от "ваканцията" в бг. Бях се наканила една седмица нищо да не пипам бе....
Как беше. Като нормните. Извинявам се за вчерашния си изблик на чувства.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 11 сеп 2017 12:56

Освен това музикантът, на който казах че мога да свиря на всички музикални инструменти в пряк и преносен смисъл има дъщеря, която също е музикант. Малко съм понабрала на музикантите, сега малко гледам сеир, нищо че и аз имам момичета :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 11 сеп 2017 14:12

Също искам най-после да спра да мисля за болестта си. А, да. Това е най-точното обяснение за затвореността ми. Не мисля че е болест. За себе си не съм с болно мислене. Аз си го харесвам.
Това че някои смятат за ОКР да си миеш редовно ръцете... заради хора, които висят по клиниките, аз вися по психиатри. Предпочитам на лаф моабет с психотерапевт пред операции...
Златина, за мен твоето е от рода на ехинококоза. Понеже е скъпо лечението, трябва да заложиш на природни методи и да разчиташ на тялото си. Нямам представа дали има смисъл да пиеш вермокс по някаква схема мисля три месеца като трябва да се съобразяваш с лекарското мнение... плюс всякакви народни билки. Преди врееме бях пила пелин /внимава се с него/ та чай и се отрази на апетита ми мигновено.
Чушките, които си бях закътала от баща ми, ги метнах в една саксия и са хокълнали. Има възможност да се гледат като цвенте а осеметяването после на ръка....
Искам да спра да се въртя само около окр. Вече се съсредоточавам към действие.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 12 сеп 2017 16:14

Четох, че 40 сек. били нужни, мили ОКРта, за да са чистички ръчичките. Кака не е чистофайница. Кака е в "златната среда". Това е нужно само преди ядене и след тоалетна.
Абсолютно седя и се чудя как да не прекалявам. И това от много време. Не съм ОКР, но мога да съм ОКЛР. Бях забравила за тия разклонения на окрто.
Знаете ли, че... според мен псито ви ще ви манипулира за раздвоението на личността. Ако се подлъзнете да кажете:"да, съгласно съм"... и айде-бордър. Ако ви остави в кофти ситуация или не ви дотерапевтира, ще си умрете като кукувици.
Само че аз не виждам разлика в това да кажа:"в мен има две личности - едната е чешит, другата -сериозна" или имам различни настроения. Някои от тях са детински, неприемливи и мога и да мина и без тях".
И.... не признавайте, че сте болни. :P
Защото, мили мои/или не толкова мои/, вие сте болни само по време на психоза. А тя минава ако се почувствате в сигурни ръце.
Аз осъзнавам последствията от действията си, но.... :P ако тоз музикант се е замислил... :P
Също... аз някак си все правя равносметка преди-сега, което е пречка да се гмурна в новото си амплоа на уверена и сериозна майка.
Най-вече увереността.
Днес бях в детската градина. Щом и говорих, и още не са ме прибрали, трябва да сте наясно, че истински болна съм само в психоза. Знам, че това е потензиално опасно състояние, но.... те и уж проверките по границите ги засилиха, пътувахме 26 и 29 часа... ама си стана атентат, нали?
Освен това вие самите си се знаете докъде може да стигнете до колко може да посегнете на човек... и ако се чувствате опасни... евентуално си пийте хапчетата.
Но ако изхождам от себе си... аз удрям само ако поруча удар и пак внимавам как удрям. Иначе девер ми можеше и да му оправя хернията.
Също.... имам усещането, че съм изгубила самостоятелността си с това писане тук и там. Все чакам одобрение. Въобще откакто спрях/само 1 ден/ да си пиша сама и почнах да си говоря на ум и така да вземам решение, се чувствам чудесно.
Има ли заболявания при които психозата си стои само като все едно съм изкарала вирус?
Понеже.... ако се бях заела по-рано да осъзная измамата религия, ако по-рано бях разровила спомените си говорейки с пси.... 2, макс 3 години и щях да съм уверена, излекувана.
Не бих казала че съм бар, макар че мога да бъда. И шизо мога да бъда. Освен това аз отричам това да е болест. Окр, пр,сф... това са за мен диагнозите. И всичките бих ги нарекла:ефект от насилие и нужда от превъзпитание".
Също.... много ме е страх за дребосъците. В тоалетната нямаше сапун. Нямам представа от хигиената им.... реве ми се.
Също... да отида на пси, за му се обяснявам и той да ми навира диагнози вместо да се опита да ме разбере.... или пък ако не сме на едно мнение -диагноза....
Ъъъъэ.... ами с какво са си развличам вниманието за пет минути, вместо да ви проверя тук?
Опитвам се да не влизам. Но някакси имах нужда да кажа, че чувствам самочувствие. Нищо че само сред някорко дни ще ремонтирам зъбите и ще е мазало.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 12 сеп 2017 16:34

Освен това... четох, че видиш ли тревожните майки така си вдигали самочувствието понеже се чувствали полезни. Абе ей, естествения подбор в другия случай ви поставя в малко противоречие. Това шизофрения ли беше?! Опс... за вас бяха важни събитията, не диагнозата.
Мне.... тревожността, депресията ме свалят на легло. Самочувствието ми беше сринато веднъж от събитията, които съм описвала и втори път, защото си имах странности. За тях бих казала, че докато съм търсила себе си, своите граници, съм лакатушила/залитала/ насам натам. Не много, но достатъчно, за да се чудя как ще продължа. Но... аз възстановя ли се напълно и ще се.... единствено възрастта и смъртта ще са ми пречки.
Така че.... много, много ме боли, че не срещнах писанията на Песешкиян, Фройд, Юнг, Морено и прочие по рано. Най-вече че и те ме обиждат с диагнози./даслушала съм нещо тъжно затуй така/
И и други.
Просто ми липсва физичесщо време за нещата които искам да се случват. Изнервям се щогато цял ден не спирам и.... все пак аз съм безработна.
Тъжна картинка.
А съм напълно пълноценна. От може би....3 години насам. От три години насам ако имах рамото за което говорих може би нямаше да пиша тук.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 15 сеп 2017 22:06

Ами не мога да счупя гипса. :P Отвеяна съм и не знам... по-зле ли ще става. Иначе си оставам сериозна за паразитите. Винаги съм си мислила, че щом не ги виждам - няма. Всичко на всичко в 1та видях един, в другата дори не съм сигурна дали е било това. При мен - нищо. Умувам дали е възможно все пак едногодишните проблеми да са се дължали на настинки, а това да е нещо скорошно.
Да не говоря, че постоянно имам какво да правя вкъщи. Самата представа да почна и работа... за да е всичко ок, жената трябва да е на работа макс 4ч.
Съветвам ви да сте внимателни в нета, в размяната на лични данни....
Това е то. Не ми е устойчиво самочувствието. Ей така по подразбиране и без покритие.
Значи като гледам как лазят по земята другите деца и как след това ядат.... навсякъде виждам потенциално гнездо на глисти.
Няма оттърване от тези неща. И би било хубаво лекарите да правят профилактика на децата към 15г. за паразити.

Отговори

Върни се в “Депресия, тревожност, стрес”