ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
България е от малкото страни, където билката вирее свободно
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...

Липса на Золофт в аптеките

Модератори: админ, консултанти

bisera12

Липса на Золофт в аптеките

Мнение от bisera12 » 03 апр 2015 16:26

Здравейте,
днес обиколих доста аптеки във Варна, оказа се че никъде няма Золофт :shock: Нямало в складовете, така ме информираха в аптеките. Просто не знам какво да правя, не ми е време да го спирам, а и така изведнъж не става, също и временно не мога да го спра, като знам колко трудно беше да свикна с него!!! В аптеките казаха че липсата му е временна, ама как да чакам кога ще го пуснат пак. МОЛЯ, някой да ми даде идея къде във Варна мога да го намеря, евентуално останал в някоя аптека или ако някой може да ми прати поне един блистер..... знам ли! Имам рецепта, а няма от къде да си купя лекарството, не мога да разбере как аптеките могат да останат без лекарство, което не може да се спре изведнъж, ей така щото има временна липса......

mafu

Re: Липса на Золофт в аптеките

Мнение от mafu » 17 апр 2015 00:49

Золофт има и други заместители съдържащи същото вещество - стимулотон сеталофт и асентра

bisera12

Мнение от bisera12 » 17 апр 2015 12:43

Да, моят доктор вече ми смени Золофта със Стимултон. Но трябваше да изчакам да минат почивните дни, в които делях останалите таблетки на парченца, за да ми стигнат, докато получа новата рецепта. Чудех се, не може ли просто да се получава информация навреме, когато се спира вноса на едно лекарство, за да се реагира адекватно и да не ни поставят "на нокти"....

filis

Мнение от filis » 27 яну 2017 00:12

Здравейте, приемах Золофт 6 месеца, по незнание го спрях изведнъж една седмица вече не го приемам и започнах да не се чувствам добре, тревожност, "черни мисли ", безсънние, обърканост и т.н. мисълта ми е мога ли отново да си го започна?

Отговори

Върни се в “Депресия, тревожност, стрес”