ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Търся наистина добър психотерапевт и психиатър

Модератори: админ, консултанти

fantagiro

Re: Търся наистина добър психотерапевт и психиатър

Мнение от fantagiro » 25 авг 2015 13:26

Опс, определение за адекватен психолог - психотерапевт, психиатър - психотерапевт: Не ми разправя, че който не вярва в магията, не го хващала, а ми обяснява, че е остарял вид психотерапия.
: )
Чакам аплодисменти за Ганка.
:lol:
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

mladenka

Наистина добър психолог

Мнение от mladenka » 21 сеп 2015 07:40

Ако искате да не пишете фермани за това как се чувствате , и че никой не може да Ви помогне ,а да забравите за проблемите си и да се чувствате пълноценни,то само мога да Ви насоча към доцент Христова .Приема в София .Телефона и е :0884549733
Ходих къде ли не ,при кого ли не .Само си запълваха времето с мен !!! Тази жена е наистина съпричастна с всеки !!!
Вие ако искате продължавайте да си губите времето и парите !

djeki

Мнение от djeki » 18 окт 2015 13:55

Здравейте Инес,

Моля ви, ако следите още този форум да ми пишете. В почти същата ситуация съм, с изключение на зависимостта към хапчетата

Radoslav1234

Мнение от Radoslav1234 » 04 юли 2016 10:46

Препоръчвам д-р Александър Попов Варна - ДокторЪТ !

translator1

Мнение от translator1 » 13 фев 2017 11:23

Здравейте,
Обикновено не пиша за проблема си в Интернет, но видях Вашата тема, която ми е до болка позната - да търсиш с години добър психиатър и терапевт, да си изплашен и обезнадежден. Аз ги търсих около 4 години, след първото боледуване - ходене по всякакви шарлатани-терапевти, даже и такива известни психиатри, просто ужас, не искам да си спомням дори. Намерих обаче 2-ма човека, които са много важна част от живота ми от няколко години - психиатър и психотерапевтка, които с чисто сърце мога да кажа, че ми спасяват живота от 3 години насам, при всички тежки и ежедневни моменти, чувствам се все по-добре, постепенно някои лекарства отпаднаха. С радост бих ги препоръчала и на всички, които все още не са успели да намерят "своите" лекари. И двамата са с много аналитичен и комбинативен ум, много внимателни и разбиращи. При психиатъра - д-р Стефан Кръстев може да се ходи с направление, а цената за сесия в частната практика с психотерапевтката е под разпространената, въпреки че работи и в голяма и скъпа болница. Ето някои координати:

Психотерапевт Маргарита Тарейн e-mail: Mod edit

Психиатър д-р Стефан Кръстев, Александровска болница, Психиатрия, кабинет ет. 5 (след 11.30 е в кабинета си обикновено)

Ще бъда безкрайно щастлива, ако съм успяла да помогна поне на двама или трима човека, които все още се лутат. Поздрави!!

StefanovaTherapy

Мнение от StefanovaTherapy » 19 апр 2017 17:08

Здравейте!
Занимавам се с психотерапия и ще се радвам да помогна на всеки, който се нуждае. Знайте, че първата стъпка към справянето с проблема е осъзнатостта от нуждата за помощ, така че разбрали това, Вие вече сте направили първата крачка към прогрес.
За повече информация и контакт с мен: Mod edit

nikoll6

Мнение от nikoll6 » 16 май 2017 21:19

Здравейте! Ако още не сте намерили решение на проблема си и търсите добър психотерапевт, бих ви препоръчала Виктория Богданова. Имам приятелка, която страдаше от панически атаки и още една с хипохондрия, от тях зная че това е най-добрата психоложка в Бургас. Бяха обиколили много психолози и психиатри,тъпчеха се с едни лекарства... но нищо и никой не им помогна години наред, докато не намериха г-жа Богданова. Често я споменават и все я препоръчват. Е, аз не съм я посещавала и само веднъж съм я виждала, жената но съм свидетел на резултатите при моите приятелки. Едно време нямаше такива болести, какво става напоследък не зная, всеки втори с панически атаки...

nikoll6

Мнение от nikoll6 » 16 май 2017 21:29

Сега видях,че сте от София и моят пост всъщност няма да ви е полезен. Е със сигурност няма да идвате чак до Бургас на терапия, но и без това съм го написала, дано поне е полезен на някой друг.

Отговори

Върни се в “Депресия, тревожност, стрес”