ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Комбинация за бързо топене на мазнини по тялото
Освен мозъка билката поддържа и хормоналния баланс
Зачеването на момиче наистина е майсторлък

флуанксол

Модератори: админ, консултанти

mafu

Re: флуанксол

Мнение от mafu » 22 сеп 2017 03:11

+1 глас срещу антипсихотиците! Тези лекарства са такава отрова, че изобщо не трябва да бъдат изписвани
На мен със един антипсихотик оланзапин ми съсипаха метаболизма и оттогава имам проблеми с теглото а преди си ядях каквото искам и нищо не ми се лепеше. Още не мога да простя на психиатърката че ми го изписа и дори обмислям отмъщение. После прочетох че в Америка са заведени много дела срещу компанията производител не само заради затлъстяване но и заради ДИАБЕТ.

А какво да кажем за отровата лепонекс/клозапин, която може да доведе до много опасно спадане на белите кръвни телца и смърт? Ами за екстрапирамидните симптоми и паркинсонизма, до които водят други антипсихотици? Ами за това че антипсихотиците намаляват продължителността на живота на хората в напреднала възраст? Твърдението че второто поколение, т нар атипични антипсихотици имат по-малко странични ефекти от типичните е нагла лъжа! Необходимо е ново ТРЕТО поколение антипсихотици, което да замени тези отрови! Туй е по-зле и от лоботомия!

Отговори

Върни се в “Депресия, тревожност, стрес”