ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Пийте чай от джинджифил
Хората на 90 - 102 са по-щастливи от 51 – 74-годишните
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

Психотерапевт в Пловдив

Модератори: админ, консултанти

vague

Психотерапевт в Пловдив

Мнение от vague » 08 фев 2010 16:16

Моля, препоръчайте ми психолог или психотерапевт в Пловдив. От доста време страдам от потиснатост и загуба на мотивация, без специална причина. От много време съм в депресия, дори не мога да кажа от кога точно. Четох много в интернет за диспатия ... изглежда симптомите съвпадат. Не смея сама да си поставям диагнози. Узрях за решението да потърся помощ от специалист, но не мога да намеря към кого да се обърна. Виждам, че в този форум влизат и лекари и бих помолила да ме насочите към свой колега в Пловдив.

t.todorov
Контакти:

Re: Психотерапевт в Пловдив

Мнение от t.todorov » 08 фев 2010 16:42

Здравейте, нямам лични впечатления от посочените специалисти, но все пак е база, която можете да допроучите със собствени сили.

Елена Тимова - психотерапевт.
Представяне : Казвам се Елена Тимова и съм на 33 години. Завършила съм бакалавърска степен по специалност "Психология" в ЮЗУ "Н.Рилски"-Благоевград, стажувала съм в Института по Психология към МВР-гр.София. Имам завършена магистърска степен по специалност "Приложна психология"
Стаж : 3 години като психолог.
Психотерапевтична област :Професионално психологическо консултиране при лични, партньорски и професионални проблеми.Индивидуална и групова терапия. Използвам различни методи и техники в зависимост от типа характер, темперамент и проблем на човека. Диагностика на Организационна лоялност.
Месторабота : Частна практика
Град(ове), в който практикува : гр. Пловдив
Информация за контакти :
Тел. за връзка 0887 774566, e-mail: etimova@abv.bg

Събка Дякова-Чехович - магистър психолог.
Образование: Магистър-психолог
Стаж:
Близо 10 години работя в сферата на организационната психология - като мениджър и тренер. През 2008г основах Психологически център за развитие ХАРМОНИЯ, имам своя практика като консултативен психолог, психотерапевт, бизнес тренер.
Квалификация, курсове:
ВТУ психолог; Институт по психодрама Орфеус - първо ниво психодрама; Психоаналитичен Институт Динамика - Базисни терапевтични умения; Институн НЛП-София - НЛП пълво ниво; Фондация "Социални общности" -НЛП техники за работа с родители; Курс Техники за емоционално освобождение; Институт по позитивна терапия - Основни техники в позитивната терапия.
Психотерапевтична област:
Придържам се към основните принципи на позитивната и хуманистични терапии, но методите ми са бих казала еклектични - каквато е и психиката ни.
Месторабота: консултативен кабинет гр.Пловдив, бул.Дунав №101
Цени: 25лв за консултация от 50минути.
За контакти: гр Пловдив, бул Дунав №101,
тел.: 0887700276 / 0897782123

Лили Барутчиева - психолог, психотерапевт, фирмен консултант.
Представяне : Здравейте, казвам се Лили Барутчиева - психолог, дипломиран психотерапевт и консултант в областта на индустриалната психология.
В продължение на 5 години обогатявам инструментариума си от психологически техники и умения, най-близки до моите възгледи и убеждения, а и доказали практическата си ефективност, като техниките на когнитивно-поведенческата психотерапия и краткосрочната позитивна терапия, както и области, обхващащи бизнес–индустриалното психологическо консултиране.
Образование : ВТУ - Магистър психолог, Специализация ВМА Пловдив - клиничен психолог, НЛП школа - Синтон Русия, НЛП Институт - М. Прусац- Австрия,
Квалицикации :Психотерапевт, сертифициран НЛП -практик
Психотерапевтични и консултативни области :
емоционални и дапресивни разстройства,
невротични разстройства,
хранителни разстройства,
зависимости - алкохолна, медикаментозна, компютърна,
психосоматични области.
Консултиране при бременност и репродуктивно здраве.
Водене на обучения по приложна психология - личностово развитие, емоционална интелигентност.
Месторабота : частен кабинет, самостоятелна практика
Допълнителна информация: възможност за on-line консултиране
Град, в който практикувате :гр. Пловдив
Цени на услугите, които предлагате : от 25 лв -до 35 лв. за конусултативна и терапевтична среща, за фирми и организации по договаряне
Информация за контакти:
адрес гр.Пловдив, ул."Петко Д. Петков" 64, ет.1
тел.0898 761 231, 0893 676 911,
e-mail: keh.libarutchieva@gmail.com,
http://www.keh-libar.com

Радка Цонкова - психолог
032/641622, 032/647334, 0886 866609
Работи с възрастни и с деца. Психологическо консултиране и говорна терапия, проблеми в общуването и самоконтрола, задълбочаване на самопознанието

vague

Мнение от vague » 08 фев 2010 17:11

Много ви благодаря, д-р Тодоров! Ще се свържа с някой посочените.

t.todorov
Контакти:

Мнение от t.todorov » 08 фев 2010 18:17

Няма нищо :) И не съм доктор, а психолог. Успех.

N.K.

Мнение от N.K. » 14 дек 2011 18:58

Д-р Катя Раева от Пловдив ми помогна много. Имах една натрапливост, която ме мъчи от години. Една година посещавах психоложка в София, но нямаше съществен успех. Сега проблемът е преодолян и нямам тази натрапливост от месеци. Не е за вярване :) Изчезна и постоянната ми тревожност.
Явно психиатър, който практикува психотерапия е най-добрият вариант. Това вече си е специалист. Знае кога да се говори, кога да се помогне с лекарства. Аз се страхувах от психиатри, които тъпчат хората с антидепресанти. Обаче й се доверих и не съжалявам. Тя е внимателна и си знае работата. Атакува проблема комплексно, а не едностранчиво и повърхностно като повечето обикновени психолози. С тях върви сладка приказка, от която има ефект, но незадоволителен.
Номерът й е 0888 523 604.
Успех и кураж! Има начин!

krasikoleva

Мнение от krasikoleva » 25 май 2013 15:18

Моето мнение е никой да не ходи при Катя Раева. Не мисля, че някъде учат психиатрите да се уповават в Бог и така да лекуват. За 15 сесии - резултат нула! Отидох защото прочетох, че помогнала на някой с ПР, но истината е, че това явно е било подставено съобщение, за да и се трупа клиентела.
Призовавам нокой да не ходи при Катя Раева - тя не разбира и не може да помогне на човек, който има паническо разстройство или получава панически атаки.
Благодаря!

Karolina1919

Мнение от Karolina1919 » 26 яну 2016 13:43

Дълго се лутах в това да намеря себе си, посетила съм една дузина психиатри и психолози,но само един психолог стигна до мен и ме разтърси истински!
Петя Тухлева - БЛАГОДАРЯ И ,че ми върна живота и ой наистина има смисъл вече. Трудно беше, но успяхме, защото тя казва, че това е общо дело, но сътворено от мен.
Пиша във форума, защото и аз се луах достатъчно за да бъда в помощ а тези които се нуждаят от помощ. Тел. 0896 290729 - това което дава на хората е безценно - ЖИВОТ

neosten

Мнение от neosten » 03 сеп 2016 13:34

Препоръчвам Десислава Стефанова. Без лекарства тази жена успя да ме излекува от състояния, от които други психиатри не можаха да ме излекуват с години. Благодарение на нея сега живея нов живот и не съм вече онзи половин човек, който всеки ден се бореше със себе си и се гърчеше в страхове и страшни мисли. Телефон и адрес има в сайта й www.desislavastefanova.com

Misha80

Мнение от Misha80 » 08 ное 2016 15:31

Препоръчвам Петя Тухлева горещо. Уникален специалист, страхотно излъчване. За нея разбрах от мои познати, които са и клиенти. Доверих и се и не сбърках. Резултата е страхотен.
Тел: 0896290729.

zelma

Мнение от zelma » 14 ное 2016 23:39

neosten написа:Препоръчвам Десислава Стефанова. Без лекарства тази жена успя да ме излекува от състояния, от които други психиатри не можаха да ме излекуват с години. Благодарение на нея сега живея нов живот и не съм вече онзи половин човек, който всеки ден се бореше със себе си и се гърчеше в страхове и страшни мисли. Телефон и адрес има в сайта й http://www.desislavastefanova.com
Здравейте,
попаднах на интервю с тази психоложка и наистина ме грабна! От известно време съм в търсене на добър психолог и засега съм се насочила твърдо към Десислава Стефанова. Мога ли да ви помоля да ми разкажете малко повече за терапията си при нея, колко време продължава и през какъв интервал се правят срещите?

Елена Христова

Мнение от Елена Христова » 11 апр 2017 22:27

Хорааа, на света има чудеса и те са в човешки облик!
Днес посетих човек, който ми отвъртя гавата. Бях объркана, бях изплашена, бях тревожна, бях НЕЩАСТНА.... Бродейки в моите душевни терзания и търсейки утеха наляво и надясно при този и онзи....НАМЕРИХ ЧОВЕКА....
ВЕЧЕ ЗНАМ, ЧЕ ИМА ЧУДЕСА И ТЕ СА С ИМЕТО - ПЕТЯ ТУХЛЕВА....
Ако сте в лабиринт тя е човека, ако отговора на вашите въпроси е не знам - тя е човека.
Уникална харизма и професионализъм. Вече знам, че животът ми има смисъл... Това усещане е уникално. Няма гняв, тревожност, упрек към хората и ред негативи...... 3 срещи и животът ми е нов.... Не чакайте края, а си помогнете сега..... тел 0896290729 - Тухлева

ilia.ivanov

Мнение от ilia.ivanov » 11 апр 2017 22:43

Колко трябва да е некадърна въпросната Тухлева, за да влиза тук с по едно мнение, за да се саморекламира... просто разсъждавам. Явно сериозна липса на клиенти.

monika2121

Мнение от monika2121 » 17 ное 2017 10:32

Здавейте, искама да изкажа мнение за психоложката Десислава Стефанова. Със съжаление мога да кажа че съм изключитилно разочарована. Освен че не показва заинтересованост, но и не вниква в основата на проблема, гледа мното повърхностно на нещата. Не я препоръчвам на никого

violetss

Мнение от violetss » 11 дек 2017 15:28

Присъединявам се към всички положителни мнения за Десислава Стефанова. Много е силна в работата си. Помогна ми да се възстановя напълно и да си спра хапчета. Вече се познавам с доста нейни пациенти от групата за паническо разстройство в Фб и на всички ни е помогнала изключително много. Всеки път съм получавала много информация за състоянието си, обяснения как да се справя и разбиране от нейна страна. Овладявала съм си и най-тежките кризи с три минути разговор по телефона с нея, когато и ксанакс не ми е помагал. Страхотна!!!!

Отговори

Върни се в “Депресия, тревожност, стрес”