ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Възникване, симптоми и диагностика на астроцитома на малкия мозък
Какво ни предлага естетичната дерматология за бързо постигане ...
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

Душевно болен баща

Модератори: админ, консултанти

fantagiro

Re: Душевно болен баща

Мнение от fantagiro » 02 дек 2016 21:22

Между другото... като изключим факта, че мъжът ми ми изкарва акъла, понеже е агресивен, рязък и прочие... мога да ти се похваля, че... в 99% от случаите надмогнах животинската си природа, чисто и просто разговаряйки с псита. Можеше и по - безболезнено да стане, но.. първо не знаех как да различа на сто процента лудостта, алчността и личния интерес, понеже... аз съм атрактивна, не знам дали знаеш, за тия времена, с борбен дух съм, просто вярвах в бог и не вярвах, че при толкова радост, че съм бременна, мога да получа нещо, различно от продължително щастие в брака. Това се нарича още наивност на младостта, бива ли и това да се диагностицира бе, свине такива?
Надявах се, че странните мисли, които имам, ще отминат с получаването на това, което ми беше станало фикс идея - деца.
Просто е трябвало да поговоря с някой, че моментните състояния, над които съм разсъждавала и съм превърнала в натрапливости по този начин, са съвсем нормален преход от една възраст в друга, и самият начин, по който съм се променяла в годините е бил абсолютно нормален, единственото! просто са ме фрустрирали от изисквания - трима човека са ме критикували всекидневно за нещо като се почне от чистотата до... защо съм имала 6- примерно.
Не знам... аз бих пила хапчета след... инфаркт, инсулт, както ми кажат там.
До този момент не бих употребявала нищо редовно.
Освен това пих магнезий, и то малко, откъдето кръвта ми отново стана такава, каквато беше, когато хемоглобинът ми беше над 130. Четох за магнерота ли беше или малтофера, което беше за желязото там... че при прием след това може да се стигне до момент за известно време да не може да се усвоява по нормален път желязото....
Доколкото баща ти... пак казах, някой, който не живее при мен, да дойде и да настоява да пия хапчета, при условие, че ако съм сама - не викам, не блъскам, не посягам на съседите - ако са като комшийката срещу терасата ми в кварталчето в София, даже напротив - чудесна жена, само малко високо слушах музика, ама.... :P съм си наумила, че просто следващият път ще си купя по - мощни слушалки.... а и тогава терапевтирах всъщност групово - с Шопен, Рамщайн, Меноар...
:lol:
Казах ли, че откъртих душа малко бе при удара, а.... една седмица по - късно съм възстановена?
Смятам, че това навлизане навътре в себе си е... да запаметиш здравото си състояние на организма и през годините да се опитваш да го съхраниш, както го помниш. Понеже... склерозата е забравяне на това как си се чувствал преди, но и как се диша, мускулатурата спира да контрактира и т.н......
Не ме наричай болна, след като само допускам, а лекарите ще доказват или отхвърлят твърденията ми....
Рисуването с лявата ръка е здравословно. Така че... не пречи да се опита. Поне не вреди.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

Отговори

Върни се в “Шизофрения. Циклофрения. Психично здраве”