ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара

Душевно болен баща

Модератори: админ, консултанти

userbg

Re: Душевно болен баща

Мнение от userbg » 07 сеп 2016 21:29

Според мен е добре да се лекуваш
https://www.youtube.com

fantagiro

Мнение от fantagiro » 08 сеп 2016 10:50

Ами извинявам се, че повечето хора не успяват да уловят причинно - следствените връзки. То е добре и аз да спра да ги улавям, понеже артеросклерозата е погнала всички и всеки помни, каквото му е изгодно. Голям цирк е остаряването. :P
Когато не съм сигурна какво да правя, и съм в криза, не се знае откъде може да почерпя "мъдрост", та... по - добре да си поспя.
Един ден се въздържах почти изцяло от интернет и си възстанових съня, храненето, всичко.
Само така мога да се оправя.
Доколкото баща ти... той свързва пушенето с миниоргазъм. Може да ти звуча лудостно, но ако се зачетеш за оргазма, какво се случва в мозъка и сравниш с ефектите на тютюна, ще видиш, че си приличат.
Освен това компенсира нещо с цигарите. Каквото и да е, аз по - вредно от алкохолизма не съм виждала.
За лечение си ти.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 08 сеп 2016 11:01

Аз не мога да разбера какво толкова те бърка, че пуши баща ти. То по - големият проблем е ако пие, че не съм виждала някой да пие и да пуши неограничено да прокопса дълго. То е като да вземаш два вида антидепресанти заедно с антиподите им за регулиране на настроенията.
Кажи му, че е хубаво да ги намали до кутия. Да замества част от цигарите с работа, част - с плодове.
Кажи му, че те е грижа за него и разни други такива хубави неща. За майка си нищо не казваш. Един човек не трябва да остава сам... може би.
Край на приказката ми тук.
Отивам в риалитито.
Освен това пушенето се явява тогава, когато се извършват монотонни дейности - разнообразие. Между другото... сте големи крадльовци на будна мисъл, най - вероятно.
Някакъв мухльо вчера пишеше за идеи за статии. :P На друго място.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 08 сеп 2016 23:10

:P Извинявам се за появата си отново, но забравих да кажа нещо съществено.
Всички, които преди няколко години гласуваха за това да се забрани пушенето на обществени места, са всъщност... биполярни. Вместо да се нагаждат към средата, искат да я променят.
Пий си хапчетата.
Освен това... доколкото пиенето... когато не е всеки ден, когато човек не е агресивен, всичко е наред.
Освен това... ако си сложа депакина в цигарите, какво ще стане?
Знаете ли... едно време едни пушеха марихуана. После един каза, че му било смешно, друг, че нищо не усетил да се промени, една идея замайване и толкова...
Сетих се как едно време трябваше да се осмъртя с алкохол, че да ме хване идиотщината, а не да продължа да съм сериозна, че даже и дразнеща се на себе си, че ми се е замотала главата.
Други стават агресивни.
Та?
Написала съм ги онези четиримата, които бързо бързо ме пратиха в "трета глуха", надрусвайки ме. Кой и да посетиш, ше ти даде лекарство.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 08 сеп 2016 23:55

Освен това... :P Не знам дали помните, че новата история на България, а и на света никак не обичах да я чета. Даже то ако не се лъжа имаше само нова история на България.
Все още не мога да я понеса.
Но... ше си пуша, пък додето доживея.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 09 сеп 2016 02:07

Та... за новата история. От там може да си направим извод, че хитростта, когато не иде от нас е подлост, честта и искреността, добротата са равни на глупост.
:P
Доколкото пушачите.... Хей, Юзер, не забравяй, че говориш с Джи една втора Т, та.... :P Единственото по - лошо от непушачите са бивишите пушачи. Значи... като откажат цигарите, такава диктатура налагат, че ако има как... ма то и вече у задника ми ше бръкнат, ей ма начи, да видят дали съм у норма... аз ли не мога да пазя граници?! :P Вие само ме пуснете на курс по стрелба, пък после може и да си говорим пак.
Доколкото спецовете, ей, чуждестранци, на български "одрал му кожата", означава прилича много на родителя си, да не вземете да ме разберете другояче като вземете да четете.
Какви други хуморески да ти разправям...
То най - лошото, че ако реша да си мра тихомълком, пак ше се юрне някой спец след дъжд качулка да се прави на спасител. А иначе досега ко дремаха?!
Не вярвам аз у свойто спасение, грешница съм на любовта....
По - добре да си кротувам и да си се кътам, докато мога, че току виж ше изнамерят пак начин да се проявят като спасители, съсипвайки ме и после спасявайки ме.
Както казваше дядо ми.... ох, натурално изказване пропускам....
Правилата някак се самоизключват. А аз щях да се радвам, преди де, да живея с мъж, на който да имам доверие. Сега... а А а А пея бе, артеросклерозата ми е критерий, че то не че да му нямам доверие, ами просто бъгясва.
Бъгва се.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 09 сеп 2016 02:34

Щях де, да ги пазя добре границите...
Сега... :P въртя и суча аз... ам ако бях останала неоправена?!
Уууу, я бегайте от тук, бе, некадърници, оно поне да бяхте грозни, да знае човек що сте останали девствени, ама... от лош характер по - лошо няма.
Освен това... аз пък се чувствам нормална, глупава и добра жена, която я очакват неопределено количество опити да бъде докарана до суицида.
Надявам се да съм като троскут.
И... да ви кажа, че има пък много жени, които парадират щастие, и за мое щастие съм ги виждала. Хубаво е, докато не го осъзнаваш това, защото и ти си в кюпа с лудите. Иначе.... като почнеш да се замисляш за смисъла, за това как действал един човек, как си изменял позицията и прочие....
Си е на лудост.
Просто ми се живееше просто, семпло, цигари, картини, децата, мъжа, после сватби и т.н., всичко нормално по реда си, а не... това състаряване, което наблюдавам над себе си без време.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 09 сеп 2016 10:40

Това е цитат, над който да размишлява "обществото ми".
fantagiro написа:Та... за новата история. От там може да си направим извод, че хитростта, когато не иде от нас е подлост, честта и искреността, добротата са равни на глупост.
Значи... :P и да не ти харесва как звуча... така звучат голяма част от мъжете, до които съм имала досег.
Гледах някакво предаване за албанците, как в някои села имало традиция момичетата ако искат да са мъже, могат да правят всичко, което искат, но с условието да си останат девствени. Били изглеждали натурално, диво тези момичомомчета.
Нарамвам си интелигентната маска, а простотията ми.... :P е част от емоционалната ми интелигентност.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 09 сеп 2016 11:51

:P Много обичам, когато накарам мъж да млъкне.
Май дарлинги, освен да ям шкембе чорба с люти чушки, оцет, чесън.... мога и да сготвя тази чорба добре... разликата е голяма.
Прегръдки, целувки, обичам ви.
Ваша Ша шма гюл.
Доколкото братята и сестрите... ей... един живот живеем, поне вкъщи трябва да цари доброта, разбирателство, нежност, обич... и все други глупави, но осмислящи живота неща.

userbg

Мнение от userbg » 30 ное 2016 19:35

фантагиро, моля те вземи си хапчетата

fantagiro

Мнение от fantagiro » 30 ное 2016 20:44

:P Само на куп, цялата опаковка ще изпия, ако някой ми наложи това.
Чудех се какво да ти кажа. Май че това е достатъчно.

userbg

Мнение от userbg » 30 ное 2016 20:55

fantagiro написа::P Само на куп, цялата опаковка ще изпия, ако някой ми наложи това.
Радвам се за теб
А баща ми пие Абилифай.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 30 ное 2016 22:16

userbg написа:
fantagiro написа::P Само на куп, цялата опаковка ще изпия, ако някой ми наложи това.
Радвам се за теб
А баща ми пие Абилифай.
Ще го направя по - семпличко кратък поста.
Абилифай те очаква и теб. Генетично се предава заболяването. Моите съболезнования.

userbg

Мнение от userbg » 01 дек 2016 14:37

Моля те вземи си лекарствата и спри да пишеш в тази тема. Лекувай се.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 01 дек 2016 15:31

Извинявам се, знам, че е болезнена информацията, че се предава генетично.
При мен става въпрос за неправилна диета в следствие от развалени зъби... докато при теб е генетика, явно.
Значи, спря му цигарите, за да го дрогираш. Ебаси смехорията.

Отговори

Върни се в “Шизофрения. Циклофрения. Психично здраве”