ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

Моля за помощ за Обсесивно-компулсивно разтройство

Модератори: админ, консултанти

LinuxMint

Моля за помощ за Обсесивно-компулсивно разтройство

Мнение от LinuxMint » 15 апр 2016 14:39

Здравейте.
На 28 години съм, от София. Сигурно 10 години не мога да се справя с проблемите си. Ако правилно анализирам ситуацията съм болен от ОКР и положението е жестоко в отрицателния смисъл.
Живея с мисълта за вина и сигурно от години си казвам, че ще си проясна мозъка ще изчистя ситуациите - ще анализирам аджеба за какво съм виновен, ще поправя нещо ако е поправимо и после вече всичко ще ми бъде наред. Разбира се до такова изчистване на вината не се стига, а стигне ли се може би после задълбавам отново и така докато не умра. Нямам желание да ходя до личен лекар за направление и бих се радвал да ми препоръчате лекар за частни прегледи по възможност на прилична цена, защото с тези мисли и ужаси пари няма как да изкарам.

Въпросът, който може би най-много ме вълнува е - лечимо ли е това заболяване изобщо или трябва да пия хапчета цял живот. Това е моя черна мисъл и не желая цял живот да бъда като инвалид и да пия хапчета. При немалко лекари мисля съм ходил и дали те нямат желание да помогнат наистина и кадърността да ми върнат живота или аз имам някаква вина вече не знам.

Предполагам предлагането на услугите на г-н или г-жа х е забранено да бъде правено в темата. Моля пишете лично.

д-р Цончев

Re: Моля за помощ за Обсесивно-компулсивно разтройство

Мнение от д-р Цончев » 20 апр 2016 23:50

София, ул. "Дунав" № 22
0888 71 98 19 - д-р Цуракова

Отговори

Върни се в “Шизофрения. Циклофрения. Психично здраве”