ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Комбинация за бързо топене на мазнини по тялото
Освен мозъка билката поддържа и хормоналния баланс
Зачеването на момиче наистина е майсторлък

Депресия, мания, страх....

Модератори: админ, консултанти

Alexander30

Депресия, мания, страх....

Мнение от Alexander30 » 23 ное 2015 16:40

Здравейте. Имам нужда от съвет, защото вече незнам какво да правя. Ще се постарая да бъда кратък. От малък имам някакъв много силен фетишизъм и секса за мен е като нещо към което постоянно се стрямя (идол). Във всичките ми гадже, които съм имал това е винаги било на първо място и нищо друго не ме е интересувало. Та нещата започнаха така - преди около повече от 15 години, при първият ми контакт със гадже за сериозна връзка, при мен се отключи нещо и в главата ми започнаха някакви мисли - страх от бъдеще, страх като видя хора пенсионери и си мисля как тези хора живеят. С други думи се получи нещо като обсебване от жената и забравям кой съм и къде се намирам. В моментите, в които нямах гадже някакси започвах да живвам, т.е. ставах си отново аз и бях значително по-добре. И така доста години си карам с такива периоди - с жена зле, без жена почвам да живея и се чувствам горе долу уравновесен. Минаха години, намерих си жена, ожених се и ми роди най-следкото дете на света. След няколко години брак, почнах да не мога да си гледам жената и пренебрегнах всички нейни качества и започнах да се чувствам ужасно. Започнах нон стоп да си мисля за секс, с нея не се получаваше. Какво ли не се опитвах да направя, за да се чувствам добре, но нищо не помагаше, а аз все по зле започнах да се чувствам. Не бяха само сексуални проблеми, а и много други се събраха. Реших да подам молба за развод, случайки отново моята мания да намерия великия сексуален обект и отново да имам някаква тръпка и да имам смисъл в живота. Много ми беше трудно да взема решение за развод, но все пак го направи. Намерих си жената, която съм искал, но е факт, че отново не се чувствам добре. Не ми стигат думите, да опиша как се чувствам в тази тема, но действително със всеки изминал ден започнах да ставам много по зле. Някакви мании се появяват, някакви натрапчиви мисли плюс много силни обвинения - сам се унищожам и се обвинявам, че съм направил нещо много лошо с този развод. Направо незнам къде съм и незнам вече какво искам. Напрова съм си за лекар психиатър, но проблема е, че знам решението - антидепресенти и това е. А човек сам не се ли осъзнае, нищо няма да се получи. Та опитвайки се да стигна до причината за това състояние, и непознавайки себе си, най-близкото нещо, което може би е довело до това е моята сексуалност. Всички биха казали, радвай се, че си толкова потентен, дори д-р Бостанджиев би казал, че няма сексуално вманиачаване, но аз мисля, че има. Някой има ли подобни мисли като мен и може ли сексуалността на човек да му изкриви представите за живота като цяло? Аз лично не се интересувам от нищо, затъпявам със вски изминал ден, заради тези обсебващи ме мисли? Мисля си дори да започна сам да живея и само с детето да общувам? Нон стоп мании и вторачваня в някакви фикс идеи, които "вярвам" че ако ги постигна или ако е предмет, ако го купя ще ми се нареди живота. На йога ли да отида или да ми препоръчате мякой, който се занимава с медитации и хипнози? Разговори с психолози и приятели помагаха до преди няколко години, но вече нищо не помага и затъвам със всеки изминал ден.

Извинявам се за дългия текст.

Поздрави,
Александър

Отговори

Върни се в “Шизофрения. Циклофрения. Психично здраве”