ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Тя изглежда различно при всеки
Учени откриха кой вид корелира с повишен риск от карцинома
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс

лабораторна мишка?

Модератори: админ, консултанти

fantagiro

Re: лабораторна мишка?

Мнение от fantagiro » 18 дек 2015 12:58

Във всички случаи, за да можеш да приемаш събитията като случайности, за известно време стани атеистка.
Математическото обяснение на всичко е къде къде по - успокояващо, отколкото някакъв господ, който не приема, че помъдряването се случва с времето и те наказва ли, наказва дори тогава, когато нямаш вина. :P
Повтарям... емоционална интелигентност.
Да си направиш план как да реагираш, когато някой те накара да се почувстваш еди как си.
: )

На мъжа ми това му е последният шанс, тази година не се ли подредят нещата, вземам сериозни мерки.

Аз имам чувството, че се намирам в турско семейство, не в българско християнско семейство. Освен това турците, които аз познавам... жените им са усмихнати, щастливи...
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 18 дек 2015 13:14

А хемоглобинът има връзка със земното притегляне... Затова анемията е кофти заболяване, води до "разпад на атоми". Също и обезводняването е вредно...
Явно всяка планета има плюс и минус, включително и слънцето... абе трябва да се позаровя в тия науки, за да видя какво са измислили учените до тук. И движението на човек се осъществява заради факта, че еднаквите полюси се отблъскват, срещуположните се привличат. Всичко е създадено на основата на атомите... :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 18 дек 2015 13:34

:P Така де, да си продължа стройната теория....
Комети, метеорити, астероиди и прочие... играят ролята на размагнитизирващи и намагнитизирващи, всеки път според случая.
А математически дори доказвам, че да живееш при родата си е като да ти вземат тока, опа, да те размагнитизират.
С мъжа ми отделно, щяхме да си уравновесим полюсите. Докато така ми изядоха всичко почти - ни плюс, ни минус остана.
:P

Имаш база за разсъждение... стани атеистка, това спасява от изкукване. Умееш ли да мислиш по двата начина - като случайност и като неслучайност, винаги, когато ти се иска, можеш да полудееш за малко, за да измислиш нещо ново и после пак да си караш по старому със случайностите.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 18 дек 2015 21:45

И как не ги удари някой минус по - сериозно тия тук не знам. Извинявайте, някой може ли да каже на Христо Теодосиев, че тук има двама най - малко за психодиспансер. Особено свекърва ми. Миналият месец децата караха разстройство, като възможна причина беше краставици и домати - салата. Забраних, обясних.... Днес пак.
Що за малоумно същество е тази, не знам.
Още пуля очи и се чудя.
Та... мила, лудите са навсякъде около нас.
:P
Недей да позволяваш на някакви пенсионери да те вкарват в лудницата, след като си нормална.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 18 дек 2015 21:46

:P Шест години ми трябваха, за да осъзная, че съм напълно нормална жена. :P

Отговори

Върни се в “Шизофрения. Циклофрения. Психично здраве”