ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Кръвен тест показва дали е преборен окончателно
Пийте чай от джинджифил
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

тежест в десятката и постоянна замаяност

Модератори: админ, консултанти

anakin

тежест в десятката и постоянна замаяност

Мнение от anakin » 01 авг 2013 15:27

Здравейте,
Вече втора година се боря с нещо, което не мога да преодолея и не мога да разбера. Преди вече 2 години и половина претърпях някакъв шок, срив, паническа атака, нервно разстройство, всеки го определя различно. Получих сковаване на ръцете и лицевите мускули за 10ина минути след което всичко премина. Няколко дена после имах безсъние и седмица по късно почна симптоматиката, която не ме е напуснала до ден днешен. Всякаш живея живот назаем, не съм аз. Имам постоянно напрежение в междувеждието(десятката), а когато чета, гледам телевизия или стоя на компютъра ми става много гадно и непоносимо на очите. Но не мога да кажа, че е физическа болка, но усещането е дори по-лошо от болка. Все едно 24 часа в денонощието да си пиян, нещо такова ми е, но пак сравнението не е достатъчно точно.
Сега да кажа, ходих на какви ли не лекари, минах през кратко лечение с депресанти, ходих на психолози, йоги, спорт, разходки в природата, какво ли не. Всички лекари казват, че физически съм здрав, всички показатели, на кръв, хормони и т.н. са в норма и всеки казва че е вследствие на шока, който съм преживял. По едно време бях приел всичко това, но сега съм в период на засилени симптоми и вече не издържам. Наистина съм отчаян и незнам какво да правя. Последното което съм решил сега е да ходя на иглотерапия. В нета не мога да намеря подобен на моя случай, никои нищо не може да ме посъветва и незнам какво да правя. Аз в момента не живея а преживям. Не мога да се насладя на нищо. Като се сетя за някои положителни моменти от преди тази случка и ме наляга много гадно чувство на носталгия и на нещо, което ме е страх, че няма да мога да изпитам отново. Психолозите ми казват да го приема това, да стане част от мен, да не му обръщам внимание и то само ще изчезне. Но това са 2 год и половина вече и нещото не изчезва, как да го приема. Много много се надявам някой, който е имал подобни преживявания да ми даде някакъв съвет. Много ще съм благодарен. На 29г съм

maria_999

Re: тежест в десятката и постоянна замаяност

Мнение от maria_999 » 03 юни 2014 14:19

Някои неща които казваш са ми познати. А сега как си?

avent

Re: тежест в десятката и постоянна замаяност

Мнение от avent » 02 мар 2015 20:04

Как си сега? Имам подобни проблеми само че ме стяга темето и тила.

Отговори

Върни се в “Шизофрения. Циклофрения. Психично здраве”