ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Схващането, че застрашават само жените е много грешно
Промените в изхожданията при бебето могат да насочат към серио...

abilify

Модератори: админ, консултанти

bebonchi

Re: abilify

Мнение от bebonchi » 23 яну 2012 22:37

Днес един психиатър ми предложи Abilify при положение, че пия Zyprexa от две години. Различно е при всеки човек, но мога да кажа, че Olanzapine Zyprexa е най-добрият невролептик и поне при мен няма абсолютно никакви странични ефекти, дори пролактинът ми не е завишен. За новите в тези среди искам да кажа само, когато ви предпишат за първи път такъв силен невролептик, стегнете се, трудно е в началото, всичко ще мине, ще се чувствате като нормален човек, обещавам ви, просто трябва човек сам да си помогне, преди да му помогне "хапчето". И за тея инжекции не съм много сигурна, но не ми допада идеята да ми е надупчено дупето или вената след като мога да си приемам медикамента през устата. Бъдете силни, аз повръщах всички психотропни вещества в началото, защото си мислех, че ме убиват, но не е така, те поддържат нормалното състояние на живота в случаите, когато човек има такова заболяване. Знам, че останалите доктори като ендокринолози, гинеколози и прочие твърдят, че невролептиците увреждат, но това са преувеличавания. Значи да ти е здрав корема, пък да се побъркваш и да изпадаш в кризи. За мен това не е живот. Аз искам да живея нормално, както всеки един човек. Затова намерете си подходящ психиатър, на когото се доверявате напълно, знам, че такива се намират много трудно, в днешно време повечето са квалифицирани пласьори на различни нови модерни медикаменти, но той човекът си се усеща. Успех!

user32

Мнение от user32 » 25 яну 2012 03:53

приемал съм го, но започнах да се задушавам от него. Някой знае ли, дали задушаването спира, след натрупване на лекарството в организма ?

alk0x0l1k

Мнение от alk0x0l1k » 06 мар 2013 22:44

аз приемам оланзапин вече 10 месеца но не мога да усетя какви са страничните ефекти освен че качих 20 кг и се чувствам много объркан като цяло и ми е трудно да разбера каква личност съм

teaq

Мнение от teaq » 21 окт 2016 15:16

Здравейте имам Абилифай -обаче другото му производно Лемилво,ако някой се нуждае от това лекарство нека ми пише.Имам цяла опаковка, подарявам я

Отговори

Върни се в “Шизофрения. Циклофрения. Психично здраве”