ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.

Моля психиатри помогнете!

Модератори: админ, консултанти

fantagiro

Re: Моля психиатри помогнете!

Мнение от fantagiro » 09 дек 2015 21:47

https://ttodorov.alle.bg/
Според мен не са слухови халюцинации. Досега съм имала неправилно възприемане на реалността, но не и да чуя нещо, което никой друг не чува. Имало е случай да чуя реплика в детско "Отзад на реда" като "Отзад да е*а" :P , ама това се обяснява с дефицит на вниманието, понеже четях нещо в нета от една страна, а това реда чуто като е*а ме сепна, понеже и без друго бях напрегната и... така изглеждат халюцинациите при мен. Наскоро рисувам чух като псувам, обаче обяснението е, че първите букви "ри" се изказват по - тихо, глухо, децата са пред тв и ги чуват правилно, докато аз съм на четири метра някъде от тях и... няма как да чуя правилно насред тракане на чинии.
И не вярвам някой да има халюцинации.
Това, което лекарите обясняват като халюцинации, аз обяснявам като мечти от една страна, а от друга - проекции на бъдещето или стратегическо планиране.
Тези проекции се случват на подсъзнателно ниво първо и се сформират на база стар опит - личен, от книги, от родители, от телевизия, след това съзнанието ги преработва и преценява каква е възможността да се случи това или онова, или какво да направя, за да се случат нещата, както аз искам.

Когато по някаква причина съзнанието е намалено, това проектиране на бъдещето просто не може да се осмисли или се преживява като реално случващо се, макар да е само хипотетично възможно.

Основният ми проблем е, че все още правя кризи и все си мисля, че е просто, защото не знам как да поправя взаимоотношенията си с децата. Не ми останаха нерви, понеже се наслушах на скандали... и не мога да ги трая, а тях трябваше най - много. Страх ме е, че така, както я карам, ще изпушат накрая... макар че не е сигурно, понеже майка ми пък е била бита всеки ден, заради по - малките и... като я гледам каква силна жена е... има шанс всичко все пак да си струва. Майка ми е чудесна жена.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 09 дек 2015 21:48

Линкът е към психотерапевта, който пишеше тук и който... май че изработих да ми помогне. :P Все още правя кризи, все още разсъждавам по божествените въпроси, но... успявам да се приземя на земята без каквито и да било антипсихотици. Струва ми се, че това е огромно постижение.

Radoslav1234

Мнение от Radoslav1234 » 04 юли 2016 10:43

Препоръчвам д-р Александър Попов Варна - ДокторЪТ !

fantagiro

Мнение от fantagiro » 04 юли 2016 11:19

Ти хубаво го препоръчваш, ама случайно съм познала, тука гледам едни снимки сега... :P Да не си пипам темичката горе, че искам да си остане така.
И що няма снимка в нета докторЪТ?!
Кукумбери.
Кажи на твоя доктор.... или по - скоро си гледай работата.
Д-р Цончев, като че ли генът изби най - после.
Та и аз си празнувам, понеже разказването на науката чрез приказки даде положителен ефект.
Чао.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 04 юли 2016 11:47

Не знам дали е нужно да кажа, че там, където съм се влюбила, там където има ген от мен или моите роди, все е ценно.... Така че ми пазете даже тези, които съм отлъчила малко, за да имат време да поразмишляват над това дали не са сгрешили прекалено спрямо мен.
Доколкото терапевтът ми... ех, душицо, интуицията ми е на ниво, както винаги. И ясновидството.
:P
Гледам контактите, разклонителите и им говоря с любов.
8)
Боже, боже, ше взема да дръпна една статия по повод на това как не трябва да се държа в психиатрия, защото дали ако кажа на някой психиатър честно очи в очи какво си мисля за него, ше ме пусне от психиатрията без последствия за физиката ми?
Доколкото моя психиатър.... надявам се, че насред хумора успяха да уловят редовно четящите, колко му се възхищавам.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 04 юли 2016 14:48

И най - вече ми хрумна, че... това, че видях с периферното си зрение баща ми няколко дни след като почина - с точност може да се види, писала съм и за това тук... - седнал под едно дърво, ме наведе на мисълта дали пък не съм видяла антиматерията, разпадането на двете части. Дори съм убедена в твърдението си. Дори си мисля, че понякога сънят е вид мъничък разпад, на който човек е свидетел. Което не изключва използването му за тълкуване на симптомите в психотерапията. Различни аспекти на една истина.
Моля ви се не ме затваряйте в психиатрия затова, че си позволих да мисля.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 04 юли 2016 16:53

:P Ама не бързам да ходя в други измерения. Г-н Любов чухте ли?
Който си е луд, си е луд.
Това че разсъждавам по теории на относителността и прочие и мога да продължа да си живея като землянин, знаещ за сътворението на света, си е способност.
Напрежението в очите ми намаля. Между другото.
Продължавам да смятам за акт на лудост самоубийството, особено по причина да се прехвърлиш в по - горни измерения. То няма такива. Каквито и да има, те са част от едното нищо, което е нещо, почти като Дао на Лао.
Не е невъзможно и теорията ми за мъжа и жената във вид на разтегнат атом да е вярна.
8)
Тъй че умната.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 04 юли 2016 17:39

Та... какво беше сега. Преди да повярвате на някой за каквото и да било, научете си или си припомнете физиката, химията, математиката, електротехниката и др., уповавайки се на математиката и неалчността, евентуално ще запазите здравия си разум.
Толкуз от мен. Че тамъъън уж заформя стабилна теория, после се присетя за всички полуистини, които съществуват, и пак се вкарам в ново писане.
Имам си доста интересни размисли и страсти още, но млъквам, че аман вече. Нали казах, че не съм мечтала да направя психоза и да се цвъкна тук, но пък изводите, до които стигнах, ми сочат, че и това може да се нарече път до мечтани висини.
8)

fantagiro

Мнение от fantagiro » 04 юли 2016 17:41

Нали не е лошо, че съм искала да стана някакъв научен работник?

Отговори

Върни се в “Шизофрения. Циклофрения. Психично здраве”