ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Грижа при висока кръвна захар, невропатия и диабетно стъпало
Вижте във видеото как ще преодолеем глобалната заплаха
Ново проучване открива значима връзка между тях
Аптечката трябва да има собствено място, което не се сменя

Шизофрения

Модератори: админ, консултанти

mafu

Шизофрения

Мнение от mafu » 29 окт 2017 03:23

Мисля че съм болен от шизофрения. Имам всички симптоми.

Чувам гласове-когато говоря по телефона
Преследват ме-събирачи на дългове
Мисля че ми влияят от разстояние-от парламента
Мисля че искат да ми навредят-политиците
Паратимия - външно се усмихвам но вътрешно псувам на майка - случва се когато говоря с шефа
Получавам спонтанни неконтролируеми изблици на гняв-когато си видя фиша за заплатата

fantagiro

Re: Шизофрения

Мнение от fantagiro » 29 окт 2017 11:58

И все пак да се пробвам. Някой се опитва да ми бъгне телефона. Може би е време да спра да пиша. Мафу, мисля, че "приемам хомосексуалността, секса като нещо обикновено, а не свещено" е терапевтично. Не ми идва на ум как конспиративното мислене спря да ме плаши. Може би се примирих, че има хора, които ако решат да ми направят нещо лошо, нямам спасение.
Политиците влияят, но не персонално. По някаква причина, забелязах, с икономически инструменти ни държат все около нулата. Тоест... не те оставят да гладуваш, но и не позволяват да забогатееш.
С мислене, с разговори се излиза от тази дупка на съзряването.
Трябва ти някой, с който да поговориш. Терапевт би ти свършил работа, но напоследък не вярвам на никого.
На мен проблем ми беше неразбирането на сексуалността ми и натрапливостите, свързани с миналото ми.
Незнайно защо, мисленето ми е било обсебено от секса. Може би заради медии, затова че имам по-голяма сестра и съм съзряла по-рано, получавайки инфо за секса по-рано.. или съм имала нужда да бъда обичана. Не знам.
Понеже си мъж, ти трябва разговор с мъж-гей и психолог.
Дано да не те е треснал тока силно.
Ами... ще ми се да не влизам повече тук. Не за първи път си осигурявам вируси чрез този и европея сайта.
Разстройството ти е лечимо.
Имаш нужда от терапевт.
Хубаво, че това били симпоми на шизофрения, ама тук шизофренията я учат в училище. Имат си кръстове по стаите.
Трябва да разбереш механизмите, чрез които действат хората. Тогава "демоните" ще са просто нехигиенични хора, злобни и т.н., а не енергийни вампири.
Само си представи:
Ако вярвам в енергийния вампиризъм, ще правя ритуали за предпазване, отключване, заключване, скръстване на ръцете, щакви ритуали имаше още?
Докато ако не вярвам в това, ще преустановя взаимоотношения с този човек, или в сручая с мъжа ми:му посочих, че не му е никак рентабилно да съм в психоза. Почнах да говоря с него. Да го обиждам ако трябва... понеже не знам кой почна пръв, но на него държанието му към мен още като гаджета беше грубо, докато аз едва в последните години си позволих да обиждам хората за килограмите им. Примерно. И на него му казах неща, които преди спестявах.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 29 окт 2017 12:03

И ако го правя тук е защото не спястявам инфо за зъбите ми./всеки си има проблеми/
Виодаш ли разликанлта между това да вярваш, че някой е енергиен вампир и в това да не вярваш, а да си наясно, че това е лош човек, с който си имаш работа?
Във втория случай реално влияеш на средата чрез комуникация, докато в първия могат да те вкарат в психодиспансер за налудно държание
Извинявам се за грешките. Понякога ги виждам чак след като 2 пъти съм коригирала.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 29 окт 2017 12:27

Всъщност, да. Това беше терапевтичното. Да видя колко смешно изглежда един ритуал в очите на някой, който решава проблемите си с говорене и адекватни действия.
А това, че аз си мисля за грам положителни бактерии, Хулда Кларк и метода й за чистене на бацили с нисковолтов ток.. не знам колко е била ефективна, но в крайна сметка това е лекар, и самият факт, че ми хрумва същото си е похвално за мен. А ти че бъркаш по тоците... си решил да се съсипваш... си е твоя работа.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 29 окт 2017 14:20

Пиши че си добре.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 29 окт 2017 14:21

Вирусът е отвратителен... по добре да ме бяхте блокирали.
Но... това е

fantagiro

Мнение от fantagiro » 29 окт 2017 14:49

Видях че си жив.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 29 окт 2017 14:50

Спокойно мога да спра да влизам.