ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Субфебрилна температура от 3 месеца

Модератори: админ, консултанти

dalia92

Re: Субфебрилна температура от 3 месеца

Мнение от dalia92 » 31 юли 2014 22:50

Здравейте, писах по тази тема наскоро, но не я виждам във форума. Ако се повтарям, извинете. Аз също бях с ниски температури около 6 месеца. Изследвайте фекална проба за бактерии. При мен се оказа клебсиела в червата, която е преминала в пикочните пътища. Антибиотик по антибиограма и се излекувах, но сега периодично се появява тази бактерия, явно съм носител и при срив на имунитета се появява.

danielsita17

Мнение от danielsita17 » 20 авг 2015 14:31

Моля за помощ ,понеже никой не ни обръща внимание! Моят баща е онко болен мина 3 лъчо терапий ,и след 1-вата химио терапия изгуби мн кг не може да поеме никакви течностти да не говорим за храна,сега е на сисетеми но нямам отговор защо главата му гори от близо седмица и сме само на лед това нормално ли е след химио терапия! Някой да даде съвет какво да правим моля ви !!! :( :( :(

danielsita17

след 1 – ва химио терапия

Мнение от danielsita17 » 20 авг 2015 14:32

Моля за помощ ,понеже никой не ни обръща внимание! Моят баща е онко болен мина 3 лъчо терапий ,и след 1-вата химио терапия изгуби мн кг не може да поеме никакви течностти да не говорим за храна,сега е на сисетеми но нямам отговор защо главата му гори от близо седмица и сме само на лед това нормално ли е след химио терапия! Някой да даде съвет какво да правим моля ви !!! :( :( :(

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 22 авг 2015 09:02

Какво е точно
главата му гори

teodor89

Мнение от teodor89 » 18 мар 2016 19:26

Здравейте,

Мъж на 26 години съм.Пуша от 12 години.От юли месец миналата година усещам болки в гърдите и гърба отдясно.Болките не ги усещам постоянно,понякога са подобни на гъделичкане,понякога са по осезателни.Реших да следя температурата си и към 6 вечерта се повишава до 36.9-37,2(данните са от няколко дена).През останалото време нямам.Не съм загубил тегло(всъщност съм качил 2 килограма в последния месец).Тежа 1.86 и съм 72 кг.Винаги съм бил със слабо телосложение.Не бих казал че се чувствам отпаднал физически,макар че работата ми е свързана с натоварване и отделно се занимавам със спорт.Пуша около 10 цигари на ден.Трябва да отбележа че често прекалявам с алкохола.
Въпроса ми е възможно ли е да е рак на тази възраст и на какво може да се дължи?Също моля да ме опътите към какъв специалист да се насоча.Благодаря предварително.

ПС:Не знам дали си внушавам,но болките се засилват след като съм пушил цигара.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 19 мар 2016 21:30

на тома отговорих някъде по-горе

Отговори

Върни се в “Лупус Еритематозус. Ревматоиден артрит. Системни заболявания”