ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

имам васкулит

Модератори: админ, консултанти

n__n

Re: имам васкулит

Мнение от n__n » 19 окт 2009 02:21

меги, надяваме се цялото семейство с бебенцето ви да сте добре ;)

меги

Мнение от меги » 18 ное 2009 12:24

Здравйте,
Благодаря ти, n__n, засега при нас нещата са наред!
Покрай грижите около бебето, нямам време да седна зад компютъра.
Прочетох много съдби....................за съжаление,нищо хубаво..........:(
Аз все още не мога да си обърна голямо внимание, ходих на кардиолог за пролапса...каза ми, че няма особени промени,другата седмица съм на гинеколог...,а след това мислех да ходя в Инфекциозна болница, за още изследвания, относно хепатита,но прочетох,че belika класифицира, като най-добри специалистите във Военна..........
belika, можеш ли да ми препоръчаш някой конкретен лекар инфекционист, хепатолог.....???

меги

Мнение от меги » 04 дек 2009 15:58

здравейте на всички:)
Прочетох че тук в София имало клиника за трансплантация на хомеопатични стволови клетки, трансплантирали ги именно при болни от лупус(а нали всички ние сме със сходни заболявания).Та ме интересува вие чували ли сте някакви отзиви за тая клиника,някой ходил ли е там?
Трансплантацията струвала около 4500лв,но тя не се понася добре при хора в инвалидни колички,защото клетките при тях се разпространявали при различен начин.
Пращам ви линк за клиниката:
http://nsbalhz.bg/structure/sb/depttransplant.html

oxboli

Мнение от oxboli » 05 фев 2010 11:08

Nai dobriat lekar z sistemnite bolesti e dr Tilkian v Kaspela Plovdiv mnogo znae i moge raboti fantasticno nama da sagalavate

n__n

Мнение от n__n » 18 май 2010 02:20

меги, как сте с бебенцето и съпруга.
Пожелавам ви да сте живи здрави палави и засмяни.

АЗ не съм добре. Все още не ми поставят диагноза, държат ме на плаваща неуточнена диагноза МКБ I88 - неспецифичен лимфаденит, но дефакто аз се влошавам все така и имам сериозна динамика в растежа на лимфни образувания, според резонанса от юни 2009 и новият от април 2010 имам динамика, ако юни са били 5 възлите в шията двустранно .. то сега са над 12, една групичка са на много кофти място - супраклавикуларно в ляво и са плашещо като букет.
Аха да ми направят операция биопсия и в последният момент ми я отказаха.
Отчаяна съм, с този темп и нечовешко отношение от лекари, не вярвам изобщо да преживея в българия над 5 год. дори да склонят някога да ме лекуват .. а кой знае и какво биха ми пробутали, само и само да не получа помощ и да не търся отговорност за престъпната немърливост от досегашните ми лекари.

От къде се почна - една проста вирусна инфекция, мина ме през ставни и мускулни болки, за да завърши в лимфна тъкан.

Показвам кадър от резонанса, и повече нямам коментар.
qmr_april2010.jpg

n__n

Мнение от n__n » 18 май 2010 02:28

qmr_april2010_.jpg

Потребителски аватар
vili_0882
Контакти:

Мнение от vili_0882 » 06 юли 2010 10:25

Не съм се появявала отдавна....реших, че от това да седиш и четеш по цял ден за дадено заболяване няма да помогне!....Вдигнах глава и тръгнах напред.Започнах работа и определено мога да щажа, че се чувствам много по-добре.

Меги,
най-сърдечно ви желая здраве, щастие и семеен уют!
Нека бебка расте и ви радва със всяка изминала минута и да дайде ден в който да се гордеете с нея!

Целувки!

n_n,
ще ти пиша на лична!

ina mircheva

Мнение от ina mircheva » 13 сеп 2010 23:21

Zdravejte,

Moiat tatko e s neveroiatno silni bolki v dvata kraka. Sled hodene po razlichni lekari i zasilvane na bolkite 5 mesetsa po-kusno mu postaviha diagnoza; "sistemen vaskulit" i revmatoiden artrit. Lekarite kazaha, che sa mu zasegnati bubretsite i go prieha na lechenie v Aleksandrovska bolnitsa. Slojiha go na hemodializa i mu dadoha purvia den 1 puls 500mll urbazon, vtoria 250 urbazon i tretia 250 urbazon. Posle produlji 3 dni na 80 urbazon. Posle 2 dni zabraviha da go lekuvat maloumnitsite narecheni doktori i ne mu dadoha nikakvi lekarstva. Posle mu dadoha ciklofosfamid i sega produljava da e na injekcii urbazon. Utre go izpisvat i preminava na 18 hapcheta kortizon. Za kortizona chuhme ujasni neshta i sme mnogo obezpokoeni da mu go davame. A naj-ujasnoto e che bolkite v krakata mu se zasilvat, a ne namaliavat. Molia vi pomognete s vashia opit s dobri lekari, suvet za zamestitel na kortizona il ikakvot oi da e drugo.

Surdechno vi Blagodaria.

меги

Мнение от меги » 06 фев 2015 14:03

Здравейте,
от доста време не съм писала тук.Ще разкажа набързо за какво става въпрос. Миналата седмица ходих при Доц. Пейчева в Урвич и я помолих да ме приемат в ревматологията,за да ми направят пълни изследвания(имунология).Нейният отговор беше да си направя АНА профил(около 100лв) тъй като вече не се поема от здравната каса и е платено изследване и така да отида на преглед и тя да ме планува за хоспитализация ,и в клиниката могат да ми пуснат безплатно само АНА скрининг(20-25лв)
Аз звънях в друга болница и ми отговориха,че ако специалист(какъвто е тя)ми ги изисква,и ги пусне са си безплатни!
Интересувам се някой правил ли си е това изследване тази година,и дали наистина вече не се поема от здравна каса,тъй като миналия януари са ми правени пълни изследвания,АНА скрининг,и АНА профил напълно безплатно по време на болнично лечение.

меги

Мнение от меги » 22 авг 2015 20:39

Здравейте,
някой има ли отзиви за клиника Витамед в Габрово,и по-специално за др.Василковска?

mish

Мнение от mish » 19 юли 2017 12:58

Боже имало и други хора като мен, с тва ходене по мъките и с непоставена диагноза от 7 години... То изследвания, биопсии и накрая се съмняваме за алергичен нетипичен васкулит. И аз не знам къде да поема. Убедих се в едно, че при когото и да отиде човек доктора търси типични симптоми и иска да те вкара по определена диагноза, ако обаче ти си различен случай става едно гадаене и мотаене.. Другия път ще разкажа по-подробно за преживяното.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 20 юли 2017 00:37

Е понякога не е лесно да се постави диагноза, редовно се сблъсквам с тоя проблем...

Отговори

Върни се в “Лупус Еритематозус. Ревматоиден артрит. Системни заболявания”