ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Методът има не само релаксиращ но и лечебен ефект
Блуждаещ нерв – отделя влакна към вътрешните органи
Чупенето на ноктите през зимата има решение

имам васкулит

Модератори: админ, консултанти

аnitak

Re: имам васкулит

Мнение от аnitak » 22 окт 2008 10:43

Поздрави на всички. При мен успяха да установят какво е в следствие на биопсия. Всички изследвания са в нормите. Не откриха причина и казаха, че е хроничен васкулит на нервна почва :-) Лежах в ревматологията, но основно лечението ми беше в кожна клиника на медицинска академия при доц. Николова и д-р Етугов. В ревматологията ме тъпчеха с кортикостероиди и се влоших много и отидох в кожна, където ме бяха лекували преди това и бях добре. Когато отидох вече трудно ходех сама и имах рани дълбоки почти до кокал. Месец и половина се бориха да овладеят инфекцията, после лечение и така. Сега съм много добре, само някакви белези красят глезените ми :-) Понякога се появява зачервяване, но отшумява само на този етап. Искам да попитам и за д-р Конова. Къде в Плевен е, до колкото знам има няколко болници там. Може ли някой да ми даде някакви координати, бих могла да се консултирам и с нея. Ще пиша, когато науча повече.
".... утрешният ден не е обещан на никого!"

n__n

Мнение от n__n » 23 окт 2008 21:36

е-mail: eikonova@abv.bg , info@ivfpleven.com

http://www.ivfpleven.com/index.php?l=20
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=95
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=24&id=42
IVIG ТЕРАПИЯ
Интравенозна гама-глобулинова терапия при автоимунни заболявания
БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ В ПЛОВДИВ НА 9 НОЕМВРИ 2008 г.
Специалисти от Медицински ин витро център – Плевен ще проведат безплатни консултации и срещи с пациенти и журналисти на 9 ноември 2008 г. в Пловдив. Екипът на центъра се насочи към Пловдив, поради големия интерес от страна на пациенти от Южна България. След срещите ни във Велико Търново, Габрово, Русе, Враца, Варна и Бургас, към нас бяха отправени предложения за среща в Пловдив.
В Пловдив сме на 9 ноември 2008 г. Консултациите с пациенти на доц. д-р Емилияна Конова, имунолог и д-р Катя Тодорова, ендокринолог, ще бъдат от 10.00 ч. в конферентна зала „Хебър” в хотел „Марица”. Предварителното записване е на тел: 064/ 804 790.
В 12.00 ч. в същата зала ще се проведе пресконференция.

n__n

Мнение от n__n » 23 окт 2008 21:38

разкажи повече за терапията ти, която казваш ти се отразява подобряващо

меги

Мнение от меги » 29 ное 2008 15:13

Здравей anitak :)
Какво стана ходи ли при д-р Конова,докъде стигнахте по въпроса с бебето?? :wink:
Иначе как си със здравето,излизали ли са ти рани?
Ние с моя приятел не сме опитвали все още,а и аз честно казано малко ме е страх,затова моля те пиши ми какво става с теб?

n__n

Мнение от n__n » 29 ное 2008 21:44

меги, здравей, не съм те засичала от месеци, не изчезвай така дълго време без да пишеш, притесняваме се.
Как си, какво си правиш, Похвали се нещо, оплачи се ;)

Потребителски аватар
vili_0882
Контакти:

Мнение от vili_0882 » 30 ное 2008 21:08

Хилоууууууууууу :D

Кво става с вас :?: ....нещо ви изгубих дирите от известно време :roll:

меги

Мнение от меги » 01 дек 2008 14:00

здравейтее :)
При мене си е все старата,не стигнах до никъде с изследванията :cry:
Скоро пак трябва да ходя на гинеколог,(кажете ми някой добър в София)за да си правя пак изследвания.Почнали са ме и зъбите,сега ги оправям един по един.
Иначе пак така като се понатоваря ми излизат възли по краката,(дори и в момента имам)и сега заради променливото време време ме болят пръстите на едната ръка и леко са се подули :roll:
Трябва и да си търся семеен лекар в София,но все още не познавам никого,вие бихте ли ми препоръчали някой :?:
Ти как си, Вили как вървят нещата при теб????

Потребителски аватар
vili_0882
Контакти:

Мнение от vili_0882 » 01 дек 2008 19:21

След операцията определено състоянието ме си влуши......креткам и това.....днес бях на ТЕЛК и ми го дадоха в срок от три години......лятото съм добре,но зимата ми се разгонва фамилията.......лапам хапове и това е........

Джи Пи се интересувай в района в който се намираш......а за АГ незнам :roll:

меги

Мнение от меги » 14 фев 2009 17:45

момичета бременна съм :P

Потребителски аватар
vili_0882
Контакти:

Мнение от vili_0882 » 20 фев 2009 14:19

Е по-хубава новина от тази едва ли можеше да ни съобщиш :lol:

Пожелавам ви много здраве и късмет.

Пази се :)

n__n

Мнение от n__n » 23 фев 2009 01:52

меги,
ЧЕСТИТО ;)))))
МНОГО СЕ РАДВАМЕ ЗА ТЕБ ;)))

меги

Мнение от меги » 04 апр 2009 19:41

Здравейте момичета. Как сте?
При мен нещата вървят долу-горе добре.Преди два дни получих болки ниско в корема и гинеколога ми ми каза да лежа, и аз вече съм по- добре.
Заради гинекологичната операция, която бях претърпяла преди две години се налага да ми зашият шийката на матката. Тази седмица вече се надявам да ме приемат в Майчин Дом, че вече се притеснявам с тия болки, да не стане някоя беля.
При първите изследвания се оказа, че съм носител на хепатит В/само това ми липсваше/, но лекарите казаха,че не е опасно за плода,само трябва когато се роди да му се бие ваксина задължително.
Така де ,сами разбирате, че карам много спокойна бременност :roll: ,надявам се занапред всичко да е О.К.
Пишете ми вие как сте?

Потребителски аватар
vili_0882
Контакти:

Мнение от vili_0882 » 04 апр 2009 20:02

Аман вече от гадории....пуууууууу
Предполагам пиеш и магнезий като добавка :roll:

Аз съм УЖ добре,почти не излизам,чакам да мине време и ще сменям тазобедрената става.
Нищо ново при мен общо взето.

Меги,стискам палци всичко да е наред,спокойствие и силна храна както казват хорта. :)

n__n

Мнение от n__n » 05 апр 2009 00:28

меги, и аз ти пожелавам всичко да е наред и да ти върви спокойно бременността,
пък може и да са сбъркали за антигена за хеп Б - малко странно на младата ти възраст и без да си предполагала за предишно боледуване.
Какво точно са казали, че си носител само на антиген(старо боледуване) или е в активна форма, не се притеснявай ще повторят и ще направят каквото е нужно ;)
Пази се, никви грипозници не допускай около теб, аз на твое място не бих се шматкала много в градски транспорт и не бих яла млечни продукти от обществени кухни(сладолед), не бих яла маруля че трудно се гарантира измиването.
Много се радваме и ти стискаме палци ;)

меги

Мнение от меги » 07 апр 2009 19:08

Благодаря ви, момичета.
От вчера пак получих болки в корема и лекаря ми каза повече да не ходя на работа. Сега съм си в нас и постоянно лежа, пия но-шпа и от вчера и магнезий.
Австралийския антиген ми излезе положителен (HBsAg), след това повторихме изследването и ми казаха, че става въпрос само за носителство, и че периодично трябва да си го правя това изследване. Според мен щом е положителен би трябвало преди да съм го преболедувала........ знам ли?
Чао, пишете ми вие как сте :?:

Отговори

Върни се в “Лупус Еритематозус. Ревматоиден артрит. Системни заболявания”