ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Лупус и силикон?

Модератори: админ, консултанти

kamberche

Лупус и силикон?

Мнение от kamberche » 07 фев 2010 18:57

Здравейте!Възможноли е при пациенти болни от системен ЛУПУС да се постави силикон в бюста?Силно се надявам някой да може да ми отговори.Много ще съм Ви благодарна.

д-р Цончев

Re: Лупус и силикон?

Мнение от д-р Цончев » 10 фев 2010 00:54

Това е интересен въпрос. Аз лично не съм специалист по темата, но по-скоро съм на отрицателно мнение.

меги

Мнение от меги » 24 яну 2015 16:12

Здравейте,
имам васкулит от много години (от 6годишна,вече съм на 34). С доста усложнения е като цяло при физическо натоварване ми излизат червени възли,а ако се задълбочат нещата ми излизат и рани по глезените,които зарастват сравнително бавно.Затова гледам да си почивам, за да не се обостря състоянието ми.
Та да си дойдеме на думата....... от седмица, две се ровя по форуми,чета всякакви статии и избирам къде, при кой лекар,и какви импланти да сложа,за да си уголемя бюста (след раждането вече не си го харесвам) без изобщо да се замислям за сериозният проблем,който имам.
Моля,ако някой има мнение по въпроса може ли да има усложнения при поставянето на импланти,при все че имам автоимунно заболяване да пише!
Ще съм Ви благодарна!!!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 25 яну 2015 18:53

Аз лично нямам данни за връзка между двете, по-скоро мисля, че не би трябвало да има проблем. Или поне с други импланти /стави например/ обикновено няма проблеми.

меги

Мнение от меги » 06 фев 2015 14:23

здравейте, отново!
Вчера проведох консултация с ревмотолог и той категорично каза, че не трябва да се подлагам на такива манипулации,което мен честно казано ме озадачи и натъжи:(
И все пак,ако някой се е подложил нека сподели!!!
Благодаря ви :)

Отговори

Върни се в “Лупус Еритематозус. Ревматоиден артрит. Системни заболявания”