ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

Какво ми е?

Зов за помощ

Модератори: админ, консултанти

lavena73

Какво ми е?

Мнение от lavena73 » 09 авг 2017 07:47

Здравейте! На 44 г. съм. От 10 г.съм с паник атаки, нервни кризи и т.н. Вземам постоянно антидепресанти. Преди месец ги спрях, плавно. Две седмици след това започнаха леко да ме друсат нервите, апетитът ми падна на нула. Това ме уплаши и почнаха кризите. Почти не съм излизала от тях. По принцип съм пълна и с много добър апетит. Сега от седмица не ми се поглежда храна, отвращавам се. Повреди ми се стомаха, започна парене, уригване. Като ми кажат хайде да хапваш, се разтрепервам, става ми лошо. Внуших си, че имам лоша болест на стомаха. Ходих на гастро, гледа ме на ехо, каза, че всичко е ок, стомаха няма как да види, но стените се виждали и нямало задебелявания или нещо ненормално. Въпреки това, аз продължавам да нямам вяра и да си мисля лошотии. Сутрин се събуждам с криза и мисля, сега дали ще ми се дояде поне малко, дали ако хапна, пак ще ми стане тежко или лошо. И така ми се свива всичко и не мога да поема храна. Докторката ми каза, за мое успокоение да си направя фиброгастроскопия, но мен няма да ме успокои, защото ако покаже нещо лошо. Докторе, може ли с тази симптоматика да има нещо? Тежест след две хапки, лошо ми става и почвам уригване след уригване. По принцип имам язва и от неяденето няколко дни, почна да ми пари. Изследвах хеликобактер - отрицателно. Нямам кървенета, нямам подути възли, какво друго? Страх ме е от гастроскопията, пък и док каза, че нямало нужда, от нервите рецепторите предавали импулси за пълен стомах. Иначе на стомаха огладнявам понякога, но като подложа храна и отгоре не влиза, удъвква се, по минути я държа, докато глътна. Ходих на психо, смениха ми терапията, но трябва време да почне да действа. Дали ще ми се отпусне някога стомахът, дали ще проям нормално? Може ли да имам нещо лошо? Досега нервите не са ми реагирали с нервен стомах. Други са били изразите.

д-р Цончев

Re: Какво ми е?

Мнение от д-р Цончев » 13 авг 2017 18:48

Според мен не е трябвало да спирате антидепресантите. Вероятно е рано още.

Отговори

Върни се в “Моля, помогнете!”