ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Какво трябва да знаем, когато тренираме на открито?
Как да разберем правилно желанията на домашния ни любимец?
След инсулт, при множествена склероза...

Постоянни здравословни проблеми

Зов за помощ

Модератори: админ, консултанти

athena

Постоянни здравословни проблеми

Мнение от athena » 24 юли 2017 16:46

Здравейте, от близо половин година имам непрестанни здравословни проблеми от най-разнообразно естество. Всичко започна в края на 2016г. със един от гриповете изписаха ми цевзил. След няма и 3 седмици след приключване на лечението се появи остра кашлица и затруднено дишане(нека да вметна , че имам алергична астма и синузид). Отидох при алерголожката ми направиха ми снимка на бял дроб. Беше разчетена като гранична пневмония(неизлекувана или започваща). Там последваха още 2 антибиотика - клацид и на 5 ден след никакъв ефект и аугментин. Уж нещата се пооправиха , но след няма и седмица отново същото- кашлица и субфебрилна температура. Последва дежурен кабинет уж отново недоизлекувано и още веднъж, само че този път венозен. Отново 5 дни и никакъв ефект, втора рентгенова снимка при което уж дроба беше чист. При което бях препратена на УНГ за да се провери дали не е от синузита. Той обаче откри голяма киста на ляв максиларен синус- беше премахната придружена с 5-ти антибиотик. И през цялото това време(близо 4 месеца) с перманентни нощни изпотявания и субфебрилност(TSH хормона също беше изследван и беше в норма ). Последва около 3 месеца спокойствие докато преди няколко седмици не получих изключително силни спазми в корема придружено с припадък. Този път ми откриха параметрит, който лекуваха с Авелокс. Освен това бе открит и полип, за премахването на който вече е насрочена интервенция. Просто нямам идея какво се случва с имунната ми система приемам витамини, и натурални имуностимулиращи(черен бъз, мед с джинджифил), но постоянно се появяват нови и нови проблеми и не знам накъде да се насоча вече. Накрая дори тест за ХИВ направих, но и той беше отрицателен.

д-р Цончев

Re: Постоянни здравословни проблеми

Мнение от д-р Цончев » 25 юли 2017 21:01

Според мен просто сави се стекли 3 проблема последователно, не мисля че е някакъв проблем на имунната система. Ще се възстановите

Отговори

Върни се в “Моля, помогнете!”