ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

Постоянни здравословни проблеми

Зов за помощ

Модератори: админ, консултанти

athena

Постоянни здравословни проблеми

Мнение от athena » 24 юли 2017 16:46

Здравейте, от близо половин година имам непрестанни здравословни проблеми от най-разнообразно естество. Всичко започна в края на 2016г. със един от гриповете изписаха ми цевзил. След няма и 3 седмици след приключване на лечението се появи остра кашлица и затруднено дишане(нека да вметна , че имам алергична астма и синузид). Отидох при алерголожката ми направиха ми снимка на бял дроб. Беше разчетена като гранична пневмония(неизлекувана или започваща). Там последваха още 2 антибиотика - клацид и на 5 ден след никакъв ефект и аугментин. Уж нещата се пооправиха , но след няма и седмица отново същото- кашлица и субфебрилна температура. Последва дежурен кабинет уж отново недоизлекувано и още веднъж, само че този път венозен. Отново 5 дни и никакъв ефект, втора рентгенова снимка при което уж дроба беше чист. При което бях препратена на УНГ за да се провери дали не е от синузита. Той обаче откри голяма киста на ляв максиларен синус- беше премахната придружена с 5-ти антибиотик. И през цялото това време(близо 4 месеца) с перманентни нощни изпотявания и субфебрилност(TSH хормона също беше изследван и беше в норма ). Последва около 3 месеца спокойствие докато преди няколко седмици не получих изключително силни спазми в корема придружено с припадък. Този път ми откриха параметрит, който лекуваха с Авелокс. Освен това бе открит и полип, за премахването на който вече е насрочена интервенция. Просто нямам идея какво се случва с имунната ми система приемам витамини, и натурални имуностимулиращи(черен бъз, мед с джинджифил), но постоянно се появяват нови и нови проблеми и не знам накъде да се насоча вече. Накрая дори тест за ХИВ направих, но и той беше отрицателен.

д-р Цончев

Re: Постоянни здравословни проблеми

Мнение от д-р Цончев » 25 юли 2017 21:01

Според мен просто сави се стекли 3 проблема последователно, не мисля че е някакъв проблем на имунната система. Ще се възстановите

Отговори

Върни се в “Моля, помогнете!”