ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Болка в крака

Зов за помощ

Модератори: админ, консултанти

Strahlivka

Болка в крака

Мнение от Strahlivka » 06 юни 2017 14:00

Здравейте, преди ок.6 дена ми се появи болка в крака. Първоначално беше в прасеца. Появи се първо вечерта като крампа, на другия ден мина. Докато седях с кръстосани крака, внезапно се появи в прасеца. От там нататък ме боли постоянно. Бях се пеитеснила да не е тромб-ходих на доплер-уж в чисто.
Странна е болката, защото е местеща се. Понякога е отзад на прасеьа, понякога-отстрани, понякога в на ахилесовото сухожилие, понякога-в горната част на бедрото, на сгъвката точно, понякога-на коляното. Имам чувството обаче, че всичко тръгва от горе. Не съм се товарила с физичвска активност, попринцип вървя доста, но това не е ново за мен. Слаба съм, на 21 години, храня се относително здравословно. Странното за мен е, че болката е само в единия крак и минава напълно при физическа активност и при вървене, или поне намалява до почти липсвща, а когато лежа или седя по-дълго, се появява пак. Минавала е на два пъти за по 6-7 часа или за ден, после се връща пак. Нямам подуване, оток, зачервяване, топлина или студенина в крака. Нищо видимо. Мазах го с дийп рилийф, с магнезиев гел, пия магнезий-нищо. Сега си взех Милгама Н или нещо такова, не виждам кой знае какъя ефвкр, но предполагам трябва натрупване. Нямам подутина в слабините, за да мисля за херния. Какво може да е? Възможно ли е да е нещо сериозно? Какво да правя, как да го лекувам. Има ли нужда от поворно ходене при съдов хирург?

д-р Цончев

Re: Болка в крака

Мнение от д-р Цончев » 25 юни 2017 17:15

Към днешна дата как е проблема?

Отговори

Върни се в “Моля, помогнете!”