ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Заглъхване и шум в ухото

Зов за помощ

Модератори: админ, консултанти

sadxsoul

Заглъхване и шум в ухото

Мнение от sadxsoul » 28 окт 2016 20:52

Здравейте. В четвъртък дясното ми ухо заглъхна и в момента чувам почти сравнително по-слабо с него. Появи се и отвратителен шум, който ме побърква. Тази седмица бях хремава около 3-4 дни, преди края на въпросната хрема явно толкова бях напрегнала носа си, че потече и кръв (предполагам, че се е спукало капилярче). За носа използвах обикновен физиологичен разтвор. По принцип често ми се насъбира кал в ухото, но този път се съмнявам да е от това. Би ли могла хремата да има някаква връзка с това заглъхване? Сложих му капки, може би това предотвратява болка, защото когато направя така познатото упражнение с надути бузи, чувствам тъпа болка. Някакви идеи какво би могло да се случва? По принцип имам проблем със сливиците (тапички) и имам записан час за УНГ в понеделник (днес е петък). Да почакам дотогава или да побързам преди да има лоши последици? Има ли за какво да се притеснявам? Благодаря предварително.

д-р Цончев

Re: Заглъхване и шум в ухото

Мнение от д-р Цончев » 31 окт 2016 20:08

Нормално е при хрема да има и такива оплаквания - по съседство е... Към днешна дата как сте?

Отговори

Върни се в “Моля, помогнете!”