ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Защо даряването носи повече щастие от получаването?
Има връзката между пародонтита и Алцхаймер
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Пийте чай от джинджифил

Болка в ляво долу до корема...

Зов за помощ

Модератори: админ, консултанти

Shackus

Болка в ляво долу до корема...

Мнение от Shackus » 18 дек 2007 00:52

От днес ми се появи една слаба болка в ляво под корема при силен натиск боли малко. Не мога да кажа, че болката е силна и остра, защото не е, но е неприятна. Скоро изкарах Паротит и се чъдя дали не е нещо от него, но в момента пия и едни хапчета "Flamixim" за главата. Там пише че има странични ефекти и натоварване на корема, а нали скоро изкарах Паротита и се чъдя дали е от него. Мъж на 21 години съм, като малък сум опериран от херния от дясната страна, затова се замислям да не е нещо херния. Ще може ли да ми дадете съжет или евентуално да ми подскажете какво може да е и какво да се направи. Благодаря предварително!!!

Моля модератора ако темата не е за тук да я премести, защото още съм нов!!!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 18 дек 2007 00:54

Над, под, или около сгъвката на бедрото? Какъв е повода да се появи тази болка, или е спонтанна?

Shackus

Мнение от Shackus » 18 дек 2007 01:03

Ми над изведнъж се появи днес, но не е силна и ту я има ту я няма, даже мога да кажа, че сега я няма.Имам и газове. Вчера вдигах тежко малко един багаж, а дали може да е от лекарството което пия???

Shackus

Мнение от Shackus » 18 дек 2007 17:27

А лекарството е Flamexim бях го объркал!!! Извинявам се!!! :?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 18 дек 2007 23:33

Ето тук прочетете "Нежелани лекарствени реакции" за този медикамент, може и на това да се дълнжат оплакванията Ви:
http://www.bda.bg/bdias/92405d.pdf

Shackus

Мнение от Shackus » 19 дек 2007 01:45

Благодар много!!!

martin1991

Re: Болка в ляво долу до корема...

Мнение от martin1991 » 08 юли 2011 17:54

и аз имам от няколко дни същите болки,но такова лекарство не съм вземал,първо бяха по-силни,сега са по-слаби ,но от време на време се появяват,дали е нещо лошо и на какво може да се дължи това ?

моля отговорете

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 09 юли 2011 12:53

Моля, опишете по-подробно проблема.

martin1991

Мнение от martin1991 » 09 юли 2011 13:39

болката се появи на другия ден след като вдигнах рязко един сравнително тежък предмет.Отначало в първите 1-2 дена беше по - остра,на моменти,сега е по- тъпа,отново се усеща на моменти.Ако натисна мястото с длан се появява , след това изчезва.Пия аналгетици,които намаляват болката.Дали е наистина от вдигането на този предмет,и дали е нещо сериозно? Една приятелка,която учи кинези-терапия и разбира от болки каза,че надали е нещо лошо,ще мине от самосебе си.На какво може да се дължи този проблем и дали е нещо мускулно,или далака ме боли и как може да се премахне,не ме плашете с операция,моля ви.

Дано скоро да видите отговора ми,та да ми кажете нещо по случая,благодаря предварително.

П.П - болката се намира малко над бедрото и отива леко в страни,към гърба

martin1991

Мнение от martin1991 » 09 юли 2011 14:10

забравих да кажа - петък личната ми прави изследвания на кръв и кардиограма ми направи.Каза ,че нямам проблеми.

Болката не се появява само когато натисна мястото,идва и сама и после отминава.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 11 юли 2011 07:08

Дали е наистина от вдигането на този предмет
- с голяма вероятност. Така както го описвате навежда на мускулен проблем, вероятно свързан с преразтягане на коремен мускул, той се захваща в долната си част в областта на бедрената сгъвка и обикновено там боли.

Krasimir.Ivanov

Мнение от Krasimir.Ivanov » 06 юли 2017 09:42

Здравейте, имам същата болка в ляво под корема. Тъпа, слаба но постоянна болка, най-вече при движение. Започна първо отзад под кръста. Там отшумя за един ден и се премести отпред под корема. Мажа се диклак. Предния ден преди да се появи под кръста вдигах тежко. Друг проблем е че климатика на работното място ми духа в гърба и кръста. Въпроса ми е възможно ли е да е нещо по сериозно и да търся ли веднага лекарска помощ или да изчакам известно време дали няма да отшуми сама. Поздрави!

Отговори

Върни се в “Моля, помогнете!”