ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

тест за бременност. ?

Модератори: админ, консултанти

ivanov88190

тест за бременност. ?

Мнение от ivanov88190 » 18 сеп 2017 23:23

Здравейте!

Искам да попитам. Приятелката ми е на 18. Правихме секс преди 7-8 дни и тя преди 2-3 дни си е правила 2 теста за бременност и имала 2 черти, също така й се гади и й е лошо. Наистина ли е бременна, понеже си ползваме винаги кондоми? Месечният й цъкъл беше започнал преди 2 седмици. След това 1 седмица не правихме нищо, а след това 2 пъти секс за 4 дни. И тя след 3 дни си е правила два теста и 2та били с 2 черти?
Тестът за бременност отчита ли правилно 4-5 дни след акта? Мислим да ходим и на генеколог.
Също така има ли евтин и безболезен метод освен аборт за прекратяване на бременноста ако се наложи?

Много моля да ми отговорите, понеже не съм запознат.

д-р Ал. Игнатова

Re: тест за бременност. ?

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 22 сеп 2017 14:12

Здравейте!
Ако наистина винаги използвате презервативи и никога не са се късали, логично - няма как да е бременна. Тестът не може да се позитивира след няколко дни, но е възможно да е бременна от предишния месец - не е рядкост да има слабо кървене около времето, в което се очаква менструацията и да причини заблуда.
Във всеки случай, поради положителните тестове, нека посети акушер-гинеколог.
Абортът се извършва в болница, под упойка и не боли; мисля, че струва няколко стотин лева, не съм сигурна - предполагам зависи от клиниката.
Успех!

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”