ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Биотинът е част от витамините от група В (В7)
О, да, има разлика, убедете се сами
Пийте чай от джинджифил
Чупенето на ноктите през зимата има решение

Ранички по половите органи

Модератори: админ, консултанти

Yoko666

Ранички по половите органи

Мнение от Yoko666 » 11 окт 2016 13:46

Здравейти!
Писах за моя проблем и в темата за кожни болести, но без резултат - не научих нищо ново по въпроса, затова реших и тук да видя дали има някой, който се е сблъсквал с този проблем.
По половитге органи и по ануса и след него в цепката до опашната кост имам малки ранички и нацепване на кожата, все едно от бръснарско ножче. Много са болезнени, излизат непрекъснато, но си сменят местата - за два дни зараства от лявата страна и на следващия ден излизат от дясно. И така непрекъснато. Имам непрекъснато парене и болка на мяастото.
За два-три дни да зарастнат като мажа със зехтин или крем невен и после пак отново се появяават. А правяа ли секс - Савна страшно - все едно са ме нарязали с ножче по месото....кърви леко и боли много.
Не съм видяла някой от партньорите ми да има такива рани. Незнам дали е заразно и дали се предава по полов път или е нещо автоимунно заболяване. Проявява ми се от повече от годишна.
Ходих на доста кожни лекари и АГ, но нищо кожнкретно не казват, само ми изписват креимове и витамини. Почти всички лекари казаха че не е зараозно, но аз не съэм много сигурна.
Ако някой има повече информация, моля да ми пише!

strelocnika

Re: Ранички по половите органи

Мнение от strelocnika » 26 окт 2016 11:26

При качи снимка!

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”