ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Тя изглежда различно при всеки
Учени откриха кой вид корелира с повишен риск от карцинома
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс

Информация: какви изследвания трябват

Модератори: админ, консултанти

paraliq

Информация: какви изследвания трябват

Мнение от paraliq » 25 мар 2016 00:45

Привет, имам оплаквания в интимната област. След посещение при гинеколог той ми пусна микробиологично изследване, но само за кандида албиканс. Резултатът е, че имах наличие на кандида. След 2 месеца лечение оплакванията ведната се върнаха след спиране. Разрових се из интернет за информация и се оказа, че подобни оплаквания може да има и при гонорея, хламидия, микоплазма, уреплазма и наличието на кандида не изключва наличието на някое от изброените. За тях трябва да се вземе цервикален секрет. Притеснява ме, че лекарят не ми пусна никакво друго изследване от влагалищен секрет (например някакви други като трихомони или е.коли или други, които не знам, освен кандида албиканс). Искам да направя тези изследвания И АКО ИМА ДРУГИ също. Информацията в интернет не е много изчерпателна и не знам към кого да се обърна.
Бихте ли ми препоръчали лаборатория в София, гинеколог или поне да ми кажете какви точно изследвания да пусна.

Bettina

Re: Информация: какви изследвания трябват

Мнение от Bettina » 04 апр 2016 13:12

Пробвай при д-р Костадинка Евтимова в Токуда. Успех ти желая и дано всичко се оправи. :)

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”