ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
България е от малкото страни, където билката вирее свободно
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...

Неясна инфекция

Модератори: админ, консултанти

lilian37

Неясна инфекция

Мнение от lilian37 » 15 мар 2016 19:21

Здравейте,
Писмото ми е по повод на инфекция, от която многократно се лекувахме с партньора ми след консултации с лекари, разбира се. На първите ни изследвания, той имаше трихомони и ешерихия коли, а аз - гарданрела вагиналис (правихме ги при различни лекари и съответно различни лаборатории). На него му предписаха Таваник, а на мен Клиндамицин и вагинални глобули Флуомизин + 2 капсули Кандизол. След полов акт без презерватив, аз отново получих същите оплаквания. Отново и двамата отидохме на лекар, но лабораторните резултати и на дваматата бяха без наличие на всякакви патогенни микрорганизми. При мен симптомите бяха същите: парене, често уриниране, сърбеж, болки като спазми долу в корема и засилено течение. Гинеколожката ми изписа Макмирор. Взехме го и двамата. Симптомите отзвучаха при мен и при следвашия полов контакт без презерватив историята се повтори. Този път си самоназначихме отново Клиндамицин (по горната схема с препарат против гъбички) и моите симптоми отшумяха. И сега отново сме в същото положение, т.е: аз съм със същите симптоми, а лабораторните резултати не показват никаква инфекция. Смених 2 пъти лекаря, но всички ме убеждават как нищо ми няма. Аз сън на 37 години, с партньора ми сме заедно вече 3 години и искаме да имаме дете, защото сме на възраст. Мога да преценя кое е нормално и кое - не е, и определено не смятам, че тези оплаквания са "нормални". Бихте ли ми дали съвет, евентуално лекар, които да ни консултира. Благодаря много!

Bettina

Re: Неясна инфекция

Мнение от Bettina » 04 апр 2016 13:09

Какви изследвания са ти пускани, за какви микроорганизми?
Аз имах сходен проблем и след време се оказа уреапламзена инферкция. Преди това ми пускаха обикновен вагинален секрет и на него не излизаше нищо, нито в урината... носи инфекцията 2 години. Излекувах я, но сега имам хроничен цистит и от друга страна съм с хронична канидидоза и проблеми с червата заради безразборния прием на вскакви антибиотици, които не са били подходящото лечение. Не се отказвай, това не е безобидно. Много лекари подценяват ситуацията и те карат да се чувстваш едва ли не като някакъв хипохондрик, но аз знам много добре колко много влияе това на отношенията с партньора и не само...

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”