ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

Помощ !!! Staphylococcus aureus и E.coli

Модератори: админ, консултанти

raven

Помощ !!! Staphylococcus aureus и E.coli

Мнение от raven » 19 ное 2015 19:45

Здравйте, проблемът ми е следния : миналия месец лекувах Candida. След лечението се чувствам много добре но все пак реших да отида да си направя изледване за да разбера дали всичко е ок.
И резултатите са следните :

1. Staphylococcus aureus 10 000 cfu/ml
2. E.coli 10 000 cfu/ml
3. Candida spp. НЕ СЕ ИЗОЛИРА

Микроскопски препарат:
МАСОВО СЕГМЕНТОЯДРЕНИ ЛЕВКОЦИТИ, ГРАМ-ПОЗИТИВНИ КОКИ И ПОЛИМОРФНИ БАКТЕРИИ, ЛАКТОБАЦИЛИ, ДЕСКВАМИРАНИ ПЛОСКИ ЕПИТЕЛНИ КЛЕТКИ. EДИНИЧНИ УЧАСТЪЦИ СЪМНИТЕЛНИ ЗА Т. vaginalis. МИКРОСКОПСКИ ДАННИ ЗА АНАЕРОБЕН ИЛИ СМЕСЕН КОЛПИТ.
Заключение:
Staphylococcus aureus 10 000 cfu/ml E.coli 10 000 cfu/ml Candida spp. НЕ СЕ ИЗОЛИРА

Въпроса ми е следния : как е възможно изведнъж да имам Staphylococcus aureus и E.coli при положения че на предната ми микробиология имах само Candida а и не съм правила секс. Лекувах я и сега на контролния преглед след лечението БУМ нови две инфекции. Възможно ли е да е станала някаква грешка ?? Нямам никакви оплаквания ..нито сърбеж, нито течение НИЩО. Много съм притеснена. Как се прихващат тези неща от нищото и опасно ли е ?? :(((((((

д-р Цончев

Re: Помощ !!! Staphylococcus aureus и E.coli

Мнение от д-р Цончев » 20 ное 2015 16:24

Принципно е възможно пробата да е замърсена, но е добре да го коментира лекаря, който ви е лекувал до момента, аз лично нямам опит в тези инфекции...

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”