Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Богат е на различни хранителни вещества
Ваксина няма да бъде налична до края на годината
И кои са симптомите за тях
реклама

моля ви, помогнете - отново кондиломи....

Модератори: админ, консултанти

Re: моля ви, помогнете - отново кондиломи....

Мнениеот sugarche123 » 19 Авг 2010 11:29

zdraveite!!!

Iskam da spodelq s vas kak burzo i lesno se oturvah ot kondilomite!
Poqviha mi se predi okolo 6 meseca. vednaga razbrah kakvo e po snimki v internet. otidoh na lekar, te potvyrdiha 4e s akondilomi i mi izpisaha imunostimulanti i kazahda da doida na 1-3 4ist den da mi gi gorqt. Tui kato imam neredoven cikl i sm 4ela po forumite 4e goreneto ne pomaga reshih da se izlekuvam sama.
Razbria se si kupih imunostimulantite, i gi peh v preoduljenie na 4-5 meseca.
Kupih si i Kondilin, s koito uporito gorih kondilomite, vseki den po nqkolko puti s kle4ki za ushi. izrastucite gi izrqzvah sys sterilna noji4ka i pak gi gorih. V sushtoto vreme namerih edno lekarstvo koeto e dosta skupo. ALDARA - 200lv. Edna upakovka stiga za 1 mesec. V putvaneto pishe 4e sa neobhodimi pone 2 da se izlekuvash napulno. Az izpolzvah 1 upakovka. V momenta ve4e sa minali ve4e 5 meseca nqmam i sleda ot kondilomi. I ne sm hodila na nikakvo gorene.

Uspeh!!!
sugarche123

Мнениеот shushinka__ » 19 Авг 2010 14:55

здравей ,шугарче!
само да споделя с теб, че кондиломите са сигурен признак за папилома вирусът HPV и това ,че си ги изгорила и ги няма вече ,не значи ,че вирусът не е в теб. И аз ги нямам вече близо 3месеца, но когато отидох при гинекологът ми, направи ми тест и се оказа ,че все още не съм се излекувала, вирусът е в мен. Не си мисли, че всичко е свършено, не се залъгвай по това, че ги няма. Това е много коварна болест и се лекува единствено при силна имунна система. И аз съм пила и още пия витамини за подсилване и какво ли не. Така , че моят съвет е ,отиди при гинеколог , да ти направи тест , виж резултатите и тогава бъди сигурна във каквото и да било.
shushinka__

Мнениеот desikirova » 24 Авг 2010 23:49

съгласна съм с теб shushinka__ , защото при мен ситуациата е същата оттървах ги външно, но вируса си го имам. Това което казват лекарите е, че единственот спасени е вакината, но пак никой не ти гарантира успех! Моят съвет е същия не се подлагвайте от това, че външно сте се оттървали !!!
desikirova

Мнениеот naturalka » 11 Сеп 2010 13:12

Zdraveite imam sushtiqt problem i uporito se mucha da se otturva ot kondilomite.Kolkoto po-silen e organizma ti, tolkova po byrzo shte se ottyrvesh, no me interesuva ima li variant da se izlekuvash na cqlo ot tova ili taka narecheniqt HPV virus si ostava v teb i mojesh samo da go podtiskash? Sushto taka me interesuva, poneje se predava chrez polov kontakt....Mojesh li da zarazish partniora si chrez oralen sex, ako ti go praktikuvash vurhu nego?
Blagodarq predvaritelno za otgovorite
naturalka

Мнениеот fotiniS » 18 Сеп 2010 04:56

Здравейте,преди около 2 месеца забелязах нещо като подутина там отдолу,не му обърнах особено внимание,защото предположих че е някой обърнат косъм. Но уви то започна да расте... и да се появяват и други такива....така разбрах за кондиломите!!!! Аз съм на 21 години имала съм 4 сексуални партньора...никога не съм правила секс без презерватив,НИКОГА!!!!как така тези неща започнаха да ми излизат... някой може ли да ми обясни???? :shock: :shock: :shock: :shock:
fotiniS

Мнениеот stanimir4eto » 28 Сеп 2010 20:23

az sa6to sam edna ot tezi,koito sme imali lo6iq kasmet da se zarazim s tazi ujasna infekciq. predi nqkolko meseca zabelqzah vav vlagali6teto si pap4ici podobni na bradavi4ki, no ne im obarnah nikakvo vnimanie re6ih,4e 6te si iz4eznat ot samosebe si, no ne se polu4i taka. bqh izvan stranata kogato mi se poqviha i kato se pribrah v bg otidoh na genekolog prosto ei taka na profilaktika, a i imah bolki po vreme na sex. okaza se 4e imam infekciq i gabi4ki-lekarkata mi predpisa gentamicin i antibiotik.sled kato gi svar6ih otidoh otnovo na lekar i se okaza, 4e tova le4enie e bilo ne efikasno - o6te edna golqma doza tabletki,koito trqbva6e da postavqm vav vlagali6teto i gel4eta sa6to vav vlagali6teto.NE pomogna bolkata si ostana,no be6e po silna samo po vreme na sex.tova stava vav Varna "sveta marina".zapisah si 4as za minaliq petak pri genekolojka v sofiq i ot prav pogled speciqlistkata mi kaza 4e imam kondilomi ne6to, koeto dr lekarka ne vidq!v4era hodih otnovo za da mi gi izgori s tok. imah okolo 5 kondiloma kato ediniq nai golemiq be6e na kofti mqsto to4no v na4aloto na vlagali6teto no s mnogo dalgo koren4e. procedurata zapo4na s nqkolko bocvaniq s injekciq vav vaginata za postavqne na upoika sled tova se zapo4na s rqzaneto i goreneto na kondilomite.use6taneto ot toka be6e podobno na doblijena zapalena zapalka do kojata.s po golemiq kondilom lekarkata sre6tna problem i trqbva6e da reje po dalboko i zapo4na da blika mn krav i az se poizpla6ih, no kato gledah kak ni6to ne potrepva po liceto na d-r Kolarova se pouspokoih.karveneto mi sprq i se pribrah v hotela, kadeto trqbva6e okolo 4as 4as i polovina da darja led za da mi spadne ottoka.dnes otnovo hodih na pregled i se okaza 4e si zarastva dobre, imam o6te ottok, koito me nabolqva pri doseg belioto i kato sqdam no ina4e se 4uvstvam dobrepredpisanoto mi le4enie e krem4e za vaginata i tabletki na bilkova osnova za podpomagane na imunata mi sistema.za prav pat se sblaskvam s podobno ne6to i stiskam palci tova da ne se poqvi otnovo i tqloto mi da se iz4isti ot infekciqta. saveta mi kam vsi4ki, koito izpolzvat za le4enie mehlemi e o6te sega da otidete pri dokazan genekolog za nezebavno otstranqvane s tok!
stanimir4eto

Мнениеот lyni4ka_7 » 29 Сеп 2010 16:42

Zdraveite.Iskam da popitam za kondilomite,predi sedmica gore-doly mi izleznaxa samo dva-tri no poneje be6e subota do ponedelnik dokato otidox na lekar stanaxa stra6no mnogo.Ne me boliat nito surbiat,zapo4nax le4enie po programa 3 dena mazane 4 dena po4ivka.Iskam da popitam dali ima niakoe momi4e na koeto se e sly4valo po vreme na le4enieto da e nerazpolojena i kakvo e pravila.Su6to taka i dali niakoi znae kakvo e le4enieto pri partniora.Imam seriozna vruzka no vinagi go pravexme s prezervativ poslednia mesec samo vednuj ne polzvaxme i iavno togava sum xvanala virysa.Ginekologut mi kaza 4e ako ne iz4eznat sled le4enieto 6te se naloji lazer,pro4etox za procedyra s tok na koiato niakoi momi4eta sa se podlojili,kakvo predstavliava i dali sa se poiavili otnovo.Pritesniavam se mnogo za6toto pro4etox 4e kondilomite ostavat zavinagi i ot vreme na vreme moje i da se poiavat ako ne v nai-dobria sly4ai ostava6 samo nositel.Sled kato gi premaxna pri vseki kontakt s partniorut mi li 6te se poiaviavat?I dali niakoi znae efikasno sredstvo za premaxvaneto im?Blagodaria vi predvaritelno.
lyni4ka_7

Мнениеот shkumbata1313 » 04 Окт 2010 12:35

zdraveite,imam ot tezi kondilomi ve4e 2god.,gorqt mi gi sas tok ve4e dosta pati i ni6to,pritesnqvam se dali moje ne6tata da se uslojnqt...smisal nqkakva dr bolest da xvana i opasni li sa teq kondilomi,blagodarq vi predvaritlno
shkumbata1313

Мнениеот sara781 » 04 Окт 2010 16:10

Наличието на кондиломи предразполага към други инфекции, като цяло имунитетът падфа, и от там идват проблемите и комбинираните инфекции. Засилете имунната система,
sara781

Мнениеот shkumbata1313 » 05 Окт 2010 11:59

blagodarq za informaciqta,no si mislq 4e ve4e nqma izxod,gledam 4e tuka mn pi6at za aldara,toi pomaga li i na kakva cena e bil skapi4ak.... :roll:
shkumbata1313

Мнениеот desikirova » 09 Окт 2010 08:27

aldara е някъде около 120 - 150 лева зависи в коя аптека си го поръчате :!:
desikirova

HPV при мъжете

Мнениеот shushinka__ » 15 Окт 2010 18:10

здравейте! писала съм и преди в този форум.както вече е ясно, аз съм на края на лечението си, от преди 1год. за HPV 16. приятелят ми си направи тест - всички видове HPV му излезнаха отрицателни, положителен е само HPV 56. високорисковите са от 16,18...до 66. искам да попитам има ли някакво значение цифрата, дали е по малка или по голяма. примерно 16 и 56 кое е по лошо? имам и още един въпрос.как протича лечението при мъжете, по-бързо ли е отколкото при жените и какви методи включва?
shushinka__

Мнениеот siiv » 31 Окт 2010 12:04

Здравейте!Искам да ви попитам как точно прилагате кондилин и колко пъти на ден и колко дни?Ако може подробно да ми напишете процедурата,за да видя дали правилно я изпълнявам.
siiv

Мнениеот taniya » 31 Окт 2010 14:37

ами кондилина се прилага сутрин и вечер 3 дни подред после 4 се почива
а сега аз да ви обясня моето положение още преди 9 години докато бях бременна ми се появиха полови брадавици-кондиломи но тъй като бях бременна нямаше как да ми сложат упойка и да ги махнат почнаха да ме мажат с кондилин след което изчезнаха но като родих ми се появиха 4 на брой но не се развиха повече и така си останаха понякога съм ходила на гинекологични профилактични прегледи и съм си правила цитономазка но всичко е било наред а за кондиламите никой нищо не ми е казвал и аз не обърнах внимание което си е грешка от моя страна но чак сега го разбирам за жалост и след толкова време преди месец получих леко кървене при полов контакт и отидох на преглед и гинеколожката ми каза че имам малка кървяща раничка взе ми изследване за цитономазка която не показва нищо притеснително също се изследвах за хламидии които също слава богу нямам и сега ми казва че трябва да се изследвам за папиломен вирус и да отида на кожен който да ми махне кондиломите и после след готовото изследване за ЧПВ ще ме лекува с криотерапия/дано не съм го писала грешно/ и проблема е че имам спирала и ми каза че трябва да я махна.Добре дотук разбрах всичко но не ми изписа нищо само ме намаза вътрешно с нещо кафеникаво и ми каза че лечението ще продължи много дълго но виждам че вие пишете за лекарства за имунната система а тя нищо не ми предписа.Сега и аз незнам какво да правя при втори гинеколог ли да ходя за второ мнение и няма ли друг начин да се лекува тая раничка освен тая криотерапия че е много скъпа
taniya

Мнениеот desikirova » 02 Ное 2010 13:52

Zravei Tanya, дори и да не са ти изписали никакви лекарства можеш да си купиш изопринозин ако желаеш. Това са хапчета който засилват имунната ти система за да може организма да има сила да пребори вируса. Те струват около 40 лева има и малко по - евтини Биозин аз сам пила и двата вида. Докато ме мазаха си ги пиех. Ти си преценяваш ама ако искаш можеш да питаш гинеколожката ти да ти ги изпише,ама може и без рецепта.
desikirova

ПредишнаСледваща

Назад към Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ