ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Методът има не само релаксиращ но и лечебен ефект
Блуждаещ нерв – отделя влакна към вътрешните органи
Чупенето на ноктите през зимата има решение

моля ви, помогнете - отново кондиломи....

Модератори: админ, консултанти

Himiata

Re: моля ви, помогнете - отново кондиломи....

Мнение от Himiata » 19 яну 2015 12:15

Пичове, и аз като всички тука се лутах, четох, пари харчих докато не си уредих достъп до склад с всякаква химия и си забърках лекарство. Тествах го върху себе си с доста страх и съмнение, отне ми по около 5 минути на брадавичка, измих обилно с вода и сапун и продължих с останалите за около 30-40 мин ги напарих всичките. Самата брадавичка побеля и около нея се получи червено петънце което хвана коричка и след 5-6 дена заедно с коричката падна и гадта, а от долу се появи чисто нова кожа. Вече няколко дена се наблюдавам няма и помен от тях. Сега остана да се уверя че не са останали някъде малки и скрити, да ги парна и тях и да споделя дали се появяват отново или съм намерил лек за без пари на фона на всички безполезни и скъпи такива. Mod edit:
Моля, използвайте форума по предназначение! Не се толерира публикуването на скайп, телефонен номер, имейл...

ekoem

Мнение от ekoem » 19 юни 2015 21:10

muculinka написа:Zdraveite! Az sashto imah kondilomi i ot minalata sedmica se lekuvam i za shtastie izcheznaha .Izchetoh mnogo ot tova koeto e napisano tuk i samo dopalnitelno se izplashih. Eto i le4enieto koeto mi izpisa moqta genekolojka nadqvam se da vi e polezno, no e izli6no da kazvam,4e predi da zapo4nete kakvoto i da e bilo le4enie trqbva da se konsultirate s lekar.Purvo 5 dni pieh antibiotik VIBRAMYCIN sutrin i ve4er,zaedno s tova 2 dni se mazah s ACYCLOVIR SADA , i praveh vaginalni promivki sutrin i ve4er s LACTACYD . Kogato svar6ih s pastata zapo4nah s kondilin mazah se s nego samo 3 dni sutrin i ve4er i na tretiq den te ve4e iz4eznaha.Otidoh na kontrolen pregled i doktorkata potvardi, 4e naistina gi nqma.Sega prez ve4er trqbva da pravq promivkite s LACTACYD i da postavqm Vagizan(pesari) za okolo 7 dni sled tova trqbva da postavqm o6te edni hap4eta i da se nadqvam,4e vsi4ko 6te e nared. Pojelavam na sebe si i na Vas uspe6no le4enie :)
Здравейте, начина по който са ви лекували е по-различен от стандартно предписваните методи. Можете ли да ми дадете информация какъв беше резултата и ако сте останали доволна контактите на лекаря. Благодаря предварително.

zxasqw123

Мнение от zxasqw123 » 02 юни 2016 19:41

Здравейте, накратко - имах кондиломи около ануса, един на самия вход. Ходих на дерматолог и ми изписа кондилин и имуностимулатор. Кондиломите бяха бели, и като че ли изчезнаха, но на тяхно място (а май и около тях) се появиха големи червени петна (дори леко ми приличат на открити рани). Кондилинът се прилага по схема 3 на 4 като след 2 дни отново трябва да започвам да мажа, въпросът е кое и има ли изобщо нужда да мажа при това положение и ако мажа - опасно ли би било да се прилага по такива открити рани? Някой има ли представа? :(
Отделно, докато почивам през 4-та дни, прилагам дефламол - сърби, щипе, боде - ужасно е.

мен90

Мнение от мен90 » 06 окт 2016 21:26

Здравейте.
И аз да се запиша с това ужасно заболяване, а именно кондиломите. Момче на 25 години съм. На 7 септември ми ги диагностицираха (тези по пниса) и ими изписаха конделин и изопренозин, а на 12 септември ми направиха операция поради наличие на такива в ануса.
Днес бях на профилактичен реглед при венероложката ми и ми каза че малко по малко го овладяваме (в дейвствителност след кондилина се появяват пак, но всеки път все по малко от предния), но сега трябва да мажа конделин само ако останалите станат по големи (сега са почти незабележими...и са един два).
Другата седмица съм на профилактичен за ануса, но там има два нови от преди 3 седмци, но не са се появявали още и са нови, т.е. не са рецидиви.
Надявам се и аз да се справя. Като гледам доста хора са спрели да пишат, което надявам се означава че са се излекували.

dannita_devil@abv.bg

Мнение от dannita_devil@abv.bg » 02 дек 2016 22:57

Как го мажете с хума????

quote="dani_jump"]Здравейте,
и моят гинеколог казва, че имам кондилома. Проблемът е, че по това, което виждам като снимки в нета и по описанието - по-често става дума за остри кондиломи. Моето образувание е до урутера и представлява подута плът, като балонче с размер около сантиметър. Не ме боли. Той ми изписа кондилин, но проблемът е, че това образувание аз почти не го различавам - не виждам къде започва и къде свършва, а пише, че кондилинът съдържа някакъв силен токсин и трябва да се внимава къде се маже. Така че - аз не смея да се намажа.

За HPV бях отрицателна, но пробата беше само от шийката на матката, а не отвън, където е проблемът. Притеснява ме, че докторът е готов веднага да ме гори или реже. А нищо не спомена за укрепване на имунната система.

И друго ме притеснява - кък да съм сигурна, че това е вид кондилома, а не някакъв друг проблем. Моля, ако някой е попадал на по-подробна информация, да даде линк.
Между другото, правя си компреси с хума и това нещо се смалява.
Алдара намерих на сайта на фрамар аптеки, но пише, че не се продава без рецепта.[/quote]

мен90

Мнение от мен90 » 18 дек 2016 17:40

Аз да се похваля с развитие:
Три месеца изопринозин и кондилин - ефектът при мен беше нулев. Предписаха ми алдара и за две седмици нито следа от брадавици, но с вътрешните борбата продължава ! Успех на всеки, който се бори с това чудо :)

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”