ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
България е от малкото страни, където билката вирее свободно
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...

моля ви, помогнете - отново кондиломи....

Модератори: админ, консултанти

pinkomalinko

Re: моля ви, помогнете - отново кондиломи....

Мнение от pinkomalinko » 21 юли 2011 18:22

Здравейте, имам въпрос. приятеля ми, с който съм от 2 месеца ми съобщи че има кондиломи. аз - нямам. но бившия ми приятел и той имаше и тогава ходих на лекар нямаше ми нищо, но въпреки това пих лекарства. възможно ли е в крайна сметка сега аз да съм виросоносител само? защото на мен ми няма нищо. а с бившия ми приятел не съм имала контакти от 6 месеца. Благодаря предварително!

sinchec

Мнение от sinchec » 15 авг 2011 17:49

Pinkomalinko, твоя приятел може да се е заразил преди ти да си имала контакт с него, вируса на HPV може да доведе до появата на кондиломи от 3 седмици до 8 месеца след заразата...

Моят случай е следният... Май месец ми се появиха кондиломи от двете страни на ануса и в първия момент реших, че са някакви пъпчици и не обърнах внимание. Същия месец бях на профилактичен преглед при гинеколог и тя изобщо не ги забеляза, а аз съвсем забравих да ги спомена. След време те се увеличиха и не изчезнаха, което ме наведе на мисълта, че не са пъпчици и отидох на втори преглед очевидно при друга гинеколожка тъй като предната дори не ги забеляза. Тя ми каза, че това със сигурност са кондиломи и са резултат на нискорисков щам на вируса, посъветваме да се направя тест за високо-рисковите фактори. Тестът се оказа отрицателен за щастие. Попитах я дали няма нужда да си направя тест и за ниско-рисковите, тя каза че няма и ми изписа Алдара и котешки нокът като добавка за засилване на имунната система.

Мажа се с Алдара вече месец и половина(6 седмици) и не виждам особен ефект. Може ли някой да ми каже след колко време са му изчезнали кондиломите от Алдара и дали е нужно да търся и друг метод за премахването им? Партньорът ми също има кондиломи и Алдара само му ги разрани и раздразни, появиха се малки ранички и се отделяше секрет затова той спря да ползва този медикамент и в момента с нищо не ги лекува.

Благодаря предварително.

lonely__

Мнение от lonely__ » 31 авг 2011 11:25

Здравейте видях,че доста хора са писали за тези гадни кондиломи,аз също имах такива вчера генекологът ми ги изгори.В момента имам нещо като ранички,докторът ми каза да веднъж или два пъти на ден да се кисна в смрадлика и сутрин,обет и вечер да се мажа с Подофилин (мисля,че така се казваше).Каза ми ,също така че трябва да си направя някакъв тест,който струва 84 лв.Тежко ми е,искам да ви попитам как бих могла да подсиля имунната си система? :| Страх ме е.И да попитам някои знае ли долу-горе,колко време отнема за заздравяването на раните.

I_Gospodinova

Мнение от I_Gospodinova » 29 сеп 2011 01:29

Преди време имах много кондиломи и партньора ми,горяхме се,пихме какво ли не.
БЯХ СЕ ОТЧАЯЛА,А И ИСКАХМЕ БЕБЕ....ЕДИНСТВЕНО МИ ПОМОГНА КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ.ОПИТАЙТЕ КАТО СИ НАМЕРИТЕ КЛАСИЧЕСКИ ХОМЕОПАТ.С 1 ПРИЕМ НА ПРАВИЛНОТО ДОЗА И ЛЕКАРСТВО ЗАБРАВИХ КАКВО В КОНДИЛОМИ И ВЕЧЕ СЕ РАДВАМЕ НА НАШАТА ДЪЩЕРИЧКА.

fgdhjkl

Мнение от fgdhjkl » 09 окт 2011 00:50

Здравейте!!! Заради тази тема си направих регистрация тук. Преди 15-тина години ми се появиха и на мен кондиломи. Ужасно беше. Гориха ми ги, много неприятен период от живота ми. Тогава изчезнаха и си мислех, че всичко е приключило. През тези години при най-безобидния повод започна да ми се появява бяло течение, почти постоянно имах, а преди това не съм имала никога. След като родих ми откриха рак на шийката на матката, мисля беше 3-та степен(сега е 1-ва). Мисля, че всичките тези симптоми имат общо. Това го мисля сега след като започнах да се лекувам с хомеопатия и навързвам нещата. Горенето на кондиломите не ги излекува, а само подтиска симптомите. В резултат те остават в организма и работят отвътре - течения, рака. Трябва да се излекува причинителя, а не външната му проява, защото тя е сигнал, че има нещо. Горещо ви препоръчвам да намерите добър класически хомеопат. Късмет!!!

tanon

Мнение от tanon » 10 окт 2011 13:11

Аз пък не мога да ви препоръчам хомеопат. Харчете парите си разумно и срещу ефективни процедури.

zpavlova1

Мнение от zpavlova1 » 20 окт 2011 19:40

zdraveite,iskam da kaja 4e i az imam kondilomi nqkade ot 2sedmici i mi predpisaha kondilomi i izonoprizin,molq vi nedeite me ot4aivaite 4e nqma le4enie,dala sam 110lv do sega za lekarstva i se nadqvam da se izlekuvam,sled 2den mazane samiqt kondilom mi se vtvardi,taka li trqbva da stane,moqt e 4isto bql,nqkoi ako znae to4no le4enie kadeto na mnogo hora e pomognalo da kaje,kazaha mi 4e ako go ima navatre tozi kondilom moje da pri4ini rak na shiikata na matkata,vie 4uvali li ste takova neshto?

mixxed

Мнение от mixxed » 29 окт 2011 17:00

Здравейте, някой знае ли къде в софия се продава въпростният крем Алдара? благодаря

siska2012

Мнение от siska2012 » 14 яну 2012 01:37

Преди 3 години и аз имах кондиломи. Лечението е много дълго, тъй като гадовете са упорити, гориш ги, мажеш ги и те пак поникват. Година и половина ги лекувах и единственото лекарство, което ги премахна беше Алдара. Преди това лазаери, кондилини, какво ли не. Алдара засега е най-доброто на пазара. То е директен имунистимулатор, който се бори с болестта върху заразеното място. Така че не се колебайте, ами си купувайте Алдара, само това мога да кажа.

emileliseev

Кондиломи на пениса и след това на ануса

Мнение от emileliseev » 17 яну 2012 21:11

Здравейте имам порблем.Преди около година ми се появиха мали пъпчици,на които не бях обурнал внимание,но забелязах,че с течение на времето взеха да стават по-големи и броя им взе да се увеличава.Поинтересувах се из интернет какво може да е и разбрах,4е това са кондиломи.Купих си КОНДИЛИН от аптекана,но не ми помогна..явно защото не съм го изполвал правилно..След всяко бръснене броят им нарастваше и реших да отида на кожен лекар.Изгориха ми ги с течен азот болеше,но изгорените кондиломи се махнаха..Но лекаря е пропуснал няколко и те останаха..обръснах се и правех секс с партйорката,защото лекарката не ми спонена нищо за секс.. след време забелязох,че почнаха да ми се появяват кондиломи в ануса..взех си кондилин и се опитах да се намажа..мисля,че не беше добра идеа..Незнам инфектират ли се или кондилина не за там.. след като се намажа с Кондилин имам чувството,че се инфектира почва да ме боли ..и почва да мирише..незнам какво да правя вече..и по пениса ми станаха много нямах по главичката и там се появиха незнам какво да прая...ако тръгна да се мажа навсякаде то лекарството ще свърши много бързо,а доколкото знам не трябва да се ползва на обшурни места ...моля ви помогнете ми..как да се справя с пъпките в ануса и със същите по пениса :(

Forum admin

Мнение от Forum admin » 18 яну 2012 01:59

Здравей emileliseev,
Темата ти е преместена в раздел "Секс и сексуални проблеми - полова система жени", защото това е мястото, където проблемите с кондиломите са дискутирани най-много. Сигурен съм, че ще се отзоват повече потребители, а не е зле и да прочетеш цялата тема - всичко ще ти е от голяма полза срещу борбата с кондиломите !
Успех !
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

t_ivanova

Мнение от t_ivanova » 24 фев 2012 21:39

Здравейте, аз за жалост съм със същия проблем,явно са доста разпространени тези гадове-кондиломите ! Искам да попитам докато сте се лекували не сте правили секс така ли? Моят приятел няма кондиломи и въпреки всичко иска да правим секс,още го обеждавам,че не трябва, но незнам кога ще успея да го връзумя...Прочетох абсолютно всички мнения по темата тук,сега съм доста наплашена и объркана. На мен ми преписаха Кондили и Биозин ,все още съм в третия ден,в който ги използвам.Доста са ми гадни като ги гледам,не мога да се гледам вече,имам 1 голямо и доста много мънички появили се по-големите сламни устни....много ме притесняват тея гадории и съм изпаднала в ужасна паника :(

dani_jump

Мнение от dani_jump » 23 юли 2012 13:55

Здравейте,
и моят гинеколог казва, че имам кондилома. Проблемът е, че по това, което виждам като снимки в нета и по описанието - по-често става дума за остри кондиломи. Моето образувание е до урутера и представлява подута плът, като балонче с размер около сантиметър. Не ме боли. Той ми изписа кондилин, но проблемът е, че това образувание аз почти не го различавам - не виждам къде започва и къде свършва, а пише, че кондилинът съдържа някакъв силен токсин и трябва да се внимава къде се маже. Така че - аз не смея да се намажа.

За HPV бях отрицателна, но пробата беше само от шийката на матката, а не отвън, където е проблемът. Притеснява ме, че докторът е готов веднага да ме гори или реже. А нищо не спомена за укрепване на имунната система.

И друго ме притеснява - кък да съм сигурна, че това е вид кондилома, а не някакъв друг проблем. Моля, ако някой е попадал на по-подробна информация, да даде линк.
Между другото, правя си компреси с хума и това нещо се смалява.
Алдара намерих на сайта на фрамар аптеки, но пише, че не се продава без рецепта.

Forum admin

Мнение от Forum admin » 23 юли 2012 22:08

Ако имате възможност прикачете снимка, най-добре с фотоапарат на МАКРО режим, а не с телефон!

Forum admin

Мнение от Forum admin » 07 ное 2012 00:50

От шийката на матката правят изследване на HPV за щамовете, които могат да причиният рак. Не съм сигурен, че кондиломите са точно от тези щамове. Поне до сега не съм попадал на такава информация. Има около 100 вида HPV, повечето са безобидни, но няколко щама на вируса са опасните, профилактика се прави на 6 месеца, дори и да нямате кондиломи!

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”