ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Кръвен тест показва дали е преборен окончателно
Пийте чай от джинджифил
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

моля ви, помогнете - отново кондиломи....

Модератори: админ, консултанти

viki1003

Re: моля ви, помогнете - отново кондиломи....

Мнение от viki1003 » 18 яну 2011 18:55

Добре, а сега като няма вече лекарства какво да правим. Аз вече напълно се отчаях. На пазара няма нито подофилин, нито кондилин, няма нищо. Моля Ви, споделете, ако има някакво лекарство на пазара, което да е достъпно. Без значение цената.

desikirova

Мнение от desikirova » 19 яну 2011 02:05

aldara

muculinka

Мнение от muculinka » 24 фев 2011 15:07

Zdraveite! Az sashto imah kondilomi i ot minalata sedmica se lekuvam i za shtastie izcheznaha .Izchetoh mnogo ot tova koeto e napisano tuk i samo dopalnitelno se izplashih. Eto i le4enieto koeto mi izpisa moqta genekolojka nadqvam se da vi e polezno, no e izli6no da kazvam,4e predi da zapo4nete kakvoto i da e bilo le4enie trqbva da se konsultirate s lekar.Purvo 5 dni pieh antibiotik VIBRAMYCIN sutrin i ve4er,zaedno s tova 2 dni se mazah s ACYCLOVIR SADA , i praveh vaginalni promivki sutrin i ve4er s LACTACYD . Kogato svar6ih s pastata zapo4nah s kondilin mazah se s nego samo 3 dni sutrin i ve4er i na tretiq den te ve4e iz4eznaha.Otidoh na kontrolen pregled i doktorkata potvardi, 4e naistina gi nqma.Sega prez ve4er trqbva da pravq promivkite s LACTACYD i da postavqm Vagizan(pesari) za okolo 7 dni sled tova trqbva da postavqm o6te edni hap4eta i da se nadqvam,4e vsi4ko 6te e nared. Pojelavam na sebe si i na Vas uspe6no le4enie :)

dan40ni

Мнение от dan40ni » 04 мар 2011 19:23

Za vseki, koito 4ete iskam da spodelq,4e kondilomite se lekuvat. Az se borih s tqh 3 mesec i to ne samo po edin na4in.Sled vsqka smqna na le4enieto stawashe vse po-trudno da povqrvam, 4e nqkoga tova shte mine. Moga da kaja edinstveno 4e Aldara mi pomogna na men i ot 3 meseca sum 4ista, nadqvam se da produlji da bude taka. Izgarqniqta v kojno-veneri4eskiq dispanser, kondilina za men bqha nepriqtni i bolezneni prejivqvaniq, zatova vupreki 4e s Aldara le4enieto e mn skupo, preporu4vam vi go,a i NE SE BRUSNETE, zapo4nete li koeto i da e le4enie,taka se predpazvate ot tova da ne zarazite okolnata koja. Vuorujete se s turpenie i ne gubete nadejda!

muculinka

Мнение от muculinka » 16 мар 2011 19:52

е колко струва та3и паста Алдара ?

shanemari

Мнение от shanemari » 17 мар 2011 10:27

Здравейте!
И аз както много други съм заразена с кондиломи!Преди време имах само на ануса,отскоро гинеколог ми ги откри и на входа на влагалището.Предписа ми ле4ение с кондилин и изопринозин,като преди това са ми предписвали друг вид ле4ение и са ми ги горили с ток,но след време пак са се появявали за съжаление.Имам въпрос и моля някой компетентен да ми помогне...
Може ли в момента или след като се излекувам Дай Боже..партньора ми да ме зарази само с докосване,с пръст,с орална любов,като той няма симптомите,но евентуално съм му предала отново 4рез докосване или орална любов?Трябва ли да си изхвърля нож4ето за бръснене ?
Как да се предпазя за напред ?
Благодаря ви предварително!

desikirova

Мнение от desikirova » 23 мар 2011 13:37

Ножчето за бръснене си го изхвърли задължително, за напред секс само с презерватив. И при финансова възможност ваксина задължително, тя няма да ти навреди, най - много да ти помогне. Успех

desikirova

Мнение от desikirova » 23 мар 2011 13:39

muculinka на няколко места вече съм писала, че алдара е около 100 - 140 лв. Прочети всичко и ще разбереш много неща :)

shanemari

Мнение от shanemari » 24 мар 2011 02:00

Благодаря ти за отговора,но въпросът ми не беше то4но с или без презерватив да правя секс! и все пак..благодаря...

muculinka

Мнение от muculinka » 27 мар 2011 01:35

Благодаря :) щом казваш, че е толкова ефикасна си заслужава! Мисля да си я взема ако пак ми се появят тези гадове,защото гинеколожката ми каза,че причинявали стерилитет и имало опасност от извън маточна бременност.

muculinka

Мнение от muculinka » 27 мар 2011 01:40

shanemari- добре е и приятеля ти да иде на преглед незнам точно от докосване дали ще му е станало нещо, но на моя му изписаха антибиотик и една паста за мазане за всеки случай,така че е по-добре да се прегледа преди да е станало късно!

ранима

Мнение от ранима » 12 апр 2011 16:18

А може ли да ми кажете по клинична пътека ли се лекуват кондоломите?За изгаряне с ток ми взеха 300лв ,а лекарката ми каза че нямало пътека.Просто искам да се сверя с цените.

Forum admin

Мнение от Forum admin » 12 апр 2011 21:15

shanemari, презерватив може да те спаси от няколко, но не и отвсичките болести предавани по полов път. HPV не е сред тези, от които ще те спаси!
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

dadi1985

Мнение от dadi1985 » 17 апр 2011 11:42

Здравейте! За съжаление отскоро и аз имам този проблем. Кондиломите ми ги откриха преди 2 дни. Аз напипах един малък външен, но след преглед при гинеколожката се оказа, че имам и вътрешни. Лечението, което ми изписа е следното: глобули Клотримизол за изчистване от слабо течение, кондилин, с който да се мажа външно и след приключване на цикъла, който очаквам тези дни, да отида да ме намаже с него вътрешно. Каза ми, че имам един на дясната стена на влагалището и трябва да го мажа, но аз не мога да го видя и усетя и затова ще оставя да го маже тя, когато отида за другите. Като имуностимулант ми изписа Биозин.
Днес сутринта ми беше 4-тото мазане с кондилин, остават още 2 до почивката, но единственото, което наблюдавам е, че са побелели и усещам дразнене при допира на бельото и сядане. Като проблем отчитам, че мястото, на което са ми излязли кондиломите (големите срамни устни - отдолу, където се съединяват) е с неравна повърхност и не мога да разбера къде точно са кондиломите. Затова мажа цялата област.
Относно заразяването - имам само един единствен партньор. Той е имал кондиломи преди 10 или повече години и оттогава не са му се появявали. Не са се появявали и при никоя от следващите му партньорки. Попитах лекарката дали той трябва да предприеме мерки, въпреки че не са му се появили. Отговора и беше - да се маже и той с кондилин, ако се появят. Това ли е правилното? Другия ми въпрос е следния - надявам се скоро да се отърва от тези гадости и тогава можем ли спокойно да правим секс с партньора ми? Лекарката каза да го правим само с презерватив. Има ли смисъл? Така или иначе и двамата сме носители на вируса (от това, което четох разбрах, че вируса си остава в нас). Освен това четох, ч презерватива не помага. Тогава има ли смисъл от него? Ние никога не сме ползвали.
Ще се радвам, ако някой може да ми помогне с отговор.
P.S. Извинявам се за дългия пост.

Alex13

Мнение от Alex13 » 07 юли 2011 05:36

Здравеите,
според каквото прочетох из форума за кондиломите и ЧПВ, много е важна силна имунна система. Една от потребителките на форума беше споменала натуралния продукт Саменто - котешки нокът(Cat's Claw) - ефикасен подсилвател на имунната система. Поразрових се малко и намерих че това натурално `лекарство` е помогнало на много хора и е изключително полезно за най-различни заболявания. Има го вѕв вид на капсули и тинктура, кой каквото предпочита. Препоръчително е да се приема с чай от ройбос.
http://www.samento.com.ec/sciencelib/4s ... lthfor.htm
Литературата погоре е на англииски но е от български автори и лекари - и може да се купи и в Бг, но не знам на каква цена. Мисля че из нета може да се намерят контати с др. Атанас Цонков - автора.
Аз лично много се зарибих и си го поръчах даже, преди около час по нета. Aз го купих от англииска фирма http://www.thefinchleyclinic.com/shop/samento-p-41.html. Те прават доставка и до Бг, нема проблеми и струва 30 паунда за два месеца употреба.
Второто нещо е Алдара което е споменато понагоре в постовите - също подсилвател на имунната система ама деиства външно като се маже на засегналата част от кожата.
Значи аз смятам че трябва да се изгорят съществуващите кондиломи с някой крем плус Алдара и същевременно да се пие Саменто. Аз така мисла да си направа терапийка. Аз имах ЦИН 2 и ми направиха конизация преди две седмици, и сега трябва да си подсила имунната система. И още еднa много важна подробност е че пушенето действа зле на изцеляването и е желателно да не се пуши за успешно лечение (ако изобще може така да се нарече - според мен от тва трябва да се лекува човек завинаги)
Пожелавам успех и отлично здраве на всички тук, в една каша сме се забъркали заедно с останалите X-милиони из целия свят :) Еми такюв е живота, само да не падаме духом :)

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”