ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

моля ви, помогнете - отново кондиломи....

Модератори: админ, консултанти

siiv

Re: моля ви, помогнете - отново кондиломи....

Мнение от siiv » 02 ное 2010 21:01

Tanya,благодаря за отговора,а иначе топиш клечката в шишенцето,нажеш всички кондиломи еднократно,а не пъхаш повточно клечката в шишенцето и пак да мажеш така ли?

siiv

Мнение от siiv » 04 ное 2010 19:21

като сте неразположени мажете ли се с кондилин?

malkoto1

Мнение от malkoto1 » 15 ное 2010 16:35

Здравейте.
И аз имам кондилнони в ануса, от 2 год. не бяха се появявали, но вируса е в лигавицата и остава винаги в кожата, хора,дори и да е СИЛНА имун. сис., просто потиска и задържа вируса, не може да го убие напълно. Ако се появяват кондилони има HPV при всички положения.
Най-добре е да си направите тест в CIBALAB знам че има такъв...
Мога да препоръчам вирусологията, намираша се срещу затвора в Сф, д-р Кълвачев. Предписва човека лечение с интерферон Роферон. Помага за вътрешни кондилони.
А клиниката "Д-р Желязков"е специализирана ако имате анални кондилони.

Кондилина въобще не помага, нито горенията , на мен 3 пъти ме оперираха, под опойка ги изрязваха и 5-6 пъти ги горяха, това само унищожи кожата и лигавицата ерозира и ми еаха майката от всякъде просто. Тва пак си излиза през седмица или месеци.
АЛДАРА е най-доброто има го и в БГ вече по поръчка. Преди 2 год. ми СТОПИ буквално кондилоните алдарата и още някои неща, вкл. и хомеопатични добавки. Има едно американско лекарство, където е на базата на Кислородна вода, защото този вирус не може да живее на кислородна среда. Но тва не значи да се мажете ни най-малко с кислородна вода, ей!
Нооо при спад на имунитета явно се явяват моментално пак и то за няколко дни щото пак имам! :cry:

malkoto1

Мнение от malkoto1 » 15 ное 2010 16:39

м/у другото някой от вас има ли кондилони навътре в ануса или са само в аналната област ?

taniya

Мнение от taniya » 15 ное 2010 18:02

а може ли да споделите колко струва алдара

miraq89

Мнение от miraq89 » 22 ное 2010 12:34

Здравейте!
Имам въпрос...освен по полов път как може да се заразиш и да ти се появят кондиломи?Питам тъй като,колкото и странно да звучи,въпреки че съм на 21,все още съм девствена и въпреки това кондиломите са на лице.

desikirova

Мнение от desikirova » 22 ное 2010 14:15

Здравей Миме, доколкото сам чела и знам, да могат да се появят и без да си правила секс! Това е бактерия която живее в организма ти и е въпрос на имунитет дали ще се отключи тази бактерия или не. Така, че спокойно. Ако искаш можеш да говориш със специалист или да прочетеш в нета има много информация. Просто, спокойствие и търпение, но взимай мерки на време, не ги оставяй да се развиват. Успех

desikirova

Мнение от desikirova » 22 ное 2010 14:16

taniya алдара струва около 140 лв. или поне беше толкова сега не знам. Говоря ти за цена преди около 6 месеца

miraq89

Мнение от miraq89 » 23 ное 2010 20:38

Благодаря за информацията!Много съм разтроена! :( Ужасни са!Като чета във форуми,др.хора поне знаят че са ги заразили,а аз се чушстшам като "бацил".Лекарят ми ми изписа Кондолин,който ми изгори букшално интимните части, и някакви вагинални таблетки,нищо не спомена за имуностимулар,а чета,че досто хора взимат Изопропизон.Трябва ли да си взема и аз?Продават ли го без рецепта?

desikirova

Мнение от desikirova » 27 ное 2010 01:27

да продават го без рецепта не се притеснявай, купи си го. Хубаво е да го пиеш и говори с някой гинеколог и виж какво ще ти кажи.

desikirova

Мнение от desikirova » 27 ное 2010 01:31

изопринозина струва 40 лева, аз съм пила и Биозин той в малко по евтин мисля че беше 22 лева

daniel4eto87

Мнение от daniel4eto87 » 03 дек 2010 14:46

Здравейте.Аз също имах големи проблеми с тези ужасни брадавици.Не са ми излизали вече около месец и незнам при положение,че в момента нямам,заразна ли съм?С приятелями не сме правили секс около 2 месеца вече,тъй като лекарят ми каза,че презервативите не са надежни.
Много се притеснявам да не го заразя. :cry: Моля Ви,ако някой знае дали при положение,че в момента нямам има опасност от заразяване.

galeto

Мнение от galeto » 07 дек 2010 12:03

искам да помоля някои ако може да ми изпрати снимка на тези брадавици защото моята гинеколожка ми каза че имам брадавици но не каза че са кондиломи въпреки това ми изписа Кондилин;искам да попитам какви са симптомите има ли дразнения като сърбеж например защото аз не напипвам брадавици само ме дразни неприятно

galeto

Мнение от galeto » 07 дек 2010 13:24

izvinqvam se 4e ne pi6a na BG no nqmam ka4ena,az sam operirana ot papiloma imah izmenenie na kletkite,imam draznene na vhoda na vlagalisteto koeto koeto minava sled nqkolko dni,hodq redovno na kontr.pregledi,doktorkata mi kaza otdavna 4e imam bradavi4ki mikroskopi4ni,kato 4eta vav foruma nqmam kakto pi6at drugite mnogo kato koli4estvo,nqmam van6ni nito malki nito golemi.imah 2 i mi gi izgoriha pri operaciqta,ne se razmnojiha,imah gi otdavna,sega ne sa se poqvili.Pritesnih se kato mi izpisa tova lekarstvo moqta doktorka i zatova se pointeresuvah,sega se stresirah kato pro4etoh.Vazmojno li e da ima drug po bezobiden vid polovi bradavici..

desikirova

Мнение от desikirova » 09 дек 2010 21:05

Гениталните брадавици (наричани още полови брадавици или островърхи кондиломи) обичайно са множествени, малки по размер образувания с цвета на околната кожа. Повърхността им най-често е зърниста и наподобява тази на карфиола. Разполагат се по външните гениталии и около ануса при мъжа и жената и във влагалището на жената. Рядко появата им предизвиква някакви оплаквания, макар че е възможно да бъдат съпроводени с лек сърбеж.

Гениталните брадавици се предизвикват от човешки папиломен вирус (ЧПВ). Известни са различни типове ЧПВ, като някои от тях предизвикват оплаквания при човека. Някои типове ЧПВ причиняват поява на брадавици по ръцете, ходилата и други зони на човешкото тяло. По полов път могат да се предадат около 30 различни типа ЧПВ, които предизвикват поява на полови брадавици. Някои типове на вируса са причина за рак на шийката на матката или на външните полови органи при мъжа и жената.

Полово-предаваните кондиломи могат да бъдат предадени на сексуалните партньори при вагинален, анален и орален сексуален контакт.

В случай, че брадавиците не се отстранят е възможно да нараснат значително. Появилите се брадавици могат да бъдат разрушени чрез прилагане на различни химически и физически агенти, както и да бъдат отстранени по оперативен път. Премахването им намалява възможността за предаване инфекцията на партньора. Навременното им отстраняване и изследване за предракови промени са важни профилактични мерки за предпазване от развитие на злокачествени заболявания, най-вече рак на шийката на матката при млади жени.

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”