ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

Лукрин депо или Золадекс при ендометриоза

Модератори: админ, консултанти

spring_flower

Лукрин депо или Золадекс при ендометриоза

Мнение от spring_flower » 14 апр 2014 11:24

Здравейте, на 22 години съм и след лапароскопия поради ендометриална киста на яйчника ми предстои да започна лечение с хормонални препарати . Въпросът ми е каква е разликата между Лукрин депо и Золадекс , как се понася всяко едно от лекарствата от пациентките (какви са страничните ефекти),кой е по-щадящият препарат (при все,че съм нераждала 22 годишна жена) и в крайна сметка кой е по-ефикасният от двата. Благодаря предварително за отговорите!

deni_meni

Re: Лукрин депо или Золадекс при ендометриоза

Мнение от deni_meni » 28 окт 2016 15:05

Момичета, моля ви за помощ. Поставиха ми първата инжекция Лукрин Депо и на 18-тия ден след поставянето получих кръвотечение. Обадих се на професора ми и той каза, че е нормално, но това кръвотечение продължава вече цяла седмица. Вярно, оскъдно е, но все пак ме притеснява, защото вече цяла седмица не спира. Имала ли е някоя от вас подобни проблеми.
И още нещо- предстои ми поставянето на втората инжекция, точно на 28-мия ден ли трябва да се постави или трябва да минат 28 дни и да се постави на 29-тия ден. Първата ми е поставена на 04.10. Кога трябва да се постави следващата? И кой ви я поставя, понеже моята лична лекарка нещо се дърпа.
Благодаря ви предварително!

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”