ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

Проблем с менструацията

Модератори: админ, консултанти

ivelinaslavi

Re: Проблем с менструацията

Мнение от ivelinaslavi » 11 яну 2015 15:48

здравейте имам вапрос. аз съм на 36 години и преди една седмица с моя приятел правихме любов и трябваше да ми дойде два дена след това и като почна беше много слабо и за един ден а по принцип ми е за около 7 дена . почна и за един ден спря и после още два дена, по малко сутрин и после няма,иначе при мен не е много малко и незнам на какво се далжи това. мисля да си направя тест за бременност . можетели да ме посаветвате нещо . благодаря предварително

bebelan

Мнение от bebelan » 12 фев 2015 13:17

Здравейте,ходих на профилактичен преглед при гинеколог,на който се установи,че имам доста проблеми.Обилно бяло течение,удебеление на тръбите ,раничка и така започнахме лечение с Доксициклин.Пих го 10 дена след което беше сменен с Макмирор.Проблемът в случая е,че когато започнах таблетките започна месечният ми цикъл,но не е както трябва.Не кървя(а обикновено имам обилно кървене),а само кафяво зацапване по 1-2капки на ден,а днес вече ми е трети ден.На какво се дължи това и какво да правя ?

pxaxy

Мнение от pxaxy » 05 фев 2017 01:58

С цял месец ми закъсня в същото време с ориятелят ми правихме секс и то свършваше се в мен доста пъти беше..скед което 3 поредни теста се оказаха отрицателни и сега получих бледо леко кървене...на какво се дължи според вас моля за съвет..!

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”