ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Пийте чай от джинджифил
Хората на 90 - 102 са по-щастливи от 51 – 74-годишните
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

зачервено и болезнено влагалище

Модератори: админ, консултанти

inessa1967

Re: зачервено и болезнено влагалище

Мнение от inessa1967 » 15 яну 2010 17:18

Това лечение,което са ти предписали е с добри показатели при хламидийна инфекция,ако не ти помага пусни си микробиология и виж къде ще е плюса!Поздрав.

predana

Мнение от predana » 18 яну 2010 10:41

инеса, ти явно не си прочела всичко тук, но аз за последните три месеца правя четвърта микробиология все с един и същ резултат, а за хламидия въобще не става дума

iulita

Мнение от iulita » 18 яну 2010 15:56

А и при това тя хламидията , си е съвсем отделно изследване - не излиза в обикновенна микробиология......

predana

Мнение от predana » 20 яну 2010 14:42

Здравейте, при мен вече има някакво развитие и реших да пиша. Поредната четвърта посявка показва пълна липса на бактерии и гъбички и каквото и да било инфекциозно. НО! И пълна липса на лактобацили, които съм унищожила с дългите лечения и третиране на влагалището с промивки и глобули. Препоръчаха ми да повторя курса с глобули Лактажин, но май и лекарите не са съвсем сигурни дали ще помогне. За Лактофлора през устата казаха, че почти няма ефект. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем, и има ли идеи?

iulita

Мнение от iulita » 20 яну 2010 15:38

Мила , аз съм досущ като теб - само че се влача вече 5 -та г. така . И при мен последната МБ е съвсем чиста , но лактобацилите са силно редуцирани . И въпреки ,че няма бактерии усещанията си стоят - от време на време .

Миналият четвъртък следобяд ходих на преглед при доц. Дянкова - тя е гинеколог -онколог . И тя казва ,че всички тези бактериални инфекции ,които влача вече години наред са от хронични инфекции на пикочните пътища - цистит ,а може би и бъбреците вече да са засегнати за толкова дълго време . Но най - сензационното за мен е ,че тя твърди ,че всички тези проблеми са дошли от сливиците . Тя твърди със сигурност ,че при мен там е било огнището на инфекция и понеже не съм ги извадила , те са дали отражение на бъбреците и пикочния мехур , а от там и във влагалището са отишли бактериите ....... Аз от сливици съм правила доста тежки ангини ,но това беше доста отдавна - преди повече от 10 год. , но пък тогава не съм имала никакви проблеми нито гинекологични , нито пък на пикочните пътища . И сега се оказва ,че трябва да тръгвам да изследвам бъбреците и УНГ . Но , ако наистина са вече увредени бъбреците , май ваденето на сливиците няма да помогне ??? Направо съм потресена ......

При мен досега никакви препарати с лактобацили не са помогнали , а повярвай ми съм сложила десетки глобули и съм изпила с шепи Лактофлор....

predana

Мнение от predana » 20 яну 2010 22:29

Julita, ти ме уплаши здраво. Аз проблем със сливиците нямам, защото са ми извадени на 3 години. А бъбреци?! не съм страдала никога. Моля те, пиши ми на лични, може би и аз трябва да отида на такъв лекар. Все пак при мен всичко започна с цистит. дали съм го излекувала и аз не знам.

iulita

Мнение от iulita » 21 яну 2010 10:39

predana , писах ти на лични!!!

aleina

Мнение от aleina » 10 мар 2010 18:37

Чудесно и аз да се включа. По същия начин съм като predana. Пари, щипе, боцка ту мине за 1 ден и на другия ден пак. НО И СЪМ БРЕМЕННА В 7 МЕСЕЦ. Помощ. Имам резултата от микробиологията - нищо не мога да разчета. Имам и рецепта - някакъв антибиотик е, но ТВЪРДО няма да го пия - и той не се разчита какъв е. Подяволите, много щипе. Какво да правя.

rione

Мнение от rione » 13 мар 2011 12:06

Акушерка съм и съм жена, която знае за какво става въпрос.Много е неприятно,когато имаш такъв проблем.Решението е- най -напред секрет за да стане ясно коя е причината и да се подходи към съответното лечение.При ликвидиране на бактериалната и гъбична инфекция не означава че сме постигнали трайно излекуване,защото предстои възтановяване на нормалната вагинална флора,нарушена от въспалителния процес и от терапията която сме провели.Обикновено с унищожаването на патологичните бактерии се убиват и полезните-ЛАКТОБАЦИЛИТЕ на Дьодерлайн.Те трябва да присъстват във влагалищната флора и колкото повече,толкова по-добре,защото не позволяват да се развиват гъбички и други патогени.За да ги въстановите трябва да вземете качествени лекарства,които бързо да нормализират нормалната флора.Предлагам ви едно сравнително ново швейцарско лекарство,което лично съм изпробвала.След като съм използвала и др.с подобно действия категорично се спирам на него като най -добро.Казва се Гинофит и се продава в индивидуално опаковани апликатори ,което е мн важно от производителя до потребителя да дойде чисто и не замърсено както някои се предлагат насипно и си представете колко хора се ги пипали,за да ги ползвате вие след това.Лактацидният гел на Гинофит е за въстановяване на нормалната флора и е гел ,който покрива като филм лигавицата,не изтича и почти моментално облекчава и успокоява въспалената лигавица,като дава възможност да се въстановят бързо лактобацилите,защото съдържа гликоген с който те се хранят ,млечна киселина в който се развиват и PH 3,8 -4 за да се размножават и не допускат развитието на други.С много меко действие ,не дразни и създава чувство за комфорт за разлика от други подобни.В опаковката са 6 апликатора ,поне 4 апликции са достатъчни ,за да се получи максималния ефект,а останалите 2 се ползват по 1 в седмицата са увеличаване на локалния имунитет на влагалището.Всичко това го описвам защото в много случаи се неглижира и когато в секрета липсват гъбички или друга патогенна флора се смятя че няма нужда от допълнително лечение, за да не се товарят жените финансово,но когато липсват или са намалени лактобацилите жените имат дискомфорт и не се чувстват добре,не е комфортно и по време на полов контакт, да не говорим ,че отново рецидивират старите инфекции и си мислят ,че няма излекуване.Използвайте и интимния гел на Гинофит защото той е единственият антибактериален интимен гел на пазара.садържа Хлорхексидин ,който има противо вирусно,антибактериално и противогъбично действие.много подходящ при кондиломи /ликвидира ги/и при херпис,а като профилактика е незаменим,безвреден,без алергични реакции.Може да се ползва и от момичета ,а също и от мъжете с профилактична цел.Съдържа прецизно дозирана млечна киселина и необходимото PH за кожа и лигавица,не съдържа сапун.Смятам че за момента е най -добрия продукт и трябва да го знаят жените и да са информирани.

sisito

Мнение от sisito » 28 мар 2011 15:34

LACTOFEM-това помага много-2 пъти седмично.С две опаковки ще си оправите микрофлората във влагалището.

mikulka81

Мнение от mikulka81 » 26 авг 2011 14:52

Здравейте. Аз малко да побутна темата, че съм с подобен проблем. Има ли хора , които са ползвали този вагинален гел Гинофит да дадат мнение. Или да кажат как са се избавили от паренето, сърбежа,щипането и дискомфорта.Какви изследвания сте правили? И с какво сте се лекували?
Благодаря предварително.

zvezdi_88

Мнение от zvezdi_88 » 22 апр 2012 16:53

Здравейте!Обръщам се към вас с молба ако някой може да ми даде съвет за моят проблем.Скоро ходих на гинеколог за профилактичен преглед ....оказа се, че микробиологията ми показва лактобацилус грам + и грам – в изобилие.Лекарят не ми даде ясно обяснение какво точно означават тези резултати,изписа ми антибиотик,който не бих искала да взимам.Моля за съвет!

elleo

Мнение от elleo » 22 апр 2012 23:07

zdraveite!Ot blizo 4 godini se lekuvam tu ot gabi4ki,tu ot bakterialen vaginit.Hodila sam pri pone 7 8 lekarq profesori praveni sa mi kakvi li ne izsledvaniq bez rezultat.Posledno predi mesec hodih pri prehvaleniq Karagiozov i pih arilin rezultata e nikakav nqkoi moje li da mi prepora4a pone kadaren lekar

Forum admin

Мнение от Forum admin » 23 апр 2012 01:02

Моля, пишете на кирилица!
Мога да Ви препоръчам подходящият микробиолог, който да прецени за какво точно става дума и какъв точно антибиотик или препарат да пиете.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

elleo

Мнение от elleo » 24 апр 2012 19:09

Ще бъда много благодарна ако ми дадете координати

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”