ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Кафяво-червеникаво течение

Модератори: админ, консултанти

krisica

Кафяво-червеникаво течение

Мнение от krisica » 04 май 2009 00:44

Здравейте.Имам проблеми свързани с вагинално течение в кафяво-червеникав цвят.На какво мойе да се далжи това??? По принцип нямям проблеми с месечния цикъл,редовен е а и нямам почти никакви коремни болки,но от време на време ме наболват ячниците,когато не съм неразположена.Благодаря Ви преджарително.

moni4ka

Re: Кафяво-червеникаво течение

Мнение от moni4ka » 07 май 2009 12:04

На колко години сте. Имате ли други оплаквания?Колко интензивно е? Понякога такова течение има непосредствено след менструацията, други пък споменават за периода на овулацията.

krisica

Мнение от krisica » 07 май 2009 15:04

На 26 години съм.Оплакванята са ми болки в доната част на корема,но много рядко.Също така течението не е постоянно а се появявя няколко дни след месечния цикъл.

moni4ka

Мнение от moni4ka » 07 май 2009 16:28

Кафеникавото течение след месечния цикъл е често наблюдавано и в рамките на нормалното. Но аз бих Ви посъветвала да идете и на гинеколог, за да се спокойна.

krisica

Мнение от krisica » 09 май 2009 14:18

Много ви благодаря за отговора.Отлагам ходенето при гинеколога, защото съм в чужбина.Не знам защо но предпочитам да отида в България....

Deni_bs

Мнение от Deni_bs » 20 май 2009 19:53

ZDRAVEITE ! ISKAM DA POPITAM ZA MOIA PROBLEM . ZNA4I DVE SEDMICI PREDI DATATA NA MECE4NIIA MI CIKAL POLI4IX KAVIAVO TE4ENIE,I ME NABOLIAVA KOREM SA6TO KATO MENZIS USE6TANETO E KATO 4E LI VSEKI MOMENT 6TE MI DOIDE.MOLIA NIAKOI DA MI OTGOVORI

nelkass

Мнение от nelkass » 27 май 2009 18:17

ох и на мен ми е така току що пуснах нова тема без да видя че вече има такава.аз също не съм в българия .да не е нещо от смяната на климата? или от притеснение от пътя умора не знам и аз вече. ;(

krisica

Мнение от krisica » 28 май 2009 03:56

Не знам от какво е но проблемите започнаха като дойдох в чужбина,но поне не е постоянно.появявя се 2-3 дни след цикъла и продалжава около 1 седмица

Sadness

Мнение от Sadness » 29 май 2009 19:06

Не знам дали ще помогна, но искам да споделя моя опит с подобно течение. Преди около две години ми се появи подобно течение съпроводено от лек дискомфорт в яйчниците. Първоначално не му обърнах вснимание, но в последствие започна да се появява по-често и когато отидох на гинеколог ми откриха остро възпаление на десния яйчник и се излекува много трудно (с антибиотици). Моята лична препоръка към вас е все пак да се консултирате с гинеколог колкото може по-бързо, защото ако е възпаление ще се разрастне при отлагане на лечението.
Успех!

Linababy

Мнение от Linababy » 30 май 2009 21:45

Здравейте,искам да ви споделя нещо относно болката ниско в коремната област,имах такъв проблем.Притесних се да не би нещо с яйчниците да не е наред или нещо подобно.Отидох на гинеколог-казаха ми,че всичко е нормално.Проблемът се оказа с тънките черва-КОЛИТ;Ужас,много е неприятно и болезнено :|

martina90

Мнение от martina90 » 14 окт 2010 00:16

Здравейте на всички,незнам дали пиша във правилния раздел,но се надявам да ми помогнете.Прочетох на всички въпросите и мненията ви,но не намирам отговор на това което исках да знам,затова ще ви кажа какво ме интересува.Миналата седмица в сряда ми дойде и ми вървя само 3 дена което никога не се е случвало и тази вечер малко след като с приятелят ми правихме секс ми протече една розова течност и незнам на какво може да се дължи това.

desiska

Мнение от desiska » 09 ное 2010 10:30

Здравейте и от мен.Аз също имам подобен проблем и вече на знам към кого да се обърна.На 25 години съм.Всичко започна август месец, когато забелязах че имам обилно розово течение, а през няколко дни в месеца е и направо кафяво.Усещах и силни болки долу в ляво и като цяло спазми по целия корем.Отидох на гинеколог, който ми каза че болките се дължат на фолекул, който е станал с размер 30мм.Пукнахме го този фоликул.Направи ми изладвания-влагалищна чистота, които според него бяха много добри.Да, но аз продължавах да имам течение и болки, а доктора не ми изписа никакви други лекарства.Отидох на друг лекар, който ми откри някакво възпаление на яйчника и с антибиотици се оправих.Но течението си е все така упорито и балките си стоят, а лекарите не могат а открият на какво се дължи.Сега решиха да ме пратят на ендокринолог за изследване на хормоните, но и там всичко е наред.Не знам какво да правя и към кой доктор да се обърна за помощ, а от няколко дни имам и силни болки в пъпа.Не мога да живея с тези болки и с това течение, а никой не може да разбере какво ми има.

kristin_

Мнение от kristin_ » 05 фев 2012 18:03

Здравейте. Виждам, че отдавна е писано по темата, но се надявам някой да ми отговори. На 17 години съм и седмица след менструация имам кафяво течение. Продължава вече 2ри ден и се притеснявам. Преди да кажа на майка ми искам да разбера какво е и дали ще мине скоро, ако няма нужда да не й казвам изобщо, само да я тревожа. Да се тревожа или не? Благодаря предварително :)

Forum admin

Мнение от Forum admin » 05 фев 2012 18:23

Здравейте Кристин! :)
Водите ли полов живот?
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

kristin_

Мнение от kristin_ » 05 фев 2012 19:08

Да, но от 5 месеца не съм правила секс.

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”