Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Пазете се от капана "натурални продукти"
Това откри екип от учени от Южна Калифорния
Всяка година 1,5 млн. деца умират, защото не са били ваксинирани
реклама

оргазъм

Модератори: админ, консултанти

оргазъм

Мнениеот randi23 » 28 Яну 2009 21:29

здравейте, имам малък въпрос относно женския оргазъм...?
от 2 месеца изпитвам нещо странно по време на секс с приятеля ми ...и не знам дали това е оргазъм.
тялото ми започва да трепери неконтролируемо, получавам контракции и сякаш искам да изхвърля "дразнителя" от мен, след като излезе, всяко негово докосване ме кара да потрепвам...
той ми беше казал,че е мнгоо странно и никое момиче, с което е бил не е реагирало така...дали няма нещо нередно в мен?
не съм се задоволявала... :oops: и честно казано не знам какво е това оргазъм...винаги съм мислела,че самозадоволяването е нещо много срамно... не мога да обясня защо,знам че не е и че всеки го прави, но не мога да се отпусна и да се отдам на себе си...
благодаря ви предварително!
randi23

Re: оргазъм

Мнениеот skrita » 28 Яну 2009 22:12

ооооообожее ти от два месеца го изпитваш това а аз немога и немога и това си е...незнам на колко си години но...един съвет от мен-РАДВАЙ МУ СЕ на това чувство освен ако не ти е неприятно...надявам се някой ден да го усетя и аз.
skrita

Мнениеот Moon_BaBy » 21 Фев 2009 07:02

Мда, определено си изпитваш оргазъм, а другите момичета, с които е бил приятеля ти просто са симулирали, затова му изглежда странно :lol:
Moon_BaBy

Мнениеот girl89 » 10 Апр 2009 11:17

определено си късметлиика ... браво на приятеляти
girl89

Назад към Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ