Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Вирусът на Испанския грип наподобява съвремения вирус на птичи...
Най-вероятната причина е успокояващият й ефект
реклама

оргазъм

Модератори: админ, консултанти

оргазъм

Мнениеот randi23 » 28 Яну 2009 21:29

здравейте, имам малък въпрос относно женския оргазъм...?
от 2 месеца изпитвам нещо странно по време на секс с приятеля ми ...и не знам дали това е оргазъм.
тялото ми започва да трепери неконтролируемо, получавам контракции и сякаш искам да изхвърля "дразнителя" от мен, след като излезе, всяко негово докосване ме кара да потрепвам...
той ми беше казал,че е мнгоо странно и никое момиче, с което е бил не е реагирало така...дали няма нещо нередно в мен?
не съм се задоволявала... :oops: и честно казано не знам какво е това оргазъм...винаги съм мислела,че самозадоволяването е нещо много срамно... не мога да обясня защо,знам че не е и че всеки го прави, но не мога да се отпусна и да се отдам на себе си...
благодаря ви предварително!
randi23

Re: оргазъм

Мнениеот skrita » 28 Яну 2009 22:12

ооооообожее ти от два месеца го изпитваш това а аз немога и немога и това си е...незнам на колко си години но...един съвет от мен-РАДВАЙ МУ СЕ на това чувство освен ако не ти е неприятно...надявам се някой ден да го усетя и аз.
skrita

Мнениеот Moon_BaBy » 21 Фев 2009 07:02

Мда, определено си изпитваш оргазъм, а другите момичета, с които е бил приятеля ти просто са симулирали, затова му изглежда странно :lol:
Moon_BaBy

Мнениеот girl89 » 10 Апр 2009 11:17

определено си късметлиика ... браво на приятеляти
girl89

Назад към Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ