ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Третирането на хронични заболявания се нуждае от нов подход
Когато говорим за златния стандарт в медицината

Проблем с кожата на пениса

Модератори: админ, консултанти

Ss57

Проблем с кожата на пениса

Мнение от Ss57 » 03 сеп 2018 02:12

Здравейте!
Имам следния проблем от близо 4 години,наложи ми се приди 4 години да ме мажат "Доктори"с кортикостероидни мазила като дипрогента тридерм и.т.н по главичката на пениса понеже се зачервявах,следствие на прекомерното мазане се получи химическо изгаряне на кожата на пениса.Напрво бях в шок гледката беше ужасна гной,рани,сълзене от раните и.т.н а лекарката която ме изгори вдигаше ръце и ми казваше "какво да те правя" както е да е смених докторката със уролог на който съм му много благодарен защото той ме спаси от най лошото да ми отрежат достойнството .Проблема със раните и гнойта се разреши със бебешка пудра зощото имало цинк във нея и трябвало да се държи сухо за да зараснат раните и да не сълзят и загнояват.Наистина помогна всичко заздравя няма белези и.т.н .обаче остана следния проблем кожата на главичката на пениса на 3,4дни се разлющва така е от 4 години нямам гъбички пускал съм доста микробилогчни иследваня а при секс или маструбация се протривам лесно и пак ставам на рани и пак трябва да ползвам бебшката пудра за да се затворят раните и.т.н общо взето въртя се във един и същ параноичен кръг в който не му се вижда края.
Пиша евентуално някой тук ако е преживял същия филм на ужасите като мен и е намерил решение на проблема да пише или да препоръча доктор който наистина знае за какво става на въпрос защото съм обиколил доста докторчета и професори които уж знаят и могат да ми помогнат ама явно не са се сблъсквали с такъв случай като моя. Така ще ви помоля за компетентно мнение или препоръки към добър доктор който наистина ще ми разреши проблема !
Благодаря ви предварително !

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”