ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Схващането, че застрашават само жените е много грешно
Промените в изхожданията при бебето могат да насочат към серио...

Цистит след секс

Модератори: админ, консултанти

Bettina

Цистит след секс

Мнение от Bettina » 21 юли 2015 06:49

На 23 години съм и преди около 5 години се заразих с уреаплазмена инфекция от бившия си приятел. Инфекцията не беше диагностицирана на време и в следствие на това получих хроничен цистит, като причинителят на цистита вече бяха бактерии от всякакъв произход, най-вече e.coli. Обостря се винаги след секс, като не минава без антибиотично лечение. В следствие на многократния прием на какви ли не антибиотици съм винаги с гъбички, независимо от превантивния прием на антимикотици. Получих и хорнична диария, която не я оправят никакви пробиотици. Близо две години нямах полови контакти и всичко беше почти наред (имах проблеми с червата и гъбични инфекции, но нямах цистит и не се налагаше да пия антибиотици).
От съвсем скоро имам приятел и веднага след първия ни полов контакт получих цистит. Дори не беше след секс, започна да ме боли още по време на самия контакт. Мислех, че си внушавам, но до два дни нещата се влошиха и вече съм с кръв в урината. Занесох стерилна в лаборатория и ще чакам резлутати. Болките са ужасни и няма как да не мина без антибиотици.
Хора, не може да е толкова зле... Не може абсолютно всеки път след секс да трябва да се лекувам, а антибиотиците ми понасят толкова тежко. Та аз и без да ги пия съм с почти постоянна диария и канидидоза. Да не говорим, че организмът ми е развил резистентност към повечето. Не знам какво да правя, страшно съм отчаяна. Сексът не е най-важното нещо на света, но е нормално и не може да ми причинява такива страдания винаги. Аз съм млад човек и това ме убива направо. Страхувам се, че това ще съсипе връзката ми и то не, защото човекът до мен не ме разбира, а просто, зашото аз самата се чувствам отвратително. Моля ви помогнете!!! Има ли начин да спра този омагьосан кръг... някаква превенция, за да не получавам тази напаст винаги??? Отчаяна съм толкова много, че наистина не знам какво да правя вече.

Forum admin

Re: Цистит след секс

Мнение от Forum admin » 21 юли 2015 08:10

Много съжалявам, за слъчващото се с Вас!
От София ли сте?
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Bettina

Мнение от Bettina » 21 юли 2015 10:57

Да, от София съм.

Forum admin

Мнение от Forum admin » 21 юли 2015 20:41

На лични Ви пращам координатите на доц. Райкова.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

ММНД

Мнение от ММНД » 16 ное 2017 20:48

Бихте ли споделили дали имате положителен резултат след лечение? Имам същия проблем. От една година се измъчваме с приятеля ми! 36/48 часа след всеки сексуален контакт! Ужасно е! Връзката ни е много стабилна до момента, той ме подкрепя и разбира както никой друг до сега, но не знам как ще се отрази тази невъзможност да имаме интимни отношения. Да, секса може да не е всичко, но дава спойка на взаимоотношенията...

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - ЖЕНИ”