ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Защо даряването носи повече щастие от получаването?
Има връзката между пародонтита и Алцхаймер
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Пийте чай от джинджифил

Размера на Пениса

Модератори: админ, консултанти

д-р Цончев

Re: Размера на Пениса

Мнение от д-р Цончев » 18 ное 2009 02:23

Вероятно от преди откриването на парите и друго....

Mek

Мнение от Mek » 18 ное 2009 11:58

Добре дошъл във форума отново, Д-р Цончев!
Дълго време не споделяхте мнения в този раздел. На мен специално много ми липсвахте! Вашето мнение е важно за всички от нас! Моля Ви, вземайте отношение по-често!
Хубав ден!
Не е важно какво ще кажат другите. Важното е какво си мисля аз!

boiko30

Мнение от boiko30 » 22 апр 2010 11:21

И аз както другите нямам никакво самочуствие заради размера на моя пенис. Аз съм на 15 години и члена ми е 11.5см. Моля Ви кажете ми какво да правя? И дали цигарите пречат на развитието на пениса ми? Прочетох всички мнения и относно дебелната е екстра, твърд е също, но дължината... Моля Ви помогнете ми.. Благодаря предварително! :oops:

Freshy

Размера на Пениса

Мнение от Freshy » 21 юни 2010 22:35

Аз съм на 14,и ми е точно 17см,нормално ли е за моята възраст? :?:

bayata

Мнение от bayata » 15 сеп 2011 07:26

Незнам за останалите пичове но аз съм на 15 и имам 16 сантимера пенис и си мислих че е малък обаче се оказва че е добре? :О много ми е твърд (ако си мислите че кат ми е горе-долу големичак дали е мек) и съм доволен :) но това е сигурно щото съм мутант :D на 15 години съм и съм 182 см висок и 80 килограма и нося 47 номер обувки :X СТРАХОТЕН ФОРУМ !!! ;)

julian_78

Мнение от julian_78 » 16 сеп 2011 00:18

Мхм, свържи се с Професор Х и Магнито да те включат в школата за мутанти. :)) 16 см е идеалния размер, нито голям, нито малък. щом е твърд значи ще върши добра работа. :)

martatlas

Мнение от martatlas » 23 фев 2012 04:03

оф аз имам сериозен проблем първо аз съм на 12 второ машинката ми е малка - 5.5 см и трето да питам кат си праиш чикии става ли ти по голем или ами как да си го оголема щото от моя клас вече им е 10 см

Fllex

Мнение от Fllex » 26 май 2012 11:11

Според някои челикът, често наричан „джелк” (jelq), е ефикасен метод за уголемяване на пениса.
Смята се, че ако упражненията се изпълняват точно по описание, резултатът ще е сигурен, без рискове.
Методът е използван още от древността и за него се намира доста четиво.

Освен челик, има още много видове упражнения, които могат да помогнат за уголемяването на размера.

Съществуват и различни устройства за уголемяване на пениса. Тракционни уреди, пенис помпи и тежести. Разнообразието им е голямо, но ефектът от използването им не е убедителен.

blaber

Мнение от blaber » 26 май 2012 12:39

Аз от дълго време се интересувам от уголемяване на члена си. За съжаление след няколко години ще чукна 30-те. От писаното във форума разбирам, че е късно за млечката. Изпуснал съм срока. Освен хирургична намеса, друга не ми е известна за уголемяването. Във възбудено състояние максималния размер на пениса ми достига около 13 сантиметра. Винаги сам бил изоставян от жените, поради това, че не съм им доставял удоволствие с малкото си пишле. Не спирам да търся възможност за уголемяване и ще се радвам, ако науча нещо ново за постигане на мечтаната цел. Пишете по темата, моля ви!

Nanko
Контакти:

Мнение от Nanko » 26 май 2012 14:06

По-големия член може да увеличи изкуствено самочувствието на мъжа, но ако то няма на какво да стъпи е напълно безсмислено. Не, че уголемяването има смисъл, тъй като най-приятния размер е 15-16 см. След това става неприятно, както за жената, така и за мъжа (като не може да го вкара целия). Има някакъв много малък процент жени, по спомен някъде около 2-3% от цялото население на земята, който имат фетиш към по-големи пениси. Всяка друга жена може и да се радва на голям и твърд пенис, но само да го гледа. Много приятелки са ми споделяли, че им харесва да го гледат и да си играят с него, но изпитват страх това нещо влезне в тях.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 26 май 2012 17:39

Аз лично съм на мнение, че не размера определя мъжа като мъж. Така, че е добре човек да е в мир със себе си и собствените си пропорции и да не изпитва излишни комплекси.

tenesista999

Мнение от tenesista999 » 14 сеп 2012 15:02

Иване ти носис мойто име.Ние несе интересуваме от това дали ни харесват койзнае колко.Да има много момичета които се интересуват от това колко ти е голям,но има такива които те избират потова как изглеждаш как се държиш с тях.Аз съм на 13г. и пениса ми е 13 санта такацхе нямам проблем с него, но незнам как да се държа с жени. Всеки си има проблеми дакаче давай смело напред инесе тревожи за пениса си. 8) 8) 8) 8) 8) все пак аз съм пич и знам много ари чао. 8) 8) 8) 8) 8)

desist_man

Мнение от desist_man » 14 сеп 2012 22:58

Размера е даденост. По-добре малък, твърд и работлив, отколкото голям и мек, неспособен да се пъхне в женския "геврек". Когато един мъж не разполага с внушителен размер, може да впечатли жената с изискан маниер, внимание, уважение, подаръци и т.н. И тя ще направи компромис, повярвайте ми! Жената винаги ще си намери някой да я начеша, но да и даде горе изброените неща, такъв трудно ще намери. Вибратор - помощник със съответния подходящ вагинален размер, също е решение.

bencho

Мнение от bencho » 15 юли 2013 13:28

zdraveite iskam da popitam noramlno lie za 14 godishen 15 santimetra penis moqlvi kajetemi blagodarq predvaritelno

bencho

Мнение от bencho » 15 юли 2013 13:31

15 mie i mie tvurd na 14 sam molqvi kajete dobrelie

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”