ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Сокове, купени от магазина, съдържат много захар
Предложен е списък с нещата от първа необходимост
Ново проучване разкрива за връзката между пародонтални проблем...

Размера на Пениса

Модератори: админ, консултанти

menndosa

Re: Размера на Пениса

Мнение от menndosa » 15 юли 2013 15:48

bencho, Определено си за доктор. Не е нормално това! Пиши какво ти е казал доктора! :lol:

bmwpower

Мнение от bmwpower » 05 дек 2015 01:01

Здрaсти нa 17 и ми е 15см добре ли е

naskovi495

Мнение от naskovi495 » 19 авг 2017 00:08

здравейте на 14 г съм и пенисат ми е 17санта незнам дали е прекалено малак за възрастами

Sandar

Мнение от Sandar » 28 яну 2018 08:43

Сега ви разбирам ,,проблемите''. На 13 ( почти 14 ) години съм и пенисът ми е 14-15 см. Незнам какво трябва да означава. Спред мен, ако момичето/жената до теб те обича такъв какъвто си няма да има проблем с размера на малкия ти приятел. Не мога да ти бъда на 100% полезен, защото не водя полов живот и съм твърде малък. Късмет!!

Rafael

Мнение от Rafael » 10 мар 2018 17:47

ivan 32 написа:
23 ное 2008 00:37
Здравей те имам следния проблем аэ съм на 17г и пениса ми е доста малък тоест 12см в еректирало састояние.А момчета които са ми набори всички ми викат че са им по 16 или 18см.Искам да си хвана сериоэна приятелка но с тоя малък пенис сигурно ще ме пукне от гаври.Моля ви кажете ми какво да правя това много ме притеснява за напред.Просто когато лятото на плажа се саблека по бански много ме е срам и затова се къпя с къси гащи да не се забелязва толкова.Много ви се моля помомгнете ми по някакъв начин това наистина адски ме притеснява и много яко ми пада самочуствието.Моля ви Какво да Правя?Благодаря ви Предварително!
Здравей , Ivan 32

Прочети книгата " Даоистки сексуални тайни " на мен много ми помогна не само за физическото, но и за психическото състояние.

За всичко е нужно упражнения!!!
Любовта е навсякъде около нас!!!

ааа90

Мнение от ааа90 » 24 мар 2018 21:45

Здравейте, никога не съм си мислил че пенисът ми е малък, в смисъл не съм чувал оплакване от никоя от момичетата с които съм бил. Преди няколко дни попаднах на приятна оргия с приятели (три момчета и две момичета) и за мое учудване моят беше най малък. Преди това не бях виждал наживо еректирал друг пенис освен моя. Точните ми размери са 16см измерване от към корема и 17.5 от към топките... Не знам от къде е правилно да се измери за пръв път го правя. На ширина е 4см широк и 3 дебел или обща дебелина 4x2 i 3x2 или общо 14см. Четох тези дни че 15-18см на дължина и 12-14 на обиколка дебелина било приличен размер... Така и не ми стана ясно как е правилното измерване защото всеки знае има разлики от пред корема и от към топките :) Моля ако може повече жени да реагират да кажат от техния опит как са нещата, не само пичове да пишат.

ааа90

Мнение от ааа90 » 24 мар 2018 21:49

Здравейте, никога не съм си мислил че пенисът ми е малък, в смисъл не съм чувал оплакване от никоя от момичетата с които съм бил. Преди няколко дни попаднах на приятна оргия с приятели (три момчета и две момичета) и за мое учудване моят беше най малък. Преди това не бях виждал наживо еректирал друг пенис освен моя. Точните ми размери са 16см измерване от към корема и 17.5 от към топките... Не знам от къде е правилно да се измери за пръв път го правя. На ширина е 4см широк и 3 дебел или обща дебелина 4x2 i 3x2 или общо 14см. Четох тези дни че 15-18см на дължина и 12-14 на обиколка дебелина било приличен размер... Така и не ми стана ясно как е правилното измерване защото всеки знае има разлики от пред корема и от към топките :) Моля ако може повече жени да реагират да кажат от техния опит как са нещата, не само пичове да пишат.

MechoPuh

Мнение от MechoPuh » 18 апр 2018 14:21

И сега потенциално най-дъртия във форума да се изкаже. Момчета, ако след 18годишна възраст размера ви е 12+ значи всичко е нормално. Едни са по-големи , други по-малки, едни са по-дебели, други по-тънки. Това е част от нас и ние трябва да се научим да си я харесваме такава каквато е (относно размерите). Това което мога да кажа (че и докажа) е че при правилна употреба, размера не е от такова значение. Аз самият не впечатлявам с размера си 14,5 а съм на 50+. Въпреки това почти винаги жените са достигали оргазъм с мен. А това че чрез обрязване се печелил размер, явно на мен не ми е помогнало.

Bobi_kar

Мнение от Bobi_kar » 18 апр 2018 15:53

И аз да се изкажа. Размера не е от значение при полов акт особено много стига члена в еректирало състояние да е над 7 см, важни са качествата и умения на участниците в акта.
Но винаги има какво да се направи според мен има доста материал из нета може да се прочете, аз съм пробвал някой от нещата и мисля според мен, че има резултат, но дебело искам да подчертая, че това е лично мое мнение и опит и смея да твърдя че резултат има, но е съпътстван с много работа и упорство.
----
Поздрави,

д-р Р. Иванова

Мнение от д-р Р. Иванова » 18 апр 2018 18:05

Пенисът нараства до навършване на 17-18-годишна възраст. Като средна дължина на пениса във възбудено състояние е приблизително 14см. По-голямата част от мъжете попадат в интервала 13-16см.

Пенис

Мнение от Пенис » 15 юни 2018 20:10

Аз съм на 10 години и пенисът ми достига 11 см

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”